کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال کنسرت ارکستر مدرن یارآوا
S3 : 16:42:50 | com/org
امکان خرید پایان یافته
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
۱۶:۰۰
بها: ۵۰,۰۰۰ تومان

با اجرای آثاری از: گلاره سلیمانی، مهدی خیامی، محسن میرمهدی، علیرضا مشایخی، مهدی جلالی و بابک آل‌حیدر

 

روزهای موسیقی معاصر تهران با همکاری گروه موسیقی دانشگاه تهران، گروه موسیقی یارآوا و آنسامبل یونایتدبرلین و حمایت انجمن موسیقی تهران از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ آبان ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شوند.
در این روزها برنامه‌های متعددی شامل:
کارگاه‌های نوازندگی، رهبری ارکستر و آهنگسازی در دانشگاه تهران،
دو کنسرت متوالی در تالار رودکی در روز پنج‌شنبه ۲۳ آبان با اجرای آثاری از فوزیه مجد، علیرضا مشایخی، شاهرخ خواجه‌نوری، احسان خطیبی، سارا اباذری، علی گرجی، مهدی جلالی، الناز سیدی، مهدی حسینی و آناهیتا عباسی
و کنسرتی در تالار آوینی دانشگاه تهران در روز شنبه ۲۵ آبان با همکاری ارکستر مدرن یارآوا و آنسامبل یونایتدبرلین با اجرای آثاری از علیرضا مشایخی، محسن میرمهدی، بابک آل‌حیدر، مهدی جلالی، مهدی خیامی و گلاره سلیمانی برگزار خواهند شد.
این برنامه، بخش سوم از پروژه‌ی مسافران تهران-برلین است که در پاییز سال گذشته و بهار امسال با اجرای چهار کنسرت در برلین به معرفی موسیقی معاصر ایران پرداخته است.

 

تخفیف‌های مجموعه کنسرت‌های یونایتد برلین:

تخفیف وفاداری: ۱۰ درصد (شامل حال افرادی که در کنسرت‌های گذشته‌ی گروه موسیقی یارآوا شرکت کرده‌اند.)
  تخفیف دانشجویی: ۵۰ درصد (این تخفیف شامل حال کلیه دانشجویان، بدون توجه به رشته‌ی تحصیلی یا دانشگاه محل تحصیل، می‌شود. ارائه‌ی کارت دانشجوی معتبر در روز کنسرت الزامی و با هر کارت دانشجویی تنها می‌توان یک بلیت تخفیف‌دار خرید.)
تخفیف خرید بیش از یک کنسرت: ۲۰ و ۳۰ درصد (در صورت خرید بلیت یک کنسرت، تخفیف ۲۰ درصد برای کنسرت بعدی و در صورت خرید ۲ کنسرت تخفیف ۳۰ درصد برای کنسرت سوم اعمال می‌شود.)
** لازم به ذکر است که کلیه‌ی این تخفیف‌ها در صورتی قابل استفاده هستند که خرید بلیت پس از ایجاد حساب کاربری در سایت تیوال انجام شود.

 

مکان

خیابان انقلاب، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران، درب نگارخانه تهران، خیابان قدس بالاتر از بزرگمهر

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید