آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش اتاق ورونیکا
S3 : 09:21:52 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۹ اردیبهشت تا ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
۱۸:۰۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
پدر و مادری دختر بیمار و روان‌پریش خود را به دلیل قتل خواهرش در اتاقش زندانی کرده‌اند. دختر هر روز نمایشی بازی می‌کند و ...
سبک
وحشت

گزارش تصویری تیوال از نمایش اتاق ورونیکا / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان «اتاق ورونیکا» در خانه نمایش اداره تئاتر

مکان

میدان فردوسی، خیابان موسوی، کوچه محمدآقا، اداره تئاتر
تلفن:  ۸۸۵۹۴۲۸۲، ۸۸۳۰۰۲۷۸

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به آگاهی می رسد اجرای این نمایش با بازی سعید سالمی، مژگان رادفر، بهار سهراب بیگی و ... تمدید و خرید بلیت سانس جمعه ۴ خردادماه همینک آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از جمعه ۱۴ تا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت، به نویسندگی: آیرالوین، ترجمه: مژگان رادفر، طراحی، کارگردانی و دراماتورژی: کوروش ولیدی، بازی: سعید سالمی، مژگان رادفر، بهار سهراب بیگی، کورش ولیدی، ‌ پرنیان عبادی، گلناز کرکی، آوا پورترک، نرگس شهرجردی، لیندا آوراهم، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی: آیرالوین، ترجمه: مژگان رادفر، طراحی، کارگردانی و دراماتورژی: کوروش ولیدی، بازی: سعید سالمی، مژگان رادفر، بهار سهراب بیگی، کورش ولیدی، ‌ پرنیان عبادی، گلناز کرکی، آوا پورترک، نرگس شهرجردی، لیندا آوراهم، هم اکنون آغاز شد.
فرزاد این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید