تیوال نمایش زمین مهربانی
S3 : 11:13:09
امکان خرید پایان یافته
  از ۱۶ خرداد تا ۳۰ مرداد (فقط روزهای چهارشنبه،پنج شنبه و جمعه)
  ۱۹:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: گروه هنری نوشخند
: هومن حسین نژاد
: ساناز سماواتی، امیر زریوند، امیر پارسی، هومن حسین ژاد، نیما فاضلی، فریدون احمدی، علی لام، بهزاد جعفرزاده، برسا کلایی، سای گل افضلی، عسل ستاری
: هومن حسین نژاد

: محمد فرشته نژاد
: ثمر برازنده
: گروه هنری نوشخند
: زیبا فاضلی
: بهزاد جعفر زاده
: گروه هنری نوشخند
: بهشته آلیان
: رانوسا عجمی
: حسن نامور
: هدا سماواتی
: مارال غفوریان

درباره نمایش:
در متن نمایش «زمین مهربانی» به موضوعاتی مانند مهربانی، حفظ جنگل، اهمیت وجود درختان، اهمیت استفاده صحیح از آب، پاکیزگی جنگل و فضای سبز،‌ احترام به حریم حیوانات، یوز ایرانی، همدلی همه افراد در جامعه در بهبود وضعیت فضای سبز، آموزش استفاده از مواد قابل بازیافت در طبیعت و عدم استفاده از پلاستیک و مواد مصنوعی غیر قابل بازیافت، صداقت و رفتار صحیح با بزرگتر، ‍استفاده صحیح از تکنولژی (تبلت،اینترنت) و ...  به زبان ساده برای کودکان به همراه موسیقی شاد آموزش داده می شود.

 

 

دسته‌بندی:
کودک و نوجوان
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش زمین مهربانی / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، خیابان ۲۱، بوستان شفق، فرهنگسرای شفق
تلفن:  ۸۸۵۵۴۰۱۶-۱۹


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
این نمایش موزیکال کودک و نوجوان تمدید شد. خرید بلیت روزهای چهارشنبه ۹ و ۱۶ مرداد، به کارگردانی هومن حسین نژاد و با بازی ساناز سماواتی، امیر زریوند، امیر پارسی، هومن حسین ژاد، نیما فاضلی، فریدون احمدی و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش موزیکال کودک و نوجوان، به کارگردانی هومن حسین نژاد و با بازی ساناز سماواتی، امیر زریوند، امیر پارسی، هومن حسین ژاد، نیما فاضلی، فریدون احمدی و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید