تیوال نمایش زیرزمین
S2 : 17:26:26
امکان خرید پایان یافته
  ۱۳ مرداد تا ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
  ۱۷:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: آرش عباسی
: الهام شعبانی، بهنام شرفی
این برنامه از ۱۳ تا ۳۱ مردادماه در خانه‌موزه استاد انتظامی اجرا شد

راه های ارتباطی با تئاتر باران: سایت اینستاگرام کانال تلگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش زیر زمین / عکاس: آزاده مشعشعی

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

مکان

خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تلفن:  ۶۶۱۷۶۸۲۵، ۶۶۱۷۶۸۱۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
با سلام به دوستان تیوالی

خوشحالیم که به زودی با نمایش "پدران، مادران،فرزندان" در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر در خدمت شما خواهیم بود. این نمایش با حضور بازیگرانی از کشورهای مختلف و به سه زبان فرانسوی، روسی و ایتالیایی همراه با بالانویس فارسی اجرا خواهد شد.
به زودی اطلاعات بیشتر در صفحه نمایش به حضورتان ارائه خواهد شد.
به امید دیدارتان
مجتبی مهدی زاده این را خواند
فربد اهورابنده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
...
«یه وقتایی درد کشیدن از صدتا آرامبخشم بهتره...»
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیز؛
نمایش زیرزمین پایان یافت. از همه کسانی که نمایش را دیدند سپاسگزاریم. همه نقد های مثبت و منفی برای ما مهم است و اگر زیرزمین هر زمانی دیگر ادامه یاید از آنها استفاده خواهیم کرد. به همان اندازه که از نوشته ها و نقد های مثبت شما انرژی گرفتیم به همان اندازه دوست نداشتن های شما باعث شد تا بیشتر کار کنیم و در آینده با دست پر تری میزبان شما باشیم. همچنین در این مدت ما نمایش la signora را به زبان ایتالیایی اجرا داشتیم و برخی از مخاطبان آن نمایش در این صفحه هم حضور دارند از آنجایی که آن نمایش صفحه اختصاصی ندارد همینجا از آن عزیزان هم تشکر می کنیم. با سپاس فراوان. گروه نمایش موج
باآرزوی تداوم تلاشتان و اجراهای موفق تر..
۱۴ شهریور ۱۳۹۴
درود بر شما
این نمایش از آغاز در تیوال دارای برگه اختصاصی بوده است:
http://www.tiwall.com/theater/lasignora

با احترام
۱۴ شهریور ۱۳۹۴
سپاس
متاسفانه از چشم ما پنهان مانده بود. ممنون از زحمات.
۱۵ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خب... می دونید هنوز بعد از ٥ ساعت بعد اجرا، به سختی دارم هضمش می کنم! در مورد بازی ها باید بگم بسیار لذت بردم وقتی می دیدم هنرمندایی داریم از این نوع که کاملاً در نقش خودشون جذب شدن! به خصوص آقای شرفی. خسته نباشید دوستان. در مورد دکور، خب چیز خاصی نداشت و یه جا من حتی درست نفهمیدم منظور از پهن کردن لباس ها چی بود (البته این بسیار نظر شخصیه! شاید من ربطی ندیدم و من موضوع رو نگرفتم). اما انتظار من، شخصاً دیدن یه دکور خلاقانه اس که البته این نمی تونه إیرادی به کار باشه چون نظر شخصی منه. و اما نمایش نامه!!! کاملاً درک می کنم که موضوع خاص بود. اما من تاب سنگینی و فضای سرد، ناامید کننده و سیاه این قبیل کارها رو ندارم! برای من این عقده (پیچیدگی) روانی که در داستان بود فقط می تونست فضای سنگین و نهلیسم آثار صادق هدایت رو تداعی کنه! من شخصاً با کارای هدایت درگیرم و نمی ... دیدن ادامه » پسندمشون ضمن این که احترام بسیار خاصی برای خودش و آثارش قائلم و شکی نیست که پدر داستان کوتاه ایران بوده و نثرش بدیع و روون هست! اما این بحث می ره به سمت سلیقه...! من به سادگی نمی پسندم. موضوع داستان زیرزمین هم نمی پسندم با علم به این که کار، کار حرفه ایی و معقولی بود! و حتی گنگی و آغاز کار رو دوست داشتم...
یک مسئله دیگه که برام یکم خوشایند نبود تکرار دیالوگ ها بود! و موسیقی بخش آخر کار دقیقاً موسیقی استفاده شده در نمایش La Signora بود!! درسته که موسیقی انتخاب شده بسیار تاثیرگذاره اما واقعاً از لحاظ حرفه ایی و در کارنامه یک کارگردان تئاتر این مسئله مناسبه؟! (جمله آخر واقعاً پرسشیه. چون نمی دونم نُرم کار در تئاتر در این موضوع چی هست واقعاً)... یا شاید یک جور امضای کارگردان بر آثارشه؟!
در کل دوستان همگی خسته نباشید. درسته که حسی که من در تئاتر دنبالش هستم رو ارضا نکرد اما من از دیدن این نمایش ناراضی و یا پشیمون نیستم و مسلماً به معلوماتم اضافه شد. ممنون.
سپاس از همراهی و نقد و نظر شما.
تنها درباره موسیقی مشترک این کار و la signora می تونیم بگیم که این نظر کارگردان بود و از علاقه شخصی ایشون ناشی می شد. اما نظر شما را به ایشون منتقل خواهیم کرد و سپاسگزاریم که نوشتید.امیدواریم در کارهای بعدی هم میزبان شما باشیم.
۱۴ شهریور ۱۳۹۴
نام آهنک time از hons zimmer است
۱۵ شهریور ۱۳۹۴
خیلی ممنون
۱۵ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید


از صفحه فیس بوک آرش عباسی:


پشیمان نیستم

نه. راستش پشیمان نیستم که زیرزمین را کار کردم. اگر قرار است بخاطر تماشاگر اندک نمایش ام پشیمان باشم، پشیمان نیستم. پشیمان نیستم که 12 سال صبر کردم تا وقتش برسد. حتا پشیمان نیستم که سه سال گذشته را خطی ننوشتم و تمام خیابان های شهر غربت را هانس زیمر گوش دادم و برای زیرزمین تصویر ساختم. پشیمان نیستم نمایشنامه ای را کار کردم که این همه کار شده بود و خوانده شده بود. بالاخره باید کارش می کردم باید سایه سنگین اش را از سرم برمی داشتم.باید رویاهایی که برایش بافته بودم را روی صحنه می دیدم امروز این کار را نمی کردم دو سال دیگر می کردم ،ده سال دیگر می کردم ، بیست سال دیگر می کردم. اما امروز وقتش بود. امروز است که می توانی سالن های پر و خالی از تماشاگر را کنار هم بگذاری و ببینی هر کدام چه چیزی داشته اند که اینگونه اند. ... دیدن ادامه »
پشیمان نیستم که متن خودم را لت و پار کردم. به خودِ نویسنده ام تاختم از خودِ دوازده سال پیشم متنفر شدم برای اولین بار فهمیدم وقتی کارگردان ام با آن کسی که نویسنده است نباید میانه خوبی داشته باشم. آن کارش را کرده و رفته پیشنهادش را داده و رفته حالا تو مانده ای و دستمایه خامی که باید تراش اش ، دهی شکل اش دهی و بفرستی روی صحنه. پس چرا باید بابت دیده نشدن زیرزمین پشیمان باشم؟ من تماشاگر می خواستم به تعدادش کاری نداشتم. عمدن تبلیغ نکردم ، هوچی گری نکردم، غیل و غال راه نینداختم ،کمترین عکس و خبر را در فیس بوک و اینستاگرام گذاشتم. معتقد بودم کار اگر کار باشد دیده می شود. هر چقدر دیگران برای ندیدنش مقاومت کنند، هر چقدر در برهوت بی منتقدی چیزی درباره اش نوشته نشود، اما آنهایی که باید ببینند می بینند. پس چرا باید پشیمان باشم؟
پشیمان نیستم که ضرر کردم. اما لعنت به تئاتری که باعث می شود از کلمه های شرم آور "ضرر" یا "سود" در آن استفاده کنم. شرم بر تئاتری که در آن مجبوری به درآمد فکر کنی . من تئاتر کار نمی کنم که زندگی بهتری داشته باشم ، زندگی می کنم تا تئاتر بهتری کار کنم. حتا از اینکه تئاتر آرام آرام دارد همه داشته هایم را می گیرد هم لذت می بردم. از اینکه دارم به ماندگار نمایشنامه زیرزمین تبدیل می شوم که از دردش لذت می برد پشیمان نیستم. از اینکه مثل او وهم دارد بند بند وجودم را می گیرد پشیمان نیستم. از اینکه چند سال است تابستان ها ویران می آیم و ویران تر برمی گردم پشیمان نیستم . از اینکه چند سال است توان نوشتن ندارم پشیمان نیستم. از اینکه ایده هایم چنان در تنم می پیچند که نمی توانم بازشان کنم، نظم شان بدهم ، روی کاغذ بیاورم شان پشیمان نیستم. از اینکه نمایشنامه نوشتن برایم تبدیل به رویا شده پشیمان نیستم. از اینکه امروز می فهمم چقدر می توانستم ننویسم و بی دلیل نوشتم پشیمان نیستم. از اینکه برای همین زیرزمین موفق نشدم صمیمی ترین دوستان تئاتری ام را راضی کنم تا قیطریه بیاید پشیمان نیستم. از اینکه همین حالا اجرا ساعت 5 عصر است و همان دوستانم می گوید ساعت بدی است و نمی آیند پشیمان نیستم.
پس میان این همه پشیمان نبودن چرا باید از نداشتن تماشاگر پشیمان باشم؟ نه. واقعن پشیمان نیستم که زیرزمین را کار کردم.

دریغ و درد....
۱۲ شهریور ۱۳۹۴
جناب آرش عباسی عزیز و گرانقدر
صفورا و ماندگارِ زیرزمینت تا عمق وجودم را در نوردیده و برای همیشه در ذهنم نقش بسته و از خاطرم زدوده نخواهد شد .
درود بر شما

زیرزمینت همچون ماندگارش ، ماندگار است .
و خوشحالم که برای دومین بار به دیدنش می روم .

از قیطریه با من بوده و همراه است تا باران و تمام هم نخواهد شد .

خوشحالم ... دیدن ادامه » که پشیمان نیستید و نباشید هیچگاه

به نظر من بعنوان یک مخاطب که به تئاتر عشق میورزد ، دوستش دارد و با آن نفسش را تازه می کند ، روحش را پالایش میدهد و با هوایش زندگی می کند :

زیرزمین ستودنی است
اثری ناب است
کارگردانی هوشمندانه ای دارد که قابل تحسین است
و بازیهای درخشان و فوق العاده ی بازیگرانش شگفت انگیز .

و باز هم خوشحالم از اینکه پشیمان نیستید که زیرزمین را کار کردید .
سپاسگزارم
و آرزومندِ مانایی و نویسایی تان هستم .
پاینده و برقرار باشید هنرمند گرامی

۱۲ شهریور ۱۳۹۴
درود بر شما، اجرای این نمایش بسیار مبارک است و مطمئنم تماشاگران آن نیز گرچه اندک اما با برکتند.
۱۲ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیز؛ حتی اگر زیرزمین را ندیده اید یا نخواهید دید، یادداشت زیبای آقای محمد رحمانی را در لینک زیر مطالعه فرمائید.همچنان از اینکه چنین نگاه های تیزبینی شاهد اجرای ما بودند خرسندیم.


http://www.namayesh24.com/zirzamin/

مرسی از عنایت شما
۱۱ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آخر هفته " زیرزمین " ببینید

نمایش زیرزمین تا پایان هفته جاری در تئاتر باران به صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی گروه نمایش موج، نمایش زیرزمین که پیش از این در خانه موزه استاد انتظامی اجرا شده بود از دوشنبه 9 شهریور اجراهای خود را در تماشاخانه باران تنها به مدت 5 شب آغاز کرد و روز جمعه 13 شهریور هم به اجراهای خود پایان خواهد داد.
زیرزمین از شناخته شده ترین نمایشنامه های آرش عباسی است که در 10 سال گذشته اجراهای بسیاری داشته است اما این نخستین بار است که توسط نویسنده اش کارگردانی می شود.
در این نمایش بهنام شرفی و الهام شعبانی بازی می کنند و عباسی علاوه بر نویسندگی و کارگردانی، طراحی صحنه نمایش را هم برعهده دارد.
نمایش زیرزمین ساعت 17 و تا جمعه 13 شهریور در تماشاخانه باران به صحنه می رود.علاقه مندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایت تیوال مراجعه ... دیدن ادامه » فرمایند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از مجموع پنج اجرای زیرزمین در تئاتر باران، سه اجرا باقی مانده است. مفتخریم که میزبان شما باشیم.
تیاتر باران این را خواند
مهدی حسین مردی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا جای تعجب دارد که چنین نمایش دغدغه مند و فوق العاده ای با متن خوب و بازی های به شدت درخشان دو بازیگرش -که سالن نسبتا خالی تئاتر باران هم دلسردشان نکرد و از انرژیشان نکاست- این گونه مهجور بماند -آنطور که اطلاع دارم در سالن قبلی هم حال و روزش به همین شکل بوده است- ولی خوب الان به مرکز شهر آمده و علاقه مندان به تئاتر دیگر بهانه ای برای ندیدنش ندارند...امیدوارم در روزهای آتی اجرای این نمایش، سالن باران مانند همیشه مملو از تماشاگر باشد...

تا به حال راجع به هیچ نمایشی در تیوال ننوشته ام چون دانشش را ندارم ولی این نمایش به گونه ای تکانم داد و به عمق وجودم نفوذ کرد که بر آن شدم تا با تبلیغش، دینم را نسبت به آن ادا کنم.

شدیدن برید ببینیدش، امیدوارم مثل من لذت ببرید...
آقای اهورابنده عزیز
از این همه مهربانی شما سپاسگزاریم.گروه موج برای گرفتن این 5 اجرا سختی های زیادی را متحمل شد و اگر همکاری مدیران تماشاخانه باران نبود همین هم میسر نمی شد اما به جان خریدن همه این مشکلات تنها برای این بود که پذیرای دوستان بیشتری باشیم ... دیدن ادامه » که متاسفانه نشد. هر چند وجود دوستانی چون شما هم کافی است تا خستگی این دوماهِ پر مشقت بر تن ما نماند.پاینده باشید.
۱۰ شهریور ۱۳۹۴
خانم مینای عزیز؛
البته آنچنان اطلاعاتم دقیق نیست ولی فکر میکنم به دلیل استقبالی که آخر آن هفته از نمایش شد آن را تمدید کردند...بنده صرفا دورادور طبق نظرات دوستان در تیوال این نمایش را دنبال میکردم و در اجراهای سالن قبلی حضور نداشتم. البته اگر آنطور که ... دیدن ادامه » شما میگویید باشد و استقبال از آن همیشگی بوده، باعث خوشحالی بنده است، و البته در این صورت من اشتباه کرده ام.
۱۱ شهریور ۱۳۹۴
دوستان عزیز تنها دو اجرای پایانی زیرزمین در خانه موزه انتظامی با استقبال روبروشد که یک روز هم تمدید کردیم.با سپاس
۱۲ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مهدی.. و تیاتر باران این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اولین اجرای زیرزمین در تماشاخانه باران روز دوشنبه 9 شهریور با بازی نویسنده و کارگردان نمایش آرش عباسی به صحنه خواهد رفت.
تیاتر باران این را خواند
محمد رحمانی، شکوه حدادی و ذوق زده این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان مهربان... نمایش زیر زمین فقط همین 5 اجرا را خواهد داشت در تئاتر باران... فرصت رو از دست ندید... به امید دیدارتون
سه شنبه خدمت میرسیم.
۰۸ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرش عباسی همزمان دو نمایش اجرا می‌کند

آرش عباسی از ابتدای هفته جاری، همزمان دو نمایش را در دو سالن و به دو زبان فارسی و ایتالیایی اجرا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، از شنبه 7 شهریور ماه نمایش "La Signora" ( خانم) نوشته و کار آرش عباسی در خانه موزه استاد انتظامی با بازی صنم نادری به صحنه می رود. این نمایش که به زبان ایتالیایی و برای علاقه مندان به این زبان اجرا می شود داستان زنی است که قصد دارد با بچه ای که در شکم دارد سفری را آغاز کند اما موانعی بر سر راهش وجود دارد.

نمایش La Signora تنها سه شب بر صحنه می ماند و علاقه مندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت به نشانی : www.iranconcert.com مراجعه کنند.

همچنین از روز دوشنبه 9 شهریور ماه نمایش «زیرزمین» کار دیگری از گروه نمایش موج با نویسندگی ، طراحی و کارگردانی آرش عباسی در تماشاخانه باران به صحنه ... دیدن ادامه » می رود.

«زیرزمین» تاکنون توسط بیش از بیست کارگردان مختلف در سراسر ایران کارگردانی شده اما این اولین بار است که توسط نویسنده اش کارگردانی می شود. الهام شعبانی و بهنام شرفی بازیگران نمایش زیرزمین هستند و علی ضیایی (دستیار کارگردان) ،شیما لطیفی (منشی صحنه) ، مریم آهنگر (مدیر صحنه)، مهدی آشنا (عکاس) ، مینو میرشاه ولد (گرافیست)، حامد شفیعی مسولیت سایت این نمایش را برعهده دارند.

این نمایش از دوشنبه 9 تا جمعه 13 شهریورماه ساعت 17 در تماشاخانه باران به صحنه می رود و پیش فروش اینترنتی بلیط آن در سایت تیوال به نشانی: www.tiwall.com آغاز شده است.
برام خیلی جالب و متفاوت بود نمایش "La Signora"! این که داستان کاملا ایرونی بود و زبان ایتالیایی بود: چه تلفیق عجیب و متناقضی بود و همین نکته نمایش رو خاص می کرد از نظر من! بازی خانم نادری قابل تحسینه و شکی در این که توانایی های بارزی داره، نیست. لهجه ایتالیایی ... دیدن ادامه » شون معقول بود و من دوست داشتم حتی با این که دو بار پیش اومد که کلمات رو اشتباه بیان کردن ولی بلافاصله تصحیح اش کردن دیشب که اجرا رو دیدم. از دید من کاملا قابل اغماض بود چون اجراشون و محتوای نمایش کاملا منو درگیر کرده بود! و یک تبریک خاص به آقای عباسی: موضوع نمایش از نظر من بسیار حساس و متفاوت و بدیع بود!
تنها ایرادی که می تونم بگیرم ناهماهنگی در پخش موسیقی متن می تونه باشه.
در کل خسته نباشید و من از دیدن این کار لذت بردم و باهاش ارتباط برقرار کردم.
۰۹ شهریور ۱۳۹۴
خانم ابراهیمی گرامی
از محبت تون بسیار ممنونیم و خوشحالیم که برای تماشاگران چون شما اجرا کردیم.
۱۰ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان همراه عزیز
گروه نمایش موج به مدت سه شب از شنبه 7 تا دوشنبه 9 شهریور نمایش ایتالیایی LA SIGNORA را برای علاقه مندان این زبان در خانه موزه استاد انتظامی اجرا خواهد کرد.
این اجرا می تواند برای کسانی که در حال آموختن این زبان یا مسلط به آن هستند یک فرصت کم نظیر باشد. برای اجرا از بالانویس فارسی هم استفاده نمی شود.لطفا اگر دوستانی دارید که گمان می کنید این اجرا برای شان مفید یا جذاب است به آنها اطلاع دهید.
خرید بلیط از اسزان کنسرت:
www.iranconcert.com

با سپاس از همراهی شما.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از اجرای مجدد این اثر ارزشمندو بیاد ماندنی ، این بار در تماشاخانه باران بسیار خوشحالم .
توصیه می کنم حتما" ببینیدش .

متن بسیار عمیق و قابل تامل است .
بازی آقای بهنام شرفی گرانقدر و خانم الهام شعبانی عزیز فوق العاده قوی و گیرا و تحسین برانگیز است .
موسیقی بسیار مناسب و بجا و هوشمندانه است .

از تماشایش لذت خواهید برد .
و بقول دوستی از آن دست کارهایی است که در لایه های زیرین ذهن و خاطر بیننده اش جا خوش کرده و تا مدتها ته نشین خواهد شد .

با سپاس از جناب آرش عباسی عزیز و ارجمند نویسنده و کارگردان خوش ذوق و خلاق و گروه خوب اجراییشان .

و تشکر از جناب ذوق زده عزیز برای ترتیب دادن قرار گروهی برای دیدن این اثر .
از آنجایی که دوره ی اجرای مجدد کوتاه است ، امیدوارم این فرصت را از دست ندهید .
خانم حدادی اجرا چند دقیقه است؟
۰۳ شهریور ۱۳۹۴
ممنونم از شما
بابت بلیط زحمت نکشید . ما الان سه نفر شدیم .
من خودم بلیط را تهیه می کنم . سپاسگزارم .

امیدوارم کار لذتبخشی باشد .
موفق باشید .
۰۴ شهریور ۱۳۹۴
سپاس خانم حدادی گرامی.
۰۵ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به آگاهی می رسانیم تخفیف وفاداری و خرید گروهی تیوال برای این برنامه همینک فعال شد.
رومینا خلج هدایتی این را خواند
محمدرضا حاجی حسین خباز این را دوست دارد
خوشحالم که میبینم اختلافات موجود بین این گروه خوب اجرایی و تیوال عزیز برطرف شده .. واقعا همدلی وهمراهی بیشتر این دو مجموعه رضایت خاطر بیشتر ِمخاطبان تئاتر و علاقمندان را خواهد داشت ... درود بر هردو ..
۰۳ شهریور ۱۳۹۴
درود بر شما خانم ثانی عزیز، مطمئن باشید که نظرات دوستان صاحبنظری چون شما یکی از دلایل اصلی من برای دیدن این کاره و مطمئنم که لذت خواهم برد. :))
۰۴ شهریور ۱۳۹۴
بزرگوارید اقای ظلی عزیز .. محبت ولطف شماست خودتون کاملا صاحب نظرید
۰۵ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام به همگی دوستان

یک قرار گروهی برای روز پنجشنبه ۱۲ شهریور ترتیب دادم که از زیارتتان خوشحال خواهم شد.

لطفا به پستی که در دسته ی قرار تئاتر فرستادم مراجعه نمایید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای مجدد نمایش زیرزمین در تماشاخانه باران از هفته آینده.
فقط یک هفته باران اجرا میشه یا تمدید میشه؟!
۰۳ شهریور ۱۳۹۴
در حال حاضر بله فقط 5 اجرا اما ما هم امیدوارم فرصت بیشتری داشته باشیم. سپاس.
۰۵ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

اجرای نمایش مشترک ایران و ایتالیا در خانه موزه استاد انتظامی


نمایش la Signora (خانم) کار مشترک گروه نمایش موج و کمپانی متیچی cantieri meticci در خانه موزه استاد انتظامی به صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایش La Signora با نویسندگی ، طراحی و کارگردانی آرش عباسی تنها سه شب و طی روزهای 7، 8 و 9 شهریور با بازی صنم نادری اجرا خواهد شد. این نمایش به زبان ایتالیایی و برای مخاطبانی که به این زبان آشنایی دارند به صحنه خواهد رفت.

کمپانی متیچی به سرپرستی پیترو فلوریدا از کارگردانان شناخته شده تئاتر ایتالیا پیش این نیز بارها نمایشی‌هایی درباره ایران کار کرده است که از جمله می‌توان به نمایش «ماه روی پیشانی» اشاره کرد که دو سال قبل در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اجرا شد.

عوامل اجرای La Signora عبارتند از:دستیار کارگردان: علی جنابان (ایتالیا) علی ضیایی ... دیدن ادامه » (ایران) مترجم: صنم نادری، منشی صحنه: شیما لطیفی،مدیر صحنه:مریم آهنگری، عکاس: مهدی آشنا، گرافیک: مینو میرشاه ولد، سایت و فضاهای مجازی: حامد شفیعی.

علاقه مندان جهت تهیه بلیت و کسب اطلاعات بیشتر درباره اجرا می توانتد به سایت ایران کنسرت به نشانی: www.iranconcert.com مراجعه فرمایند.
غزاله کهن دل این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نقد و بررسی نمایش "زیرزمین"

امشب در برنامه مجله تئاتر شبکه چهار

ساعت 23:15

گفت و گوی رامتین شهبازی و آرش عباسی درباره زیرزمین.
گفتگوی خوبی بود :)
سپاس از اطلاع رسانی
۰۳ شهریور ۱۳۹۴
موافقم
ممنون از اینکه به موقع خبرمان کردید .
۰۳ شهریور ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید