آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش بوی گند دهن خانم مارکز
S3 : 14:06:56 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۸ مهر تا ۲۷ آبان ۱۳۹۸
۱۹:۳۰
۱ ساعت و ۵ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان
پترسون که نویسنده مطرحی در شهر خود است در سن شصت و چند سالگی به دلیلی نامعلوم دیوانه میشود و خانه را ترک میکند، الان هفت سال از رفتن پترسون می‌گذرد.

شبکه‌های اجتماعی تماشاخانه سپند: اینستاگرام
با خرید بلیت اجراهای این تماشاخانه و ارائه‌ بلیت همان شب، از ۱۰٪ تخفیف کافه رستوران «خانه فیروزه» در محوطه مجموعه بهره‌مند می‌شوید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش بوی گند دهن خانم مارکز / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› نمایش «بوی گند دهن خانم مارکز» تمدید شد

›› مشخص شدن زمان اجرا و رونمایی از پوسترهای «بوی گند دهن خانم مارکز»

›› بهنام شرفی با «بوی گند دهن خانم مارکز» روی صحنه می‌رود.

›› فرید قادرپناه نمایشنامه جدیدش را کارگردانی می‌کند

ویدیوها

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹، تماشاخانه سپند
تلفن:  ۸۶۰۳۷۸۰۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دوستان عزیز سلام

متاسفانه روز جمعه 24 آبان آقای بهنام شرفی سر صحنه فیلمبرداری سانحه ای براشون پیش اومد و دچار شکستگی پا شدند. اجرای نمایش دو روز لغو شد و روز دوشنبه 27 آبان مجدد روی صحنه رفت ، در شرایطی که ایشون با ویلچر روی صحنه بودند. اما در نهایت با توجه به وضعیت اقای شرفی و دردی هم که داشتند و سختی میزانسن ها و دکور نمایش که دو ردیف پله داشت به این نتیجه رسیدیم ادامه اجرا امکان پذیر نیست ، لذا ادامه اجرا را به زمانی بعد موکول کردیم.

گروه اجرایی از تمامی تماشاگران محترم که بلیت تهیه کرده بودند پوزش می خواهد. این عزیزان می توانند با پشتیبانی تیوال تماس گرفته و وجه خود را دریافت کنند.

سپاس
چه حیف واقعا.. :((
۰۳ آذر ۱۳۹۸
امیدوارم زودتر حالشون خوب بشه.
۰۳ آذر ۱۳۹۸
از شنیدنش خیلی ناراحت شدم :(
۰۳ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد ادامه اجرای این نمایش لغو شده است. خریداران محترم برای دریافت هزینه بلیت خود لطفاْ با پشتیبانی تیوال به شماره ۶۶۱۷۶۶۳۷ تماس بگیرند.
شاهین این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بهنام شرفی با پای شکسته روی صحنه می رود

نمایش «بوی گند دهن خانم مارکز» که به دلیل شکستگی پای بهنام شرفی دو روز متوقف شده بود از امروز دوشنبه، 27 آبان با حضور این بازیگر از سر گرفته می‌شود.

به گزارش ایسنا، «بوی گند دهن خانم مارکز» به کارگردانی فرید قادرپناه از 28 مهرماه در تماشاخانه سپند روی صحنه رفت ولی اجرای روز جمعه و یکشنبه (24 و 26 آبان‌ماه) به دلیل شکستن پای بهنام شرفی بازیگر این نمایش سر صحنه یک فیلم سینمایی متوقف شد.

با این حال طبق اعلام روابط عمومی نمایش، شرفی قرار است با ویلچیر روی صحنه بازی کند تا اجرای «بوی گند دهن خانم مارکز» از امشب ... دیدن ادامه ›› ادامه یابد.

بهنام شرفی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، امین جلالی و مینا زرنانی بازیگران تازه‌ترین تولید گروه تئاتر ریگولیتو هستند و قادرپناه که خود نویسندگی این نمایشنامه را به عهده داشته در خلاصه داستانش نوشته: « پترسون که نویسنده مطرحی در شهر است در شصت و چند سالگی به دلیل نامعلوم دیوانه می‌شود و خانه را ترک می کند، الان هفت سال رفتن پترسون می‌گذرد.»

اجرای این نمایش تنها پنجم آذرماه تمدید شده است.

منبع: ایسنا
به آگاهی می‌رسد اجرای این نمایش امروز یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه لغو شده است. با خریداران محترم به منظور بازگشت هزینه یا جابجایی تاریخ بلیت تماس گرفته خواهد شد.
نیلوفر ثانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

" ممنوعیتی در تراز سطح "

نوشتن نمایشنامه به‌ ویژه در ژانرهای موقعیتی که مرتبط با طرح سوژه‌های خاص , و لایه‌های متعدد است، جسارت خاصی می‌طلبد که فرید قادرپناه به آن دست زده‌است . متن "بوی گند دهن خانم مارکز"، با شخصیت‌های غیرایرانی، و لابیرنت‌های معماگونه، ظرفیتی را برای خود ایجاد می‌کند تا بدون آنکه به سنت و فرهنگ ایرانی نزدیک وحساسیت‌زا شود، قادر باشد مسائل مورد نظر خود را منجمله روابط عاطفی و نامشروع بین اعضای یک خانواده را، بر صحنه اجرایی کند. و احتمالا چنین ترفندی را برای عبور از ممیزی‌های موجود کاربردی‌تر می‌داند..با این وجود، وقایع به‌همان اندازه که در قالبِ فرهنگ دیگری ساخته و پرداخته می‌شود، از درک و همذات‌پنداری مخاطب ایرانی برای ردیابی ماهیت روابط عاطفی، پدر/ فرزندی و برادر/ خواهری همسو با کلیت داستان، فاصله می‌گیرد و تنها به وجهی از تابوی این روابط، جذب و همراه می‌شود که نوعی جذابیتِ فریبنده‌ای را که اساسا کارکرد معنایی و روانشناختی با موقعیتِ نزدیک و عینی، ندارد بعنوان حربه‌ای درجهت جذب خود در می‌یابد .
طمع، خیانت و بی‌بندوباری، قابلیت ترسیم‌های متنوع و خلاقانه‌تر و عینی‌تری را دارد تا بخواهد در تابوهای کلیشه‌ای روابط ممنوعه‌ی محارم ، گنجانده و با یک پیچیدگیِ کاذب به اجرا برسد. و اساسا منطق طرحش را در ابهام باقی بگذارد.
اینکه فرزندان نویسنده‌ای پولدار که از شاعرانگی‌ و الهاماتش بارها سخن به‌میان می‌آید اما بدرستی ... دیدن ادامه ›› معرفی نمی‌شود، سالها پس از مرگ او چه نقشه‌هایی برای تصاحب اموالش می‌کشند که حتی منجر به تبانی و آسیب به یکدیگر می‌شوند جز آنکه فضایی پرتنش و پرهیجان بسازد از غنای محتوای دیگری برخوردار نیست چرا که بخش روانشناختی و پرداخت پرسوناژی نیز به میزان لازم وجود ندارد و تنها به مروری گذرا و متمرکز بر نتیجه‌ی نهایی پیش می‌رود، نه آنکه لایه‌ها را مشخصا پرداخت و به عمق برسد .. علت ارتباط های عاطفی و تمایلاتِ جنسی درون خانواده با وجود هفت سال گذشت از زمان فوت پدر، قابلیت توجیه و اتکا برای پی‌ریزی وقایع بعدی را ندارد. و این رشته‌ی انسجام دریافت برای مخاطب، گسسته می‌شود. وتنها او را در همهمه‌ای گیر می اندازد که بواسطه‌ی ممنوعیت‌های عرفی،شگفتی آنچه بر صحنه می‌بیند اغنایش کند.
اجرای "بوی گند دهن خانم مارکز" در تمام لحظات، اگر چه حاوی بازیگری خوب ، گریم و لباس مناسب، دهلیزهای مرموز، طراحی صحنه و کاربردی‌ست؛ اما در سطح باقی می‌ماند.
اختلاف و رقابت بر سر میراث خانوادگی چه مالی و چه احساسی، محوریت اصلی وکلی داستانی‌ست که با افزودن وجه سورئالی و خروج از قواعد محض و ثابت متن‌های تخت، مخاطب را درگیر جذابیتی درون متنی می‌کند، با این حال و با وجود تلاش گروه، حفره‌های بسیاری وجود دارد که نمی‌تواند در روند اجرا، پر و یکدستی ایجاد کند و به نظر می‌رسد تمام تمرکز نویسنده وکارگردان بر پرده‌ی نهایی‌ست آنچنان که خیلی پیشتر از زمان گشایش کدها، انتظار چنین وقوعی قابل حدس‌ می‌شود و حتی پس از آن، انرژی گیرا و پیگیر مخاطب از کار می‌افتد، چرا که دیگر محتوای لو رفته چیزی برای ادامه ذهن باقی نمی‌گذارد.
انرژی درونی یک متن در جهت یک روند مشخص نیازمند حفظ ریتم و کنش‌های هدفمندست. از سویی چرایی انتخاب و گزینش سوژه در انطباقِ موضوعیت انسان معاصر و مسائل او، بخش مهمی از ارتباط گیری مخاطب با آن اثر هنری‌ست که اگر هرکدام از این موارد با فرض قوت و قدرت سایر عناصر دخیل اجرایی، دچار لکنت و نارسایی باشد نتیجه تنها یک اجرای صحنه‌ای با جذابیت‌های بصری صرف خواهد بود نه منتقل کننده‌ی تمام ابعاد از یک هنر نمایشی. که بعضا تنها بخشی از ماهیت تئاتری را ظرفیت سازی می‌کند و از مابقی جا می‌ماند.
معضلی که امروزه در اغلب متن‌ها و اجراهای نمایشی با آن روبرو هستیم، همین قوام نیافتن هسته‌ی درونی یک اثر صحنه‌ای، با وجود ظاهری شکیل و جذاب‌ست که وسعت تاثیرش تمام ابعاد یک اجرا را در بر می‌گیرد.
گروه ریگولیتو، گروهی جوان و پرتلاش در تولید تئاتر‌ست که مسیر حرفه‌ای شدن را می‌پیماید و این تلاش قابل ارزش‌ست اما تنها بسندگی به یک متن و ساختار مشخص آن، قادر به اجرایی بی نقص نمی‌شود، کارکرد موضوعیتی انضمامی و پرداخت آن نیز از موارد مهمی‌ست که چه در مرحله‌ی نگارش و چه در چگونگی اجرا و فرم آن، حائز اهمیت فراوانی‌ست که به نظر می‌رسد در تجربه‌های بیشتر برای این گروه نمایشی، به زودی میسر شود.


نیلوفرثانی
گروه نقد هنرنت

https://www.honarnet.com/?p=6225
مثل همیشه از نقدتون استفاده کردم نیلوفر جان. سپاسگزارم.
۲۲ آبان ۱۳۹۸
خانم ثانی عزیز
من از تهران دارم میرم برای دانشگاه
امیدوارم دیدارتون روزی حاصل بشه
دیشب واقعا ناراحت شدم که مقدور نبود
مراقب خودتون باشین
۲۹ آبان ۱۳۹۸
درود محمدجان عزیز مشتاقانه منتظر فرصت خوب بعدی برای دیدار تو عزیز هستم.
موفق باشی
۲۹ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تا کنون عزیزانی چون حامد نصرآبادیان ، مائده طهماسبی ،لیلا بلوکات ، کمند امیرسلیمانی ، مسعود اطیابی ، پردیس احمدیه ، کاوه سجادی حسینی ، دکتر علی بابایی‌زاد ، فراز قورچیان به تماشای نمایش «بوق گند دهن خانم مارکز» نشسته‌اند.

منتظر حضور شما هستیم.
نیلوفر و محدثه آذربهرام این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان و‌ همراهان گرامی
نمایش «بوی گند دهن خانم مارکز» این هفته سه‌شنبه ۱۴ آبان اجرا نخواهد داشت.

سانس‌های دیگر این هفته هم‌اکنون برای خرید فعال هستند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلااام سلام
رفقا اجرای ما دوباره از امروز چهارشنبه ۸ آبان شروع میشه.
می‌دونم کلی اجرا روی صحنه است و‌ شاید وسوسه‌برانگیزتر باشن توی ظاهر.
اما این بین اگر وقت بذارید و‌ نمایش مارو‌هم ببینید قول می‌دم پشیمون نشید. خصوصن اگه کتاب‌خون هستید و اساسن به تفریح فرهنگی علاقمندید پاشید بیایید کار این گروه خلاق و جوون رو ببینید.
خانم فیاض،جامعه مخاطب بالقوه نمایش شما(و کلا تاتر خیلی بزرگ هست) اما تعداد تاتر بین‌های حرفه‌ای محدود هست و طبعا نمیتونن همه سالنها رو پر کنن!گروه اول هم صرفا وقتی ممکنه به دیدن نمایشی بیان(و نیز برخی از گروه دوم) که یا یه فرد قابل اطمینان که سلیقه مشترک دارند اون رو تبلیغ کنه(که برای خیلی ها چنین امکانی وجود نداره) و یا اینکه تیزری از نمایش ببینن ،تیزری که به سبک تیزرهای سینمایی از بخش‌هایی از اجرا تشکیل شده باشه تا با سبک کار ،نوع بیان و بازی بازیگرها و ژانر نمایش و...آشنا شن و اگر خوب باشه و جذبشون کنه قطعا بریدنش خواهند رفت...چنین تیزری میتونه حتی با دوربین گوشی فیلمبرداری بش و با استفاده از امکان بینظیری که شبکه‌های مثل ایستاگرام مهیا کردن با کمترین هزینه منتشر بشه،ظاهرا اکثر گروه‌های تاتری بشدت سنتی هستن و نمیتونن با تغییرات جدید خودشون رو تطبیق بدن و از فرصت های بینظیری که مجازی در اختیارشون گذاشته استفاده کنن...امیدوارم نمایش شما با استقبال خوبی مواجه بشه و روزی هم بیاد که همه نمایشها تیزر واقعی داشته باشند تا مخاطبان زیاد بشن و همه سالن‌ها پر بشه و همه نمایشهایی رو ببینن که با سلیقشون سازگار هست
۰۸ آبان ۱۳۹۸
سلام

ممنون از پاسخ‌گویی شما.
مبحث تیزر و‌تبلیغات خیلی خیلی پیچیده‌تر ه. راستش اینجا نمی‌گنجه. شاید برای یک سری کارها اون مدل تیرر جواب بده، اما نه برای همه‌ی کارها. امیدوارم زمانی فراهم بشه که باهم در موردش صحبت کتیم.
و
به زودی تیزرهای جدید این نمایش هم پخش خواهد شد.

سپاس
۰۹ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای نمایش «بوی گند دهن خانم مارکز» شنبه ۴ ، یکشنبه ۵، دوشنبه ۶ و سه‌شنبه ۷ آبان تعطیل است.

از چهارشنبه ۸ آبان مجدد منتظر حضور پر مهر شما هستیم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان عزیزی که پیگیر حال بهنام شرفی بودید، خداروشکر آرنج ایشون آسیب جدی ندیده و ضرب‌دیدگی داره، یک مقداری باید مراعات کنن اما در کل حال‌شون خوبه و به همتون سلام رسوندن.
کاوه مرحمتی هم چند بار محکم خورد زمین
۰۲ آبان ۱۳۹۸
خدا رو شکر
سلامت باشند
۰۲ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خانوم مارکزی که نامش و بوی گند دهانش تنها سهم این نمایش از حضورش بود !
بریتانیای کهنه و خانواده ای فقیر که دختر کوچکش برای سهمیه ی شیر “ یارانه ای “ !
باید در صف بایستد و تلفظ نام خانوادگیشان را spell کند تا شاید موفق به دریافت شود !
اما این کهنگی و فقر از دیالوگ ها بیشتر دریافت میشود تا طراحی صحنه و لباس ، علی رغم دکور نسبتا خوب وتقریبا در خدمت کار .
نورپردازی دارای طراحی ست و از ترکیب نور های رنگی و نور اصلی و بازی با آن در صحنه های مختلف میشود به زمانی که صرف آن شده است پی برد .
موزیک همراه کار است بعلاوه ی افکت صدای باران و ناودان که دیشب شانس اون رو داشتیم که بصورت طبیعی و زنده بشنویم و اتفاقا خیلی هم روی کار نشست .
بازیهای استانداردی رو شاهدیم که البته به زعم بنده در جاهایی دچار آشفتگی و از هم گسیختگی روایی میشدند که شاید ریشه در برخی مشکلات ثانویه ای داشته باشد که کارگردان محترم اشاره مختصری به اونها داشتند و البته صداهای بسیار خوب بازیگران که نقطه ... دیدن ادامه ›› ی عطف اجراست .
شب گذشته شاهد رفتار حرفه ای آقای بهنام شرفی بودیم که با آرنج دستی که حین اجرا دچار ضرب دیده گی شد بدون کوچکترین تغییری در حس و حالت شخصیت اجرا رو ادامه دادند و ما در انتها متوجه شدیم ، امیدوارم که آسیب جدی ایی نباشه و خوشحال میشیم خبر صحت و سلامت ایشون رو بهمون بدند دوستان عوامل .
اما متنی معمایی و چند لایه که قرار هست به نوعی مخاطب رو دچار شوک کنه و نتیجه ای ورای تصور تماشاگر در انتها براش به تصویر بکشه ، که فکر میکنم میتوانست پرداخت خیلی بهتری درباره ش صورت بگیره و این پیچیده گی ها بعد از طی کردن مسیر داستان تکان های اساسی تری به ذهن تماشاگر وارد کنه .
فکر میکنم آثاری در این ژانر در انتها کاملا شفاف و عریان باید مخاطب رو با واقعیت ماجرایی که صورتی دیگر از اون رو در طول داستان دنبال میکرده و دائما دنبال ارتباط اجزای مختلف باهم و اتصال سر پل های حل معما بوده روبرو کنه و اینجاست که شوک اصلی به بیننده وارد میشه و تمام اتصالات ذهنیش در لحظه ای به هم پیوند میخوره .
شاید عوامانه به نظر برسه اما لحظه ای که تماشاگر خودش رو روی صندلی رها میکنه و زیر لب شروع به گفتن کلماتی میکنه که همزمان بهت و انزجار و التهاب درونیش رو تخلیه کنه اونجاست که میشه گفت اثر ضربه نهایی رو وارد کرده و مخاطب رو ناک اوت کرده !
اتفاق جالبی که دیشب برام افتاد ، مواجه شدن با یک دوست قدیمی بود که در نقش رابسون بازی میکرد .
امین جان جلالی ، بدرخشی
سپاس از گروه محترم اجرایی برای نشست صمیمانه شون
#من_یک_تماشاگرم
و چقدر خوب بازی کردن این دوست قدیمی‌تون.
به نظر من دیشب ایشون از همه بهتر بودن.
۰۱ آبان ۱۳۹۸
دقیقا :)) فکر کنم اسم نمایش رو خیلی جدی گرفتن و ترسیدن اذیت بشن که هر شب یکی یا پودر قهوه میخره یا نوشیدنیشو میاره توو سالن !
۰۶ آبان ۱۳۹۸
:)))
۰۶ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
قبلا فکر میکردم چه خوب که گروهی در ایران هست که جرأت داره علیرغم حواشی ها و دردسرهایی که متنهای پینتر داره، اونها رو برای اجرا انتخاب کنه!
ولی حالا جناب قادرپناه یک ریسک بزرگتر کردند و سراغ نوشتن متنهای اینچنینی رفتن که حتما برای گروه چالشی سخت و لذتبخش بوده و البته مشکلات خودش رو هم بدنبال داره!
کشف این متن پیچیده و پر از گره برای من لذتبخش بود و سبک کارگردانی هم مشابهت زیادی با اجراهای قبلی ریگولیتو داشت!
در خصوص بازیها ضمن احترام به همه عزیزان، بنظرم خانمها موفق تر عمل کردند و البته توضیحات گروه رو در خصوص تغییرات لحظه آخری در متن و دیالوگها شنیدیم که ظاهرا دلیل بعضی ناهماهنگی ها بوده!
همچنین ترجیح میدادم از موسیقی به شکل موثرتر و مناسبتری استفاده میشد! از دکور هم توقع بالاتری داشتم که ظاهرا در این مقوله هم شکل سالن باعث شده شرایطی به گروه تحمیل بشه که انتظارش رو نداشتند.
در مجموع احساس میکنم احتیاج دارم یک بار دیگه این اجرا رو ببینم چون بنظر میاد شاید در طول اجرا به تکامل بیشتری برسه.
ممنونم از گروه اجرایی محترم که بعد از اجرا در جلسه گفتگو شرکت کردند بخصوص از جناب بهنام شرفی که علیرغم اینکه در حین اجرا آسیب دیدند، تا پایان نمایش درد ... دیدن ادامه ›› رو تحمل کردند و به کارشون ادامه دادند و دقایقی در جلسه شرکت کردند، امیدوارم بزودی بهبودی حاصل بشه.
و البته سپاس ویژه از آوا فیاض عزیز برای هماهنگی و لطف بی پایانش
#من یک تماشاگرم
منم میام برای دیدن دوباره
۰۱ آبان ۱۳۹۸
@ نماینده محترم گروه اجرایی، سپاس از لطف شما
۰۲ آبان ۱۳۹۸
چرا من اعتقاد دارم:)) ۵۰ درصد در دور دوم حلال:)) .انشالله خدمت میرسیم.

باشه مریم جانم
۰۲ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در ابتدای نمایش(دقایقی کوتاه)
از ضرب آهنگ دیالوگ ها شاید آماده یک کار ابزورد می‌شید به شیوه بقیه...
و حتی باورت نشه یه لحظاتی هم میخندی...
اما تنها لحظاتی بعد قطعا غافلگیر می‌شید....
گره های متن که پی در پی فرصت قضاوت و تصمیم گیری رو ازت میگیره،
تو اواسط نمایش فکر می‌کنی تکلیفت با شخصیت ها معلومه معلومه،فکر میکنی، حتی فکر خامی برای دلسوزی بابت یک....(معذورم از لو‌ دادن نمایش)
حتما به تماشای نمایش بوی گند دهن خانم مارکز بنشینید تا بدانید چرا
«کاش انجیل صفحات بیشتری داشت برای عشق»

البته میتونم بگم بازی شخصیت ربکا که مینا زرنانی عهده دارش بودن،شما رو بسیار بسیار به تحسین وا میداره ،شخصیتی ... دیدن ادامه ›› که قطعا بعد از اجرا میفهمید که بار عمده ی نمایش رو خیلی زیبا به دوش کشیده و همچنین شخصیت رابسون تاثیر گذاری خیلی زیادی داره...
یه متن خیلی خوب
در کنار بازی های خیلی خوب
شما رو وادار می‌کنه که حتی دو بار هم به دیدن این نمایش بنشینید.
خیلی خوش اومدید و اگر باز هم خواستید تشریف بیارید قدمتون سر چشم
۰۱ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من قصه رو دوست داشتم،کلا شبیه یه رمان بود برام که دلم میخواست ادامه بدم تا ببینم چی میشه،اینکه نیمه ی دوم داستان قوی تر از اولش بود برام جذاب تر شد.پیچیدگی ها و گره های داستان خیلی خوب باز شد.بازی ها و صدای قشنگ بازیگران برای من لذت بخش بود.
تمرکز بازیگران قطعا تو اجراهای دیگه بهتر میشه و نمایش جذاب تری خواهد شد.در کل خسته نباشید میگم اما یه مشکل من داشتم که خودم هم نفهمیدم نقص از کجای متن بود،یه چیزی تو متن گم بود،یه حسی که دلم میخواست داشت و نبود،پایان بندی خوب بود اما میگم هنوزم نمیتونم دقیقا بگم چی کم بود،مثل یه چاشنی غذا که اگر بود کار رو بهتر میکرد.مثل تفاوت متنی که مادام بوواری رو شاهکار میکنه اما قصه ای شبیهش رو نه،مثل خطی که ونگوگ میکشه و ما نمی بینیم اما میدونیم یکی از این خطوط اثر رو شاهکارش کرده،چون رشته م نه ادبیات هست نه هنر نتونستم بفهمم کدوم چاشنی کار کم بود که کار رو خوب دیدم نه عالی و بی نقص.
در کل ارزش دیدن و حمایت کردن داره از نظر من،و ممنون از وقتی که گروه اجرایی بعد از دیدن تئاتر گذاشتن،خسته نباشید و هر روز موفق تر از قبل
نرگس جان من چرا شما رو ندیدم؟!!
۰۱ آبان ۱۳۹۸
نرگس جان در کامنت بالا،فعل به قرینه لفظی حذف شده آیا؟؟؟
یعنی موفق نباشند؟؟؟؟

:))))
۰۲ آبان ۱۳۹۸
نه دیگه خوابم میومد خلاصه ش کردم:)))))
۰۲ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۱ تا جمعه ۳ آبان، به کارگردانی فرید قادرپناه و با بازی بهنام شرفی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، امین جلالی و مینا زرنانی، شنبه (۲۷ مهر) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
آوا فیاض این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان عزیز پیش‌فروش سه روز‌ نخست با ۳۰٪ تخفیف آغاز شده.
امیدوارم در همین روزهای اول تشریف بیارین و بهمون انرژی بدین.

ضمنن لازم نیست بذارین جا بیفته، کاری که یک ساله داره تمرین می‌شه از همین اجرای اول جا افتاده , منتظر نگاه شماست )
تصمیم گرفته بودم دیگر به تماشای اولین اجرای یک نمایش نروم اما وسوسه دیدن یک نمایش بدون هیچگونه نظر و بازخوردی باز مرا از راه بدر کرد:)) .امیدوارم همانطور که می فرمایید با یک اجرای خوب و قوی هم حال دل ما خوب بشه و هم مشوقی برای دعوت سایر دوستان به دیدن این نمایش بشویم.
۲۲ مهر ۱۳۹۸
جا نیوفتاده بود که جان دلم
۰۱ آبان ۱۳۹۸
عزیزم متاسفم، به دلیل تغییراتی بود که توی متن اعمال شد.
امیدواریم دوباره بیای.
۰۱ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بعد از «شبی بیرون از خانه»، «آوریل۱۹۱۲»، «بازگشت به خانه» و «پناهکاه»، «بوی گند دهن خانم مارکز» پنجمین نمایشیه که در کنار گروه ریگولیتو بعنوان بازیگر حضور دارم. در تمام کارها تمرین طولانی و تعهد به خودمون و دنیایی که در حال خلقش هستیم باعث شد از کوچکترین لحظه‌ها و جزییات نگذریم تا دنیای نمایش‌مون تصویری شفاف و یکدست پیدا کنه.
امیدوارم اینبار هم ثمره تلاش‌مون لذت بردن شما باشه و خاطره‌ای از ما که چندی با خودتون مرورش می‌کنید.

شاد باشید
قرار گروهی برای تماشای نمایش ""بوی گند دهن خانم مارکز""

روز ""سه شنبه 30 مهر""، به همراه دوستان، این نمایش رو تماشا میکنیم و بعد از اجرا با عوامل گفتگو خواهیم کرد.
دوستانی که تشریف میارن، لطفا اعلام کنند که تعداد رو برای هماهنگی کافه داشته باشیم
با تشکر
https://t.me/manyektamashaagaram
سلام
من دو نفر بلیط گرفته ام اما سیستم فقط به ازای هر عضو تیوال یک می آیم ثبت میکند. باید کانالتون را به گروه تغییر دهید که اونجا بتوان اعلام کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
مریم جان دو نفر هم با دوستان دیگه ی من در نظر بگیر،سوسن هم یکی دیگه از دوستان منه،میخوام با تیم قشنگی که جمع کردی آشنا بشن،بی نیاز به وساطت من لذت ببرن از حضور شما
۲۵ مهر ۱۳۹۸
عزیزمی نرگس جان
این جمع با حضور شماها زیبا میشه
۲۵ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی که از دیدن آن پشیمان نمی‌شوید.
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی فرید قادرپناه و بازی بهنام شرفی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، امین جلالی و مینا زرنانی با تخفیف روزهای نخست از دوشنبه ۲۲ مهرماه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.