آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش عموی عجیب بزرگ کوچیک من
S3 : 18:40:03 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۹ تیر تا ۰۸ شهریور ۱۳۹۸
۱۸:۳۰
۵۵ دقیقه
بها: ۱۵,۰۰۰ تومان
نمایش «عموی عجیب بزرگ کوچیک من» ماجرای کتابخانه ایست که توسط زنی اداره می شود که معتقد است قصه‌ها و کتاب‌ها می توانند تاثیر خوب و جادویی‌ای داشته باشند. با ورود دختر کوچکی به نام سارا که مدتی ست به دلیل مسائل پیش آمده در زندگیش غمگین و تنهاست در کتابخانه ماجراهای عجیبی شکل می‌گیرد و ...

- این نمایش با الهام از مجموعه قصه های شل سیلور استاین چاپ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است.

دسته‌بندی
کودک و نوجوان

گزارش تصویری تیوال از نمایش عموی عجیب بزرگ کوچیک من / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› دکتر قطب‌الدین صادقی جمعه ۲۵ مرداد، به تماشای "عموی عجیب بزرگ کوچیک من" می نشیند

›› جواد راهنما نویسنده داستان های کودک و نوجوان پنجشنبه ۳ مرداد، به تماشای "عموی عجیب بزرگ کوچیک من" می نشیند

›› جمشید خانیان نویسنده رمان و نمایشنامه های کودک و نوجوان یکشنبه ۳۰ تیر به تماشا مینشیند

›› رودابه حمزه ای مهمان نمایش "عموی عجیب بزرگ کوچیک من"

آواها

مکان

بلوار کشاورز، خیابان حجاب، روبروی سالن ورزشی حجاب، درب ورودی شرقی پارک لاله، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان (لطفا از مسیر خط کشی رنگین کمان مراجعه نمایید.)
تلفن:  ۸۸۹۶۶۱۱۹ - ۸۸۹۸۰۷۲۱ (ساعت پاسخگویی از ۸ تا ۱۶)

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دیشب به تماشای این نمایش نشستم و چنان لذت وافری بردم که تا مدت ها فراموش نخواهم کرد.
عموی عجیب بزرگ کوچک من از بیشتر نمایش های بزرگسالی که امسال روی صحنه رفت محترم تر بود.
باید به ناصر آویژه مدال احترام به مخاطب داد. در حالی که مخاطب نمایشش کودکان هستند اما بهترین دکور، بهترین گریم و بروشوری با کیفیت رو برای نمایش در نظر گرفته بود. از این همه احترام لذت بردم.
بازی های همه ی بازیگر ها عالی بود. نقش سارا نیمی از نمایش رو جوری بدون دیالوگ و با میمیک صورت بدون کوچک ترین ایرادی بازی کرد که شگفت زده شدم.
متن نمایشنامه شگفت انگیز بود به نظرم.خط های داستانی به بهترین شکل ممکن کنار هم قرار گرفته بودند. خوشحالم که چنین نمایشنامه نویس های خوبی داریم.
به شکل عجیبی تو این نمایش به جزئیات پرداخته شده بود. از اونجایی که اتفاق داستان در کشور دیگری به وقوع می پیوست، روزنامه، پول و همه ی جزئیات رعایت شده بود. گریم شخصیت ها در بالاترین سطح ممکن بود. مخصوصا گریم عمو که کاملا از دل داستان بیرون اومده بود و همون چیزی بود که باید باشه.
کلیپ های انیمیشنی عالی بودند. معلوم بود زحمت زیادی براش کشیده شده بود. موسیقی عالی و صمیمی بود.
این نمایش خیلی آموزنده بود. هم برای بچه ها و هم برای ... دیدن ادامه ›› بزرگسال ها. به خوبی شوق خواندن کتاب رو تو بچه ها ایجاد میکنه نمایش. از برخورد محترمانه با کتاب خیلی خوشم امد. پیام نهایی نمایش نیز عالی دراومده بود و اصلا دچار شعارزدگی نشد.
با عموی عجیب بزرگ کوچک من، یک ساعت خندیدیم. در نهایت هم با چشم های خیس سالن رو ترک کردیم. خوشحالم آویژه هایی هستند که برای بچه ها تا این حد ارزش قائلند و نمایشی در این سطح روی صحنه میبرند.
از تک تک عوامل اجرایی نمایش ممنونم که همچین تجربه ی نابی رو برامون فراهم کردند. حیف که نمایش تموم شد و نمیتونم به کسی پیشنهاد کنم. امیدوارم که بار دیگه عموی عجیبمون رو روی صحنه ببینیم
بسیار با شما موافقم. "باید به ناصر آویژه مدال احترام به مخاطب داد"
به شخصه دوست داشتم نمایش برای ساعت ها ادامه پیدا میکرد و هیچ وقت تموم نمی شد.
۰۹ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یکی از قوی ترین و زیباترین نمایشهایی بود که همراه پسرم دیدیم و وااقعا لذت بردیم ممنون از گروه خوبتون ممنون از آقای آویژه عزیز. پایدار باشید
حمیدرضا مرادی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آقای آویژه ممنون
کیف کردیم امشب، دلگرم شدیم امشب
وجود افرادی مثل شما که کار کودک میسازین به این زیبایی،کاری که پشتش فکر هست ، ارزش گذاشتن به وجود کودک هست، انتقال قشنگترین مفاهیم زندگی به بهترین شکل هست، واقعا باعث دل گرمی برای تمام پدر مادرهاست.
امشب حین نمایشتون بارها از ته دل خندیدم، و بغض کردم ، پسر چهارساله من محو نمایش تون بود.
خسته نباشید به خودتون و گروه عالیتون
حمیدرضا مرادی این را خواند
مهدی عزیزی و صبا صالحیان این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام آقای آویژه خدا قوت
بسیار از نمایشتون لذت بردیم. من و آریا کوچولو 4 ساله مون و مادرش. کلی کیف کردیم. دست شما درد نکنه و خسته نباشید.
بسیار خوشحال شدم که تیاتر کودک ما زنده س و قوی . می تونم با هیجان دست پسرمو بگیرم و هفته به هفته بیارمش تیاتر و امیدوار باشم به اینکه نسل بعدی ما میتونن آدمای بافرهنگی بشن . خوشحالم از اینکه انقدر به کودکان اهمیت میدید و زحمت میکشید. داستان بینظیر چه به لحاظ سرگرمی بچه ها و چه به لحاظ پرداختن به نکات اخلاقی و روانشناختی - نتیجه گیری بینظیر و انتقال پیام و تاثیر گذاری پایدار در ذهن مخاطب اصلی یعنی بچه ها، بازیهای عالی ، پرداخت مناسب و .... .
انشاله موفق باشید .
خانواده ما بی صبرانه منتظر کارهای جدید شماست.
خوشحالم هنوز نمایشهایی برای بچه ها هست از جنس غم و شادی در کنار هم. با شادی اش بچه ها شاد میشوند و ته دلشان قند اب می شود از اینکه بچه ای مثلا توانست با یک کنترل جادویی پدرش را کنترل کند. و با غمش می آموزند زندگی غم هم دارد و در ورای غم و شادی درسهای قشنگی است برای آموختن.
جناب آقای آویژه عزیز چه خوب شل سیلور استاین رو به بچه ها معرفی کردید با بازیهای زیبا، دکور عالی، موسیقی لذت بخش مخصوصا ترانه برف که حتی ما بزرگترها رو برد به دنیای کودکی.
حین اجرای تئاتر خیلی از بزرگترها رو دیدم که محو صحنه شده بودند غرق در رویای شیرین کودکی.
و چه زیباست کودکی کاش قدرش را بدانیم و قدر ادمهایی مثل ناصر آویژه را.
خواهش میکنم بچه ها رو به دیدن این تئاتر ببرید بهتون قول میدهم راضی از سالن برمی گردید.
امیر مسعود و صفورا این را خواندند
مریم اسدی این را دوست دارد
سلام وبسیار خرسندم از حسن نظر والتفات شما نسبت به نمایش،من نیز بسیار مسرورم بخاطر وجود مخاطابانى چون شما که حضورشان ودلگرمى هاشان،باعث تلاش درجهت خلق آثار هنرى دیگرى خواهد شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار بسیار جذابی بود برای بچه ها و بزرگترها، فکر کنم کودک ۵ ساله به بالا میتونست کار را درک کنه، جز گرمای سالن مشکلی نبود.
اشکان حامد غلامشاهی و امیر مسعود این را خواندند
iamnegin@ این را دوست دارد
ممنون،امیدوارم هرچه زودتر مشکلات فنى سالن برطرف گردد.به امید ساخت سالن هاى تخصصى وبهتر براى کودکان سرزمینم
۰۹ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی با الهام از مجموعه قصه های شل سیلور استاین که به خوبی به اجرا درآمد. قسمت داستانها واقعا برای بچه ها هم سرگرم کننده بود هم آموزنده.

بخصوص اگر کودکی درگیر با مشکلات زندگی دارید به نظرم حتما به این اجرا ببرید تا یاد بگیرن باید راجع به مشکلاتشون و حتی غمهاشون صحبت کنن.و چقدر زیبا بود آشنایی بچه ها با قصه و کتاب.
فقط یک نکته نمیدونم شاید من زیادی حساس باشم اما کمی قسمتهای داستانی بلندتر بشه و قسمت واقعی زندگی کمتر شاید برای بچه ها بهتر باشه،هرچند از نظر همراهان من مشکل از روحیه ی حساس من هست.

این نمایش به شدت توصیه میشه برای دیدن و وقت گذاشتن.و چقدر خوبه که انقدر برای دکور و بازی و گریم و لباس وقت می گذارید و نمیگید کودک هست و نیاز به رضایتش نیست.خیلی مهمه.چون تئاترهای کودک زیادی خواهرزاده م رو بردم و بعضی نه همه، اصلا براشون مهم نبوده این بچه با دکور ارتباط برقرار میکنه یا نه.پس قدردان شما هستیم.


خسته نباشید و ممنون که هوای کودکان رو دارید...این خیلی مهمه
سلام خیلى خوشحالم که نمایش اسباب رضایت شما رافراهم کرده است.به امید روزهاى بهتر
۰۹ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش کودک و نوجوان به نویسندگی گیتا داودی، کارگردانی ناصر آویژه و با بازی مریم آشوری، ماهک فتاح پور، ناصر آویژه، مهرداد باقری و ... با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
iamnegin@ این را دوست دارد
کودک درون من همواره دوست داره کارتون ببینه ، لی لی و عمو زنجیرباف بازی کنه و نمایش هایی که مخاطبشون کودکان هستند رو از نزدیک ببینه..شاید بخاطر این بعد از وجودم بیام و این کار رو ببینم
۰۶ تیر ۱۳۹۸
بسیار عالی و تاثیرگذار بود. بازی ها بسیار گیرا و واقعی بودند. موضوع نمایش بسیار جالب بود. زمانبندی در اجرا دقیق بود. اگر شما هم جزو مادر و پدرهایی هستید، که دوست دارید کودکتان را به نمایشی ببرید که هم لذّت ببرد و هم درباره ی چگونه رو به رو شدن با چالش های زندگی بیاموزد حتما از تماشای این نمایش خوشحال خواهید شد. این نمایشی بود که هم با آن گریستم، هم حسابی و از ته دل خندیدم، و هم به فکر فرورفتم. امیدوارم شما هم تماشای این نمایش را انتخاب کنید. از تک تک عزیزانی که در پدید آوردن این اثر زحمت کشیده اند ممنونم.
۱۳ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید