کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش زندگی یک هنرمند
S3 : 22:04:04 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۰۳ تا ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
  ۱۸:۰۰
  ۵۵ دقیقه
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

اثری از گروه تیاتر گره
نمایش های پیشین:
باگانه، پشت سرت نگاه نکن، خونه ما - ماه و پلنگ

صفحه اینستاگرام گروه تیاتر گره

خلاصه ی داستان نمایش زندگی یک هنرمند: این نمایش داستان زندگی نویسنده‌ای است که به شهرت رسیده و ژورنالیستی برای مصاحبه به خانه‌اش می‌آید اما در حین انجام این مصاحبه، رفت و آمدهایی در منزل نویسنده شکل می‌گیرد که این گفت‌وگو را ناتمام می‌گذارد

گزارش تصویری تیوال از نمایش زندگی یک هنرمند / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› زندگی یک هنرمند، ماه و پلنگ در هفته پایانی اجرا

›› دانشجویان با 33% تخفیف ببیننده باشند

›› پیش فروش اینترنتی زندگی یک هنرمند آغاز شد

آواها

مکان

خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸
تلفن:  ۶۶۹۷۹۴۶۸، ۶۶۹۷۹۴۷۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نمایش مخلوطی از نقاط ضعف و قوت بود. بعضی از بازیگرها خیلی قوی تر از بقیه بودن و این به شدت به چشم می خورد. مثلا بازیگر کاراگاه، بازیگر دوست جنگی نویسنده و بازیگر خبرنگاری از رومانی واقعا کارشون خوب بود و سطح نمایش به ناگهان با حضور اونا بالا می رفت. شخصیت آخری که وارد ماجرا شد و نگران خودکشی زنش بود واقعا بی معنی و اضافی به نظر می رسید. بازیگر کارگر لوله ها هم صحنه های جالب و خنده داری ایجاد می کرد.
به نظرم نمایش جای کار خیلی خیلی زیادی داره و می شد نمایشنامه رو بهتر کرد.
با این حال به عنوان یه تئاتر معمولی برای خواسته های معمولی خوب رو به بالا بود. برای این گروه آرزوی موفقیت می کنم.
با سپاس و تشکر از همراهی و محبت شما و اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید
۲۰ اسفند ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تو را من چشم در راهم

فقط دو اجرای دیگر باقی مانده و دیگر تمام
امیدواریم در این دو اجرای پایانی پذیرای حضور گرم شما عزیزان باشیم
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
جنون محض!
یادداشتی از حامد ادوای، کارگردان جوان تئاتر و سرپرست گروه تئاتر گره

جنون محض!هشت ساله که بودم وارد کانون پرورش فکری شدم، بدون توجه به توپ‌های دولایه‌ی هم محلی‌هایم، به قایم موشک‌های همسنهایم؛ دست در عروسک دستکشی کردم، سر در هشت ... دیدن ادامه ›› کتاب سپهری.

تئاتر را با نمایش عروسکی و خیمه شروع کردم، از همان کانون پارک بابائیان. سال‌ها به همین شکل گذشت. دبیرستان را به اصرار پدر و علیرغم میل باطنی ریاضی خواندم و انصافاً درسم هم خوب بود. سال کنکور بازهم بی توجه به درس خواندن‌های همکلاسی‌ها و قبولی‌های بچه‌های فامیل که پتکی شده بود بر سرم نمایشی نوشتم و با رفقای کانونی‌ام ساختیمش که در جشنواره‌یبیست وششم فجر حاضر شد و درخشید. نمایش عروسکی «روز خوب مردن». در تمام این سال‌ها انواع و اقسام خاک‌های صحنه را چشیده‌ام، کار حتی گاهی از چشیدن گذشت! عروسک‌گردانی، مدیر صحنه، دستیاردوم، دستیاراول، سیاه لشگر، نقش کوتاه، طراح صحنه، بازیگر

و بالاخره کارگردان!

انتهای سال نودوسه نمایش «باگانه» به کارگردانی من در تماشاخانه‌ی خصوصی مشایخی اجرای عموم شد و پر تماشاگرترین نمایش تماشاخانه‌ی مذکور.

چندماهه بعد نمایش «پشت سر تو نگاه نکن» با همان استقبال و امروز با ۲ نمایش «زندگی یک هنرمند» و «ماه و پلنگ».

و این دیگر نامش قطعاً عشق نیست! دیوانگی محض است.

سازوکار اجرا در تماشاخانه‌های خصوصی فرمول‌های ریاضی را تغییر می‌دهد. تو محکوم می‌شوی به ضرر سنگین مالی حتی اگر پر پرتماشاگرترین نمایش باشی. یعنی ضرر کمتر مساوی است با سود بیشتر!

و این برای من و گروهم که همیشه سعی کردیم شریف اجرا کنیم و تمیز نمایش بسازیم ملموس‌تر است.

در این سال‌ها شبانه روز کارگری کرده‌ام، هرکاری که فکرش را بکنید. شب‌ها کارگری کرده‌ام و روزها خرج تئاتر و فرهنگ بدون ذره‌ای بازگشت.

گله‌ای نیست. نامش را می‌گذارند عشق آنها که با پشتوانه‌های مالی با روابط اداری در بهترین سالن‌های دولتی مملکت اجرا می‌روند. نامش را می‌گذارند عشق آنهایی که شب راحت می‌خوابند و تا صبح از ترس درآوردن حداقل هزینه سالن هزار بار سایت فروش اینترنتی بلیت نمایش‌هایشان را چک نمی‌کنند. نامش را می‌گذارند عشق آنهایی که بارها من و گروه باسابقه‌ام را پشت در سالن‌هایشان به بهانه‌های مختلف نگهداشته‌اند و پاسمان دادند سمت ضرر روحی و مالی سنگین در تماشاخانه‌های خصوصی که مدیرانش فقط به فکر درآوردن هزینه‌های خود هستند و کاری به فروش تو ندارند.

بااین حال من و گروهم تا آخرین لحظه در همین تماشاخانه‌ی کوچک مشایخی تا ٢٥ اسفند هر شب ساعت ١٨ با نمایش زندگی یک هنرمند و ساعت ٢٠ با نمایش ماه و پلنگ میزبان شما هستیم. باقدرت و انرژی و لبخند.

این است که میگویم این دیگر قطعاً نامش عشق نیست؛ دیوانگی محض است!

شاید این دو نمایش آخرین تلاش‌ها و حرف‌های دوازده ساله‌ی من در تئاتر باشد.

در این سه شب پایانی نمایش هایم،یعنی تا جمعه؛

منتظر چشم‌های جذاب شما هستم
محمد شفائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان نازنین تیوال

فقط 5 اجرای دیگر به پایان باقی مانده و گروه نمایشی گره تنها تا 21 اسفندماه می تواند میزبان شما عزیزان باشد. امیدواریم در این اجراهای پایانی افتخار میزبانی شما خوبان را داشته باشیم.

با سپاس و مهر
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید

حامد ادوای در گفتگو با خبرگزاری مهر:
ماجرای تلویزیونی که با آب شیرین کار می‌کند/ اجرای همزمان دو نمایش

حامد ادوای کارگردان دو نمایش «ماه و پلنگ» و «زندگی یک هنرمند» با اشاره به ویژگی های این دو نمایش درباره مشکلاتی که تماشاخانه های خصوصی دارند، صحبت کرد.

حامد ادوای کارگردان تئاتر که این روزها دو نمایش «ماه و پلنگ» و «زندگی یک هنرمند» را در تماشاخانه استاد مشایخی روی صحنه دارد درباره اجرای دو نمایش همزمان با هم به خبرنگار مهر گفت: اجرای همزمان دو نمایش برای گروه سخت بود اما چون نمایش «زندگی یک هنرمند» تقریبا آماده اجرا بود و به دلیل همراهی نکردن تماشاخانه انتظامی از اجرا باز ماند، راحت تر توانستیم نمایش دوم را آماده کنیم.

وی ادامه داد: با وجود اینکه اجرای این دو اثر نمایشی از لحاظ هزینه سالن برایمان گران تمام شد ولی سالن در ... دیدن ادامه ›› اختیار خودمان قرار داشت. متاسفانه این روزها تئاتر کار کردن در تماشاخانه های خصوصی جنون محض است و مشکلات بسیاری دارد. مدیران سالن ها هیچ کاری به این ندارند که یک نمایش هر شب چقدر فروش دارد و فقط پولشان را می خواهند اما در عوض هیچ امکاناتی به گروه نمایش نمی دهد.

ادوای درباره استقبال نامناسب مخاطبان از تئاتر بیان کرد: چون این روزها سالن های خصوصی در سطح شهر خیلی افزایش یافته است و در حال حاضر نزدیک به ۸۰ نمایش در سالن های مختلف به صحنه می رود به همین جهت مخاطبان تئاترها در سالن های مختلف پخش می شوند. البته این یکی از دلایل استقبال اندک از آثار نمایشی است و مشکلات دیگری هم وجود دارد. برای اجرای این نمایش گروه ما بیشتر از نمایش های قبلی اش تبلیغ و اطلاع رسانی کرده است اما متاسفانه همگی مان دچار ضرر مالی و روحی شده ایم و با استرس کار می کنیم. در حالی که دو نمایش قبلی که در همین تماشاخانه استاد مشایخی اجرا کرده بودیم به عنوان پرفروش ترین نمایش های این سالن معرفی شدند.

وی درباره مضمون نمایش «زندگی یک هنرمند» توضیح داد: «زندگی یک هنرمند» یکی از آثار کمدی ژان آنوی محسوب می شود. این نمایش از سبکی در تئاتر فرانسه می آید که در حال حاضر هم رایج است و «تئاتر پر سر و صدا» نام دارد. «زندگی یک هنرمند» داستان زندگی یک نویسنده است که به شهرتی دست یافته و یک ژورنالیست قرار است با او مصاحبه کند اما در حین گفتگو افراد مختلفی وارد صحنه می شوند و هرکدام با او کاری دارند تا جایی که در نهایت مصاحبه ناتمام می ماند. در این نمایش کاراکترها از لحاظ رفتاری شباهت هایی به کاراکترهای خلق شده خودِ آنوی دارند.

کارگردان نمایش «باگانه» متذکر شد: تفکر غالب بر این نمایش به تفکرات نیمه دوم زندگی آنوی باز می گردد. هدف من نیز از روی صحنه بردن این نمایش تاکید بر این نکته بود که هنرمندان برای تولید کارشان با سختی های زیادی روبه‌رو می شوند و حرفشان هم به درستی به گوش مخاطب نمی رسد.

ادوای درباه اجرای نمایش «ماه و پلنگ» عنوان کرد: نمایش «ماه و پلنگ» مهمترین نمایشی است که تا به حال به صحنه برده ام و از دغدغه های اصلی من محسوب می شود. این نمایش تاثیر رسانه بر اذهان عمومی را به چالش می کشد. در این اثر سه مرد و یک زن در جزیره ای بدون مکان و زمان زندگی می کنند و اسامی استعاری با عنوان زار، نایت، مین و نینا دارند. دور تا دور این جزیره را آب شور فراگرفته و این ۴ نفر به سختی آب شیرین به دست می آورند. روزی پستچی تلویزیونی را برای آنها می آورد که با آب شیرین کار می کند و آنها بعد از مشورت با هم تصمیم می گیرند از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: این تلویزیون تنها سه برنامه نشان می دهد. یکی اخبار است که کارها و رفتارهای این ۴ نفر در طول روز را به صورت برعکس و به شکل دروغ برای آنها پخش می کند و با دروغ هایی که می گوید بین آنها اختلاف می اندازد. برنامه دیگر میان برنامه است که فقط چند رنگ را به نمایش می گذارد و برنامه سوم قصه شب است که داستان فولکلور ماه و پلنگ را روایت می کند. شخصیت زار در این نمایش عاشق مجری تلویزیون می شود و برای رسیدن به او جزیره را ترک می کند اما در نهایت نمی تواند به مجری برسد و کتک خورده دوباره به جزیره باز گردانده می شود. این چهار نفر تصمیم می گیرند که تلویزیون را به دریا بیندازند اما پستچی بسته دیگری برای آنها آورده است...

این کارگردان تئاتر در پایان صحبت هایش متذکر شد: شخصیت مجری با ادای دین به مجری های سال های گذشته برنامه کودک و نوجوان مثل الهه رضایی و گیتی خامنه طراحی شده است و تنها کسی است که لباس امروزی و شبیه به مجریان تلویزیون بر تن دارد. با وجودیکه این دو نمایش را همزمان به صحنه می برم اما هیچ کوتاهی در اجرای این دو اثر نکردم و هر نمایش با عوامل، بازیگران و طراحی دکور و لباس مستقلی اجرا می شود.

دو نمایش «زندگی یک هنرمند» نوشته ژان آنوی و «ماه و پلنگ» نوشته مجتبا رفیعی با طراحی و کارگردانی حامد ادوای از ۳ اسفند ماه در ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ اجرای خود را در تماشاخانه استاد مشایخی آغاز کرده اند.

در نمایش «زندگی یک هنرمند» محمدرضا ایمانیان، لبخند بدیعی، ملیکا بکائی، جواد قاسملو، سونیا کثیری، محمد شهبازتهرانی، آزاده مشعشعی، علیرضا لبیبیان، مرتضی حسنلو، محمد اصغری و سهیل عبدی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین در نمایش «ماه و پلنگ» محمد اصغری، امین دماوندی، سهیل عبدی، سمن قناد، مریم نقیبی و شایان فصیح‌زاده نقش آفرینی می کنند.
ساناز فرد این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تیوال سلام

مطلبی که می خوام بگم برای خودم تلخ هست اما گاهی مواقع بعضی تلخی ها لازمه. در طول این مدت از چندتا از دوستانم در تئاتر شنیدم که وضعیت حضور مخاطب در سالن ها اصلا خوب نیست و برای گروه های جوان که دیگه وضع واقعا در سطح بالایی خراب.

باور نمی کردم. فکر کردم همکاران خوبم زیاد بدبینانه قضاوت کردند تا اینکه با یکی دوتا از هنرمندان جوان هم کلام شدم و دیدم اونها هم با فشار مضاعفی در حال فعالیت هستند و به شدت نیازمند حمایت مخاطبین هستن.
حالا باز هم از همه شما دعوت می کنم در این شبهای پایانی سال به دیدن نمایش های روی صحنه برید بخصوص اینکه بسیاری از این نمایش ها هفته پایانی اجرای خودشونم دارن و در این بین از گروه های تئاتر جوان تر و گم نام تر خیلی بیشتر ... دیدن ادامه ›› حمایت کنید.

پیشنهاد هم می کنم حتما این نمایش ببینید که مطمئن هستم این گروه کلی انرژی و عشق برای درست کردنش خرج کردند.

پی نوشت: چون این گروه دوتا نمایش در حال اجرا دارن دیدم عدالت نیست پای برگه یک نمایش این مطلب بنویسم برای همین نوشته در دو جا منتشر شده. در ضمن این مطلب فقط اختصاصی برای فضای تیوال نوشتم. لطف کنید جای دیگه منتشر و بازنشر نکنید

مخلص همه شما که هوای تئاتر دارید
امیر جعفری
ضمن عرض ادب و سپاس خدمت آقای جعفری
بحران مخاطب در تئاتر ایران جدیست و داره تبدیل فاجعه میشه! برای یافتن راهکارهایی برای رفع آن باید چاره اندیشی اساسی کرد و از چند جبهه وارد عمل شد: از طرفی در این روزهای شلوغ تهران رساندن خودمان به یک سالن برای تماشای یک اجرا واقعا عزم و اراده و انگیزه بالایی میخواهد. اینکه چطور میشود چنین انگیزه و شوری را ایجاد کرد خود فرآیندی پیچیده است مثلا شاید اگر مردم پیشاپیش بدانند در روز و ساعت خاصی یک یا چند چهره مشهور فرهنگی و هنری (بازیگر، خواننده، نویسنده و ....) به تماشای یک اجرا خواهند رفت شاید به شوق دیدن این عزیزان هم که شده به تماشای آن تئاتر بروند
از طرف دیگر تعداد اجراها ظرف این سالها بسیار بیشتر شده اما من مطمئن نیستم به همین میزان تماشاگر جدی و دائمی به تئاترمان اضافه شده باشد! تماشاگری که ماهی چند تئاتر ببیند و نسبت به دیدن تئاترهای با کیفیت حساس باشد. چقدر جلسات نقد و پرسش و پاسخ جدی در تئاتر کشورمان برگزار ... دیدن ادامه ›› میشود؟! چقدر کیفیت هنری تئاترها افزایش پیدا کرده اند؟! در هر فصل چند نمایش را میتوان یافت که تماشاگر بعد از بیرون آمدن از سالن ساعتها و روزها درباره آن تئاتر بیندیشد؟! چقدر تئاتر با دانشجویان و پژوهشگران حوزه های مختلف (حوزه های علوم انسانی مثلا روانشناسی و جامعه شناسی و غیره) ارتباطی منسجم و معنادار برقرار کرده؟! آیا مثلا تئاترهایی که با موضوع آسیبهای اجتماعی (طلاق، فقر، اعتیاد و غیره) اجرا میشوند با نهادهای پژوهشی اجتماعی مثلا "انجمن جامعه شناسی" ارتباط برقرار کرده اند تا از این رهگذر بتوان اجرای آن تئاتر را فرصتی برای ایجاد دیالوگ در جامعه قلمداد کرد؟!

خلاصه اینکه چرا امروز دهها تئاتر در گوشه و کنار این شهر اجرا میشود اما بسیاری از اجراها تماشاگر کافی ندارند بحثی مفصل و پیچیده است و نیاز به چاره اندیشی اساسی و عملی دارد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
.
الو...... الو

سلام عزیز
خوب هستید. ببخشید مزاحم شدم. بد موقع که زنگ نزدم. غرض از مزاحمت این بود بگم که ما فقط یک هفته دیگه اجرا داریم و خواستم بگم امیدوارم چهره ماه شما رو ببینم.
.... الو..... صدای من دارید؟؟!!
ببخشید فکر کردم قطع شد. آره دیگه اگر تشریف بیارید که خیلی خوشحال میشیم. سالن مشایخی هستیم، همین ضلع شمالی چهارراه ولیعصر.

.........!!!
آره خب می دونم این شبها شلوغ هم هست...... بله ترافیکم همیشه هست دیگه....... بله درست میگید.......حالا اگردوست داشتین فرصت شد....... ... دیدن ادامه ›› بله.... ساعت ۶ عصر با زندگی یک هنرمند و ساعت ۸ شب هم با ماه و پلنگ منتظر شما هستیم.
قربان شما. تو رو خدا ببخشید مزاحم شدم ها. پس می بینمتون. قربان شما
روز و شبتون خوش....
.....قربانتون...
سلامت باشید...
خدا...... محبت دارید.....خداح........ چشم سلامت باشید...... خداحا....... بزرگوارید شما.... خواهش می کنم.
....... خد...... عزیزید..... خداحافظ
قابل توجه اعضای تیوال

امکان خرید بلیت هفته پایانی اجرای این نمایش همراه با 20% تخفیف ویژه از هم اکنون در تیوال فعال شده است و لازم به ذکر است زمان اجرای این نمایش به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

از همه شما دعوت می کنیم در هفته پایانی همراه ما باشید
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آزاده مشعشعی، بازیگری که چندی پیش در نمایش "قایقانع" با گروه روژدا همکاری صمیمانه ای داشت، این روزها با شمایل و نقشی متفاوت در نمایش "زندگی یک هنرمند" روی صحنه حضور دارد.

گروه "گره" از گروه های جوان و فعال تئاتر است که دو نمایش "زندگی یک هنرمند" و "ماه و پلنگ" به کارگردانی حامد ادوای را هر شب ساعت 18 و 20 در تماشاخانه استاد مشایخی اجرا می کند.

با آرزوی موفقیت برای این گروه خلاق، امید است از حمایت آیندگان تئاتر غافل نشویم.
محمدرضا ایمانیان و وحید هوبخت این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
گروه تئاتر گره جهت رفاه مخاطبین دانشجوی خود تخفیف های ویژه در نظر گرفته است.
دانشجویان می توانند جهت دیدن دو نمایش " زندگی یک هنرمند " ساعت ۱۸ و نمایش " ماه و پلنگ " ساعت ۲۰ در تماشاخانه مشایخی از ۳۳% تخفیف ویژه با مراجعه حضوری به گیشه استفاده کنند.

همچنین گروه های دانشجویی که علاقمند به تهیه بلیت به صورت گروهی هستند هم می توانند جهت هماهنگی با شماره تلفن ۰۹۳۶۷۰۹۳۷۶۳ تماس بگیرند.

نمایش های " زندگی یک هنرمند " و " ماه و پلنگ " هر شب ساعت ۱۸ و ۲۰ در تماشاخانه مشایخی واقع در ضلع شمالی چهارراه ولیعصر بروی صحنه رفته و علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه نمایند
درباره نمایش
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان تیوالی سلام.
برای اطلاع از فعالیت های گروه تئاتر خودمون،خودتون،گروه گره
میتونید با ما از طریق کانال تلگرام به آدرس
@GEREHGROUP
و اینستاگرام گروه گره به نشانی
GEREH.THEATRE.GROUP
در ارتباط باشید.
گروه تئاتر گره این روزها با دو نمایش به کارگردانی حامد ادوای در تماشاخانه ی استاد مشایخی میزبان چشمهای جذاب شماست.
نمایش زندگی یک هنرمند هرشب ساعت 18
و
نمایش ماه و پلنگ هرشب ساعت 20

به امید دیدار
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام
سه شب از اجرای نمایش های جدید گروه تئاتر گره ( زندگی یک هنرمند و ماه و پلنگ) به کارگردانی من گذشت و چیز زیادی نمونده تا روزای آخر.

و اما زندگی یک هنرمند

من فکر میکنم زندگی یک هنرمند تو همه جای دنیا سخت و نفس گیره.مخصوصا اگه اونجای دنیا ایران باشه،مخصوصا اگه اون هنرمند ایرانی باشه و مخصوصا اگه اون هنر تئاتر باشه!
متن زندگی یک هنرمند اثر ژان آنوی و ترجمه خانم محامدی در کوتاهترین زمان ممکن شما رو با دغدغه های زندگی یک هنرمند و سختی های خلق اثر در قالب کمدی و فانتزی روبرو میکنه. سختی هایی که ما اینجا برای نمایش آثارمون اون هم با این وضع تماشاخانه های خصوصی ، تماشاگر و نگاه بورژوایی اهالی تئاتر به هنر فاخر تئاتر داریم باهاش دست و پنجه نرم میکنیم.
امیدوارم تماشای این نمایش از گروه جوان گره در این وانفسای دویدن های شب عید و شلوغی های انتخابات و ترافیک و .... از قلم نیافته و ما هرشب ساعت 18تماشاخانه ی استاد مشایخی میزبان چشمهای جذاب شما باشیم.
وحید هوبخت این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
طرح های تخفیف ویژه برای مخاطبین نمایش زندگی یک هنرمند:

تخفیف وفاداری
- برای خریداران نمایش های "باگانه" ، "پشت سرتو نگاه نکن" و "خونه ی ما" با ۲۰٪ تخفیف

- برای خریداران نمایش "ماه و پلنگ" (نمایشی از همین گروه که در حال اجرا است) با ۷۰٪ تخفیف

تخفیف خرید گروهی
- با خرید ۶ نفر به بالا با ۲۰٪ تخفیف
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
شب اول اجرا با حضور شما عزیزان سپری شد و سعی کردیم برای شما دقایقی دلپذیر فراهم کنیم.
امیدواریم اگر نقص و کمبودی شاهد بودید به بزرگواری خود بخشنده باشید. منتطر نظرهای شما گرامیان هم خواهیم بود.

با سپاس از مهر همه شما عزیزان
منتظر دیدارتان در شب های آینده خواهیم بود
lb این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
حامد ادوای طراح و کارگردان نمایش زندگی یک هنرمند دل نوشته ای برای شما عزیزان دارد

"به نام تو که حضورت هیچگاه تنهایم نگذاشت "

سلام

من حامد ادوای هستم. متولد مهرماه شصت و نه و از کشور ایران و بعد از جنگ زندگی ام را شروع کرده ام. سالها در کانون پرورش فکری عروسک گردانی، بازیگری، نویسندگی و ... دیدن ادامه ›› شاعری کرده ام.

اکنون که این متن را نگارش و تنظیم می کنم ساعت نزدیک ٣ بامداد دوشنبه سوم اسفند ٩٤ است و من در آستانه اجرای نمایشی متفاوت هستم. خستگی، خواب آلودگی و کلی اضطراب برای ١٦ ساعت آینده تا شروع نمایش هایم دارم....

اما می دانم که در این بیست و شش سالی که از زندگی ام گذشته هیچگاه اینگونه برای رسیدن ساعت های بعدی زندگی ام ذوق و شوق نداشته ام. فردا که نه، یعنی از امروز ساعت ١٨ با نمایش زندگی یک هنرمند همه تلاش سالهای زندگی ام، روی صحنه تماشاخانه کوچک مشایخی قابل مشاهده است.
دیدن چشمهای جذابتون انرژی خواهد داد بی شک!!

حامد ادوای
٣ اسفند ٩٤
حسین پوریعقوب، پرند محمدی و پرندیس این را خواندند
محمدرضا ایمانیان این را دوست دارد
امیدوارم موفق باشید
۰۳ اسفند ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان تیوال سلام

فقط 2 روز دیگر به شروع نمایش باقی مانده و گروه اجرایی هم در حال تداراک آخرین مقدمات و اصلاحات کوچک نهایی هستند.
امیدواریم تلاش های ما در نهایت مورد پسند شما مخاطبین عزیز قرار بگیره و همچنین امیدواریم در این تجربه همراه ما باشید و اجازه بدید بتونیم برای لحظاتی چشمان زیبا و خوشگلتون به امانت داشته باشیم.
از سوم اسفندماه هر شب ساعت 18 منتظر دیدار شما هستیم
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پیش فروش بلیت از ساعت ۱۸ آغاز شده و برای سه روز ابتدایی ۲۰% تخفیف ویژه در نظر گرفته شده.
منتظر دیدار شما عزیزان هستیم
کیان و رژین دلفان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان خوب تیوال

لازم هست به اطلاع شما عزیزان برسانیم پیش فروش اینترنتی بلیت نمایش " زندگی یک هنرمند " از روز سه شنبه 27 بهمن ماه در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

بی صبرانه منتظر دیدار شما عزیزان هستیم و امیدواریم مثل گذشته با حضور خودتون از ما حمایت کنید


رژین دلفان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید

خانم ها،اقایان کاری رو باید انجام داد که میشه انجام داد. ولی خب بد نیست گاهی هم خنده دار یا.... امروزه نمایشنامه نویس های زیادی هستن که بسیار جدی می نویسند و شما از نوشته ی اونها لذت میبرین، باید ببخشین که این نمایشنامه نویس فقط شمارو خندوند.

پیش فروش اینترنتی بلیت نمایش زندگی یک هنرمند
جدیدترین اثر گروه
به کارگردانی حامد ادوای
از روز سه شنبه 27 بهمن ماه در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

از صفحه ی ما در اینستاگرام به نشانی gereh.theatre.group و صفحات نمایش ما در تیوال دیدن کنید.
منتظر چشمهای حذاب شما هستیم.
رژین دلفان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
رفقا و همراهان همیشگی گروه خودتون، خودمون، گروه تئاتر گره

پیش فروش اینترنتی بلیت نمایش های زندگی یک هنرمند و ماه و پلنگ
جدیدترین آثار گروه
به کارگردانی حامد ادوای
از روز سه شنبه 27 بهمن ماه در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

از صفحه ی ما در اینستاگرام به نشانی gereh.theatre.group و صفحات نمایش ما در تیوال دیدن کنید.
منتظر چشمهای حذاب شما هستیم.
رژین دلفان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید