آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم زن، زن است
S3 : 06:38:30 | com/org
داستان فیلم درباره دختری رقاص به نام آنژلا است. او می‌خواهد بچه‌دار شود اما دوستش، امیل، علاقه‌ای به بچه دار شدن ندارد. آنژلا مصمم است و اگر امیل حاضر به این کار نباشد او را ترک و آلفرد که بهترین دوست امیل است بهترین گزینه سر راه اوست.

زن زن است را به دلیل رقص و آوازی که در فیلم وجود دارد فیلمی موزیکال می‌دانند اما به گفته ژان لوک گدار این فیلم بیشتر «تصور فیلم موزیکال»، «نوستالژی فیلم موزیکال» و «موزیکالی نئورئالیستی» است. 
بی‌شک مهمترین کارگردان موج نو ژان لوک گدار است و زن زن است جزء فیلم‌هایی است که نه تنها پیشرو بلکه مورد الهام خیلی از فیلمسازان قرار گرفته است. فیلم در سال ۶۱ بیشتر در حاشیه توقیف سرباز کوچولو دیگر فیلم گدار قرار گرفت. منتقدان امتیاز ۸۶ از ۱۰۰ را به فیلم داده اند و فیلم برنده جایزه هیات داوران و بهترین بازیگر زن جشنواره برلین شد.

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید