آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سریال درماندگی
S3 : 19:26:20 | com/org
گریس ساکس یک روانشناس موفق است و هفته‌ها قبل از اینکه کتابش منتشر شود، گریس با یک سری اتفاقات بد روبه‌رو می‌شود؛ یک قتل، گم شدن شوهرش و تعدادی حقایق فاش‌شده که زندگی‌اش را به جهنم تبدیل می‌کنند
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
The Undoing
یه مینی سریال قوی. شاید نه خیلی جذاب ولی قوی.
لایه های روانشناختی فیلمنامه محکم‌ و پربنیه س تا حدی که ترجیح میدم در موردشون حرف نزنم. بیش از سواد فعلی منه.
و سریال به خوبی حالات مورد نظر متن رو بیان میکنه.
نوح جوپ، بازیگر نوجوان، جایجای سریال شگفت انگیز بازی میکنه. مثل قسمت چهارم‌که از لای در اعترافات پدربزرگش رو گوش میده. وقتی نیمه ی راست چهره ش مشخصه، بدجنس و بدخواه و یک آن، نیمه ی چپ چهره ش معصوم و قربانی. چندین بار دیدم و کیف کردم.
تعلیق موجود در سریال قابل لمسه اما نه اونقدر گل درشت که پس بزنه. در هر قسمت، ذهن دلیل کافی برای مجرم دونستن همه رو داره و برای یکی بیشتر از بقیه. و در صحنه ی بعد، برای یکی دیگه.
روابط عاطفی، روابط خانوادگی، روابط سببی، روابط نسبی، فرزند، ازدواج، همسر، بقای خود، بقای خانواده. همه ی اینها چقدر زیبا و به اندازه کنار هم قرار داده شده. بدون درامای زیادی.
و واژه ای هم یاد گرفتم: منیّت اخلاقی ethical ego
چه خوب بود...
منم دوس داشتم، کار خوبی بود.
۰۷ بهمن ۱۳۹۹
سیدمهدی
منم دوس داشتم، کار خوبی بود.
خیلی طول کشید تا حوصله کنم ببینمش ولی کامل راضیم از وقتی گذاشتم براش
۰۷ بهمن ۱۳۹۹
منم از اون موقع که نیلوفر گرامی معرفی کرده دانلود کردم ولی هنوز ندیدم
۰۸ بهمن ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید