آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم همسر فضانورد
S3 : 16:19:45 | com/org
اسپنسر (جانی دپ)، یک فضانورد است که در یک مأموریت فضایی دچار مشکل می‌شود و در حالیکه به نظر می‌رسد که وی کشته شده‌است، زنده به زمین برمی‌گردد. در این بین و بعد از گذشت چند روز، همسر وی (چارلیز ترون) متوجه تغییر رفتاری وی می‌شود و…
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فیلم محصول 1999 و شروعش کمی خسته کننده است. اما با گذشتن کمتر از نیمساعت قصه خودش رو با قدرت بیشتری رو میکنه و مخاطب با بازی های خوبی مواجه میشه که مدت زمان تقریبا دو ساعته فیلم رو حس نمیکنه.
جانی دپ بسیار جوان در حدی که ممکنه مثل من ابتدای کار نشناسیدش اما بازی و تغییر شخصیت کاراکتر بسیار عالی انجام شده. مردی ابتدا عاشق پیشه و لطیف که می تونه پابه پای توانایی های ذاتی شارلیز ترون در انتقال حس زنانگی اون بیاد و به یکباره تبدیل شدن به یک ترمیناتور بدون هیچ حسی در صورت و رفتارش.
فیلم سر و صدای زیادی نکرده و تا جایی که فهمیدم جایزه خاصی هم نگرفته اما در زمان خودش به نظر فیلم خوب و قابل قبولی از نظر سرگرم شدن با قصه ساده و تک بعدی و بازی های خوب میاد.
برای درک قدیمی بودن فیلم توجهتون رو به نریشن! روی تیزر جلب میکنم :)

https://www.aparat.com/v/7ywnA