تیوال نمایش آنتیگونه
S2 : 05:16:57
امکان خرید پایان یافته
  ۲۳ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد
  ۲۱:۳۰
  ۵۵ دقیقه
 بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

: سوفوکل
: دکتر نجف دریابندری
: احسان خیرمند
: عدنان محمدی پور، ستایش زینلی، علیرضا امین عطائی، حامد مهدی نژاد، کیانا امین عطائی
: سجاد افشاریان

: سارا هرندی
: علی سینا رضانیا
: یوسف قوچانی
: سامان قوچانی
: سارینا شاد
: حسام حسینی
: محمد حسین رضایی
: فریماه فرجی
: سعید رضوانی
: امید امید پور
: امید میرزایی
: غزال عنایتی
: زهرا نجفی
: سعید بابایی
: صدرا صباحی
: موسسه فرهنگی هنری اورنگ (مدیرعامل مهتاب رحیمی)، موبایل اسکار

- اینستاگرام نمایش

پولونیکس و اتئوکلس در جنگی بر سر به دست آوردن قدرت کشته می ‌شوند. کرئون پادشاه شهر تب دستور می‌دهد پولونیکس به خاطر بی‌احترامی به قوانین شهر دفن نشود اما آنتیگونه خواهر پولونیکس طبق فرمان خدایان برادرش را به خاک می‌سپارد و این باعث شوربختی آنتیگونه می‌شود.

گزارش تصویری تیوال از نمایش آنتیگونه / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» «آنتیگونه» به تالار حافظ می‌آید

آواهای وابسته

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، سالن حافظ
تلفن:  ۶۶۷۵۶۰۴۳


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت دو اجرای پایانی این نمایش، پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ خرداد، به ترجمه نجف دریابندری، کارگردانی احسان خیرمند و با بازی عدنان محمدی پور، ستایش زینلی، علیرضا امین عطایی و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
طراحی صحنه و لباس عالی، بازی ها خوب، مخصوصا نقش کرئون، نور ضعیف بود. از نظر دراماتورژی هم بنظرم خلاصه کردن نمایشنامه در 5 کاراکتر عالی انجام شده، چون کاملا مخاطب رو با خودش همراه میکنه، در مجموع خسته نباشید میگم، کار خوبی بود
سلام
با احترام به تجربه و سلیقه جنابعالی
ولی تا اونجاییکه من کار رو دیدم در حد متوسط هم نبود.
۲۸ اردیبهشت
بیژن گرامی طراحی و صحنه و لباس عالی؟ البته که من هم معتقدم طراحی دکور تنها بخش متوسط این کار بود، طراحی لباس بسیار معمولی بود و عروسک دار زده ی برادر عزیزمون، بسیار ضعیف ساخته شده بود. بازی ها هم ابدا قابل قبول نبود. عدم هماهنگی کرئون و گرداننده ی انتزاعی ... دیدن ادامه » عروسک خیمه شب بازی و همسر بزرگوار هم بارها موجب عصبانیت بسیاری از تماشاگران می شد. در خصوص خلاصه کردن هم عرض کنم که تقطیع متن چندان موفق نبوده و برای من که متن را می شناختم هم گاهی آزاردهنده بود. نفس داستان پر کشش آنتیگونه به دلیل ضعف های تکنیکی کار، کاملا تحت تاثیر قرار گرفته بود.
۲۹ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به ترجمه نجف دریابندری، کارگردانی احسان خیرمند و با بازی عدنان محمدی پور، ستایش زینلی، علیرضا امین عطایی و ... امروز (شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
شبنم یگانه این را خواند
در رابطه با بازی اغراق آمیز ، طراحی صحنه و موسیقی نامناسب عدم جذابیت کلی و بدترنشان دادن نمایشنامه باید بگم راضی نبودم.پیشنهاد نمیشه.
۲۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید