تیوال نمایش عروسان
S2 : 13:10:29
به دادگاه سامر بابلی بیایید.
  ۱۵ شهریور تا ۰۴ مهر ۱۳۹۶
  ۱۸:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: آرش سنجابی
: نازنین بابایی، بورژین عبدالرزاقی، نرگس نیک سیرت، فریما حبشی زاده، مینا دلشاد، علیرضا عباسی، گیوک ربیعی، حامد نوبخت، علیرضا میرزامحمدعلی، تینا اسدی، مهرداد سنجابی، ساناز اقتصاد راد، مریم سعیدی، کاوه اسکانی، کیمیا خلج، نوید صبوری

براساس رمان شهر همنوازان سپید، نوشته‌ی بختیار علی

یه جنایتکار همیشه یه جنایتکاره، حتی اگه تنش بوی پرتقال بده.....

گزارش تصویری تیوال از نمایش عروسان / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، بام خانه هنرمندان
تلفن:  ۸۸۳۱۰۴۵۷، ۸۸۳۱۰۴۵۸


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
.
نمایشی برای انتقام نگرفتن
.
انتقام یک شکل از اجرای عدالت است اما می تواند غیرقانونی هم انجام گیرد! به معنای ساده تر می توان گفت آسیب زدن یا ضرر زدن به شخصی, با قصد و هدف جبران آسیب یا ضرری, انتقام محسوب می شود.
.
عروسان بیانگر این دنیا است, دنیایی به نام انتقام بخشیدن یا انتقام گرفتن, در آن لحظه و درآن شرایط پس از آسیب کدام درست است?
.
عده ای در طول داستان میبخشند و معتقدند کشته شدن یک فرد دردی را از آنها دوا نمی کند. دختری که تمام انگشتان خودرا از دست داده, مردی که دماغش بریده شده است و حتی کسی که به اجبارش برادرش را کشته است.
.
عروسان رابطه نزدیکی با دنیای امروز دارد, این اتفاق حتی از لباس های بازیگران نیز نمایان است.
.
نکته جالب در طول نمایش تلاش برای استفاده از زمان کوتاه و تاثیرگذاری بسیار است, اما این اتفاق جز برای نرگس نیک سیرت رخ نداده بود ... دیدن ادامه » و این امر کاملا قابل لمس است. نیک سیرت جدیت لازم را به خرج داد و شرایط را مهیا کرد تا مخاطب باورش کند.
.
نوع استفاده از موسیقی در این نمایش بسیار جالب بود اولین بار بهمراه پرفورمنس و شبیه به یک کنسرت غیر زنده و دومین بار همانند یک گروه سرود توسط بازیگران فکرمی کنم اتفاق جالبی بود و برای عدم خستگی مخاطب از روایت یک داستان کاملا جدی نیاز محسوب می شده است.
.
استفاده از دیالوگ های موازی در برخی مواقع عدم نتیجه گیری از روایت داستان عدم تعریف کامل از برخی نقش های روی صحنه و... از نگاه من عیب هایی محسوب می شوند که در این نمایش نباید اما دیده شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید