آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش زیراکس
S3 : 18:30:50 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۷ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸
۱۸:۳۰
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
ناگهان محمد قربانی با طرح یک پدیده­‌ی نجومی جرقه­‌ی تازه­‌ای ایجاد کرد. او در شروع عکس منتشر شده­‌ی ناسا از سیاه‌چاله را پخش کرد و گفت: «سیاه‌چاله من را یاد مادرم می­‌اندازد.»

نکته مهم: تماشاگران محترم دقت نمایند به دلیل تعمیرات در خیابان شهریار، امکان استفاده از پارکینگ مجموعه بنیاد رودکی و محدوده خیابان شهریار به عنوان پارکینگ فعلا وجود ندارد.

گزارش تصویری تیوال از نمایش زیراکس / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› علی اصغر دشتی با نمایش «زیراکس» به حافظ می آید

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، سالن حافظ
تلفن:  ۶۶۷۵۶۰۴۳

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
محمد جواد
درباره نمایش زیراکس i
وقتی کسی اسرارش رو فاش میکنه ، حتما دنبال راه حل جدیدی توی زندگیش میگرده.
با این دیالوگ یاد یه جمله از "اگه بمیری" افتادم که توی ذهنمه همیشه... دقیقش یادم نیست الان. ولی می‌گفت "قدیس، اونیه که نذاره اسرارش تا آخر عمرش فاش بشه." (البته شایدم بی‌ربط بود.)
۳۰ آذر ۱۳۹۸
ارادت
۱۷ دی ۱۳۹۸
سپهر خان عالی بود
۱۸ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مبهوت کارگردانی و فرم اجرا شدم.
این سیاه‌چال گریز ناپذیر! گذشتگان ما رو در این چرخه به اسارتی تحمیلی کشوندن و می‌کشونن و شاید تنها راه رهایی از این چرخه، همان تلاش برای خودشناسی تا رهایی از خود تحمیلیه.
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش (روزهای سه‌شنبه ۱۹ تا تا پنجشنبه ۲۱ آذرماه) به کارگردانی علی اصغر دشتی و بازی محمد امین عمیدیان، آزاد فرامرزی، ریحانه فراهانی، محمد قربانی، کیمیا کتابدار، غزل معصوم شاهی، مریم یوسفی و... امروز شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش (روزهای پنجشنبه ۱۴ تا تا دوشنبه ۱۸ آذرماه) به کارگردانی علی اصغر دشتی و بازی محمد امین عمیدیان، آزاد فرامرزی، ریحانه فراهانی، محمد قربانی، کیمیا کتابدار، غزل معصوم شاهی، مریم یوسفی و... امروز سه‌شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی علی اصغر دشتی و بازی محمد امین عمیدیان، نونا تاحداران، علی‌رضا دست‌افکن، غزل معضوم شاهی، آزاد فرامرزی، ریحانه فراهانی، مریم یوسفی مقدم، فاطمه توکلی، علی ابر، بهرام شرقی، زهرا خدادوست، مینیا متابدار، فرزانه توسلی، داریوش احمدی، محمد قربانی فردا یکشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
سلام
نه خلاصه ای از داستان و نه تخفیف روزهای شروع یا وفاداری یا تیوال پلاس . با این روال هرروز از بدنه تماشاگران کاسته میشود.
۰۳ آذر ۱۳۹۸
من حدودا ۴ روزه این نمایش رو چک میکنم. نه پوستر داره نه عکس نه اطلاعات نه خلاصه نمایش و این خیلی ضعف بزرگیه. نمیدونم این مشکل از سمت تیوال هست یا مسئولین خود نمایش. بدون شک این نقص باعث کاهش فروش و ندیده شدن اثر میشه که هم برای تیوال و هم برای نمایش منفی و مضر هست.
۰۸ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید