تیوال نمایش بینوایان
S2 : 10:12:58
بر اساس رمان ویکتور هوگو
  از آبان ۱۳۹۷
  ۱۹:۳۰
 بها: ۵۵,۰۰۰ تا ۱۸۵,۰۰۰ تومان

: حسین پارسایی
: (به ترتیب ورود به صحنه) پارسا پیروزفر، نوید محمدزاده، پری ناز ایزدیار (تا ۱۶ دیماه)، نیلوفر خوش‌خلق (از ۱۷ دی‌ماه)، سحر دولتشاهی، هوتن شکیبا، اشکان خطیبی، امیرحسین فتحی و ۳۰۰ هنرمند بازیگر، خواننده و نوازنده
: میثم احمدی، محمد قدس

: بردیا کیارس
: علی براتی

: سیامک احصایی
: شیما میرحمیدی
: سارا اسکندری
: مرتضی نجفی
: فراز اسکندری
: بامداد افشار

: هاسمیک کاراپتیان
: محمدرضا جعفری
: میلاد عمرانلو
: مهتاب کرکوندی
: گلاویژ نادری

: محمدصادق رنجکشان
: میثم احمدی و محمد قدس
موزیکال بینوایان فرآیند حرکت شر به خیر، بی عدالتی به عدالت، بطلان به حقیقت، شب به روز، جهنم به بهشت و از هیچ به خدا است.


» فروش اینترنتی بلیت در دیگر سایت‌های محترم انجام می‌شود- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۲ سال خودداری نمایید.

مکان

سعادت آباد، میدان بهرود، خیابان عابدی، خیابان ۳۳، هتل اسپیناس پالاس
تلفن:  ۷۵۶۷۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
با سلام و عرض خدا قوت به جناب آقای پارسایی و تیم خوبشون در نمایش موزیکال بینوایان
من نمایش الیور توییست ایشون را هم دیدم و خیلی لذت بردم .کیفی که از دیدن الیور توییست نصیبم شد باعث شد توقع من و خیلی ها از ایشون بیشتر بشه و وقتی شنیدم که قراره بینوایان را هم به نمایش بگذارن برای روز سوم اجرا برای خودم و خانواده بلیط تهیه کردم. ولی متاسفانه این کار با همه زحمتی که مشخص بود براش کشیده شده بود انتظارات را برآورده نمی کرد.خیلی خلاصه به برخی موارد مهم اشاره می کنم:
- یک کار تمام موزیکال، شاخص اصلیش بازیگرانی با صدای خوب و مهارت در خواندن است. (مثل آقای خطیبی)من از طرفداران پر و پا قرص آقای پارسا پیروز فر هستم ولی ایشون در این نمایش به دلیل همین محدودیت نتوانست توان واقعی خودش رو نشون بدهد.از صدا و خواندن آقای نوید محمد زاده که دیگه .... ایشون بازیگر توانمند ... دیدن ادامه » و قابلی هستند ولی شاید بهتر بود شخص دیگری به دلیل نیاز به خواندن، این نقش رو بازی می کردند.
انتخاب آقای هوتن شکیبا مثل همیشه عالی بود(ایشون یک بازیگر تئاتری فوق العاده است.) و همچنین خانم سحر دولت شاهی هم با حرکات خوب رو صحنه و توان خواندن بهتر از بقیه بودند. اشکال بعدی صحنه نمایش بود. سالن زیبا و بزرگ هتل اسپیناس برای اجرای همایش های علمی، فرهنگی و ... خیلی خوبه ولی تئاتر خیلی تخصصیه .با این که من در ردیف خوبی در همکف نشسته بودم چهره بازیگران اصلا مشخص نبود. صدا مناسب نبود سن نمایش چون مثل تالار وحدت قابلیت جابجایی و تغییر و چرخش نداشت مجبور بودیم یک نمایش 2 ساعته را با یک دکور تکراری ببینیم تا جایی که مدام احساس در کشتی بودن به آدم دست می داد. کاش این نمایش را باز هم در تالار وحدت و به صورت نیمه موزیکال اجرا می کردند. رد و بدل شدن مکالمات معمولی بین بازیگران با صدای نه چندان حرفه ای با آواز و موسیقی کار رو خیلی خسته کننده کرده بود.شاید رمز موفقیت الیور توییست انتخاب سالن مناسب، خواننده های اپرای خوش صدا و 100 درصد موزیکال نبودن باشد. با همه انتقاداتی که شد، باز هم اگر آقای پارسایی نمایشی بسازند خواهم رفت چون ایشون کاری را شروع کردند که شاید خیلی ها توان و جسارتش را نداشته باشند. این موارد هم که ذکر کردم با توجه به علاقه ای که به کارهای ایشون دارم در جهت ارائه بازخورد به عنوان یک فرد علاقه مند به تئاتر ارائه کردم.
بعد از شاهکار الیورتویست من واقعا منتظر تماشای این نمایش بودم , بیشتر هم به خاطر داستان پر فراز و نشیب و به مراتب جذاب تره بینوایان .
محل برگزاری واقعا فوق العاده بود ولی متاسفانه تمام انتظارات برآورده نشد چون با وجود بی نظیر بودن طراحی صحنه و نور و رقص و موسیقی و لباس و ...
از نیمه دوم نمایش واقعا کسل کننده و خواب آور شد و روایت نمایشنامه سراسر با آواز بیشتر اذیت کننده بود تا لذت بخش .
در کل اثری قابل قبول و تا حدودی راضی کننده بود ولی ای کاش بازی قوی تری از بازیگران سینمایی این نمایش می دیدیم .
خسته نباشید و خدا قوت به گروه ارکستر به رهبری بردیا کیارس
لطفا نظرتون رو راجع به نمایش هم می گین ممنون
۲۲ آبان ۱۳۹۷
خواهش میکنم بیتا خانم
بنظرم نمایش واقعا خیلی خسته کننده و نچسب و ... بود که ترجیح دادم فقط از ارکستر تشکر کنم :)
۲۳ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید