کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش با من بخند وودی
S3 : 23:29:37 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۴ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۷
۲۱:۰۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
یک گروه نمایشی در تلاش است که ۴ نمایشنامه کوتاه وودی آلن، مرگ دستش را رو می‌کند، پرسش، شوکران نوشی من و داستان های حسیدیک را اجرا کنند ولی...
سبک
کمدی

گزارش تصویری تیوال از نمایش با من بخند وودی / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

عکس‌های پایه

نمایش با من بخند وودی | عکس

ویدیوها

آواها

مکان

شهر زیبا، خیابان آیت الله کاشانی، زیر پل شهید باکری، جنب بانک پارسیان، پلاک ۲۶۱، طبقه چهار، واحد۵
تلفن:  ۴۴۳۵۳۰۵۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پر
درباره نمایش با من بخند وودی i
نمایش با من بخند وودی،کاری بسیار شیرین،جدید،و در عین کمیک بودن آن لوده نیست.کاری که واقعا لبخند رو روی لبانم نشاند.اگه می خواهید برای ساعتی فارغ شوید از دغدغه های این روزهای پر دغدغه حتما به تماشای این نمایش بنشینید.سپاس از کارگردان جوان کار فرشید حاجیان و همه ی بازیگران این نمایش که با بازی خوب و کارگردانی عالی شون به هم خندیدن رو به باهم خندیدن واقعی مبدل کردند.خسته نباشید.
فرشید حاجیان، پویا زند و کسری کاریان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تجربه تماشای نمایشی جسورانه، پر انرژی و شاد را نباید از دست داد
میترا این را خواند
فرشید حاجیان، پویا زند و کسری کاریان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، شنبه ۲۴ و یکشنبه ۲۵ آذر، به نویسندگی وودی آلن، ترجمه شهرام زرگر، کارگردانی فرشید حاجیان و با بازی امیر محمد قیامی، صادق اردوخانی، پویا زند و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
در نگاه من نمایشی بود با فراز نشیب بالا که مخاطب را خسته نمیکرد ؛ و در زیر پوست کار یک دیووانگی جذاب و شورانگیز حس میشه که عواطف مخاطب را تحریک میکنه و کاملا غیر قابل پیش بینیه . بازیگران به نقششون اگاهند و کارگردان دلیرانه بدون توجه به هیچ چیزی کار خودش را انجام داده و این نمایش را هیجان انگیز میکنه !
میترا و بابک پرهام این را خواندند
فرشید حاجیان، پویا زند، کسری کاریان و nazi habibi این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش با من بخند وودی ، نمایشی دادائیستی است که با وفادار ماندن به طنز وودی آلن توانسته است هجو همخوان با متن وودی آلن را به کار گیرد. کارگردان با بهره گیری از بازیگران جوان نمایشی پرشور و پویا را اجرا می کند . استفاده از تکنیکهای دادائیستی ، ارتباط کلامی و لمسی با تماشاگر و همچنین استفاده ابزاری از موسیقی نمایش اجرا محور (Performance Art) را تداعی می کند که متن استخوان دار وودی آلن و ایرانیزه شدن هوشمندانه آن مخاطب را در وضعیت تاتری باقی نگه می دارد.
بداهه گویی ها به همراه ریتم تند و شوخی های مدرن با طنز وودی آلنی و میزانسنهای کلاسیک کاملا درهم تنیده شده اند و ترکیب خوشایندی از بازیهای زبانی و رفتاری ارائه می دهد.
عدم استفاده از اکسسوار مناسب در بعضی از میزانسنها و کم تجربه بودن بعضی از بازیگران در مواردی نمایشی آماتوری را القا می کند که در مقایسه با بازیهای درخشان بقیه بازیگران و ساختار شکنی کارگردان در نقش خارج از قصه قابل چشمپوشی است.