تیوال نمایش بدون نسخه
S3 : 06:11:03
امکان خرید پایان یافته
  ۰۹ تا ۲۵ تیر
  ۱۸:۰۰
  ۴۵ دقیقه
 بها: ۳۵,۰۰۰، ۳۰,۰۰۰ و ۲۵,۰۰۰ تومان

: امیرحسین کنزق
: محمد رضا منصور، حمیدرضا کمال‌پور

: غزاله مقدس زاده
: ندا تسلیمیان، علی بیک‌زاده
: فرشاد حبیبی
: محمد حیدری ورجانی، مهدی غلامی
: سعید زارع محمدی با همکاری گروه کندو
: ابریشم فرازمند
: مهرنوش ترحمی
: مهسا درویشی
: امیرحسین کنزق
: امیر ترحمی
: علیرضا ترحمی
: مجتبی حسنی
: سبا حیدرخانی
: وحید کریمی
: مهلا زمانی

- این نمایش پس از اجرا در تماشاخانه سپند به دعوت کمپانی theart group entertainment در تالار Wychwood barns  شهر تورنتو اجرا خواهد شد.

روایت غیر واقعی دو جوان که خسته از شرایط اجتماعی خود با قرص خودکشی می‌کنند.

شبکه‌های اجتماعی تماشاخانه سپند: اینستاگرام
با خرید بلیت اجراهای این تماشاخانه و ارائه‌ بلیت همان شب، از ۱۰٪ تخفیف کافه رستوران «خانه فیروزه» در محوطه مجموعه بهره‌مند می‌شوید.


ردیف‌های ۱ تا ۲: ۳۵،۰۰۰ تومان
ردیف‌های ۳ تا ۶: ۳۰،۰۰۰ تومان
ردیف‌های ۷ تا ۱۰: ۲۵،۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش بدون نسخه / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹، تماشاخانه سپند
تلفن:  ۸۶۰۳۷۸۰۷


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
اجرایی مینیمالیستی و با حداقل آکسسوار صحنه که به واسطه ساختار دیالوگ‌ها و اکت‌های بازیگرانش و اعتماد به شعور مخاطبانش بسیاری از اجزاء خیالی درون صحنه را تداعی می‌کند.
ساختمان متن اثر بر پایه دیالوگ‌های کوتاه و پینگ پنگی و به واسطه تضاد شخصیتی ملموس بین دو شخصیت جوان داستان و روند شوخی پراکنی‌های این دو در قالبی کمدی به پیش می‌رود. گویی همه چیز بر اساس تیپ شخصیتی این دو قرار نیست جدی باشد.
جوانانی منفعل و بی‌قید که حاصل زیست در اجتماع حال حاضر ماست، جوانانی با خانواده‌هایی گسسته که به دنبال تجربه عشقی بی‌حاصل در کالبدی دور از خانواده خود بوده‌اند، ابزوردیسمی محصول طیفی از اجتماعی بی‌بنیان که در قالب دیالوگ‌های طنز و ساختار کمیک آن با مخاطب همذات پنداری خوبی برقرار می‌کند و در خنده گرفتن از آنان موفق عمل می‌کند.
استفاده از دو نور نقطه‌ای ... دیدن ادامه » (اسپات) برای دو بازیگر که در مرکز و به واسطه ارتباط آن‌ها با جهان بیرون از طریق رسانه موبایل با نوری مستقیم مواجه می‌شویم و در کل طراحی نور و صحنه‌ای بسیار ساده و در خدمت دو بازیگر صحنه است.
طراحی لباس و چهره پردازی نیز بر پایه متد مینیمالیستی از حداقل‌ها بهره برده و نمادی از دو جوان به آخر خط رسیده را نمایان می‌کند.
حاصل کار کمینه کارگردان جوانی که خود نوعی خط فکری بر پایه هزینه‌های حداقلی در نظریه اجراست و البته منطبق با خط داستانی نمایش که با شکستن دیوار چهارم در مقاطعی از اجرا با مخاطبین خود بر پایه ارتباط کلامی کنش‌مند در تلاش برای اندیشه‌ورزی آنان گام برمی‌دارد.
مدت زمان کوتاه نمایش حدود ٥٠ دقیقه نیز طعم گس این نمایش را در کام بینندگانش حفظ می‌کند و به نظر طولانی‌تر شدن آن پاشنه آشیلی برای تکرار دیالوگ‌های روزمرگی است که اثر به آن مبتلا نمی‌شود.
درجه کیفی نمایش: B
کارگردانی: ٦/١٠
ایده: ٦/١٠
متن: ٧/١٠
بازی‌ها: ٧/١٠
طراحی نور: ٧/١٠
طراحی صحنه: ٥/١٠
موسیقی و صدا: فاقد موسیقی
طراحی لباس و چهره پردازی: ٧/١٠
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش طنز جدید و به روزی داشت ومتن فوق العاده قوی و جذاب با اینکه صحنه ساده ای داشت فوق العاده باور پذیر بود دوباره خواهم دید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی امیرحسین کنزق و بازی محمد رضا منصور، حمیدرضا کمال‌پور (روزهای یکشنبه ۹ تا چهارشنبه ۱۲ تیرماه) با تخفیف روزهای نخست، همینک آغاز شد.
مریم دشتی و محمدرضا داداشقلی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید