آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش سلول
S3 : 16:42:16 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۳ دی تا ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
۱۹:۱۵
۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
شاید هیچ کدوم از ما فکر نمیکنیم امکان داره به خاطر یه اشتباه باقی عمر مون رو پشت میله های زندان بگذرونیم. شاید دیگه فرصتی برای جبران نباشه. و تا زمانی که از سلول افکار پوسیده و خطرناک بیرون نیایم همیشه این خطر مارو تهدید میکنه. شاید تو این نمایش بخندین اما هدف ما فقط خندوندن نیست ...

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

سبک
کمدی

گزارش تصویری تیوال از نمایش سلول / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دیشب به تماشای این نمایش نشستم دوستان هنرمند زحمت زیادی کشیدند و انرژی بالای داشتندبخصوص آقای زر آبادی که بار طنز رو بیشتر از دیگران بدوش داشتند و برای نقششون واقعامایه گذاشته بودند ولی ای کاش انتخاب تماشاگران گزینشی بود متاسفانه بعضی از تماشاگران دیشب تفاوت تئاتر و سینما رو نمیدونستند حتی به این تئاتر عمیق هم توجه نمیکردند و صرفا برای خوش گذرانی و خنده اومده بودند غافل از این که علی رغم سبک کمدی این نمایش یک تلخی عمیق با خودش داشت که گاهی جای خنده باید به فکر فرو میرفتی ولی خنده های بی جا و سطحی برخی تماشاگران تمرکز رو بهم میزد و آنچه حق این تئاتر بود رو پایمال میکرد. گاهی باید عمیق تر بود.باز هم سپاس از همه گروه ،پاینده باشید.
خب اینروزا مردم زمانی برای گذران وقت می خوان وقتی زده کمدی شاید به اون دلیل انتخاب کردند . اتفاقا چه خوب که اومدند بعد این شاید بگن تیاتر چیه خوشون نیومد نیان ! تیاتر فقط بهزاد محمدی ! یا شاید به مرور با مشابه سازی رفتار اکثریت جا بیفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با همراهی با نوشته آقای مرتضوی، می‌خواهم این را بیافزایم که آفرینش نقشی مانند "منوچهر" با بازی خوب "کرامت رودساز" از هوشمندی نویسنده کاربلد نمایش است؛ آدم‌های دورویی که چهره بیرونی آراسته‌ای دارند اما از درون اهریمنانی هستند که دست به هر کاری می‌زنند تا پلشتی‌های خود را ادامه دهند.
سپاس از گروه و آرزوی پیروزی در کارهای آینده
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، چهارشنبه ۱۷ و پنجشنبه ۱۸ بهمن، به کارگردانی محسن زرآبادی پور و با بازی کرامت رودساز، سیروس همتی و ... آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۱۴ تا سه شنبه ۱۶ بهمن، به کارگردانی محسن زرآبادی پور و با بازی کرامت رودساز، سیروس همتی و ... آغاز شد.
Negin Fooladi این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اجرای این نمایش برای امروز پنجشنبه ۴ بهمن ماه لغو می‌باشد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
قابل قبول
ساده مختصر در حد خودش گفت و در حد خودش خندوند
خیلی اتفاقی و در آخرین لحظات بیننده کار شدم ، اولین نکته خوب شروع اجرا با حدود فقط 10 دقیقه تاخیر بود که امیدوارم این روند منظم شدن اجرا ها رو بطور کامل و در سایر اجرا های مهرگان هم شاهد باشیم ، به نظرم داستان اجتماعی خوب و استانداردی رو شاهد هستیم که هم پرداخت طنز خوب و شیرینی داره و در دل داستان و با زبانی مردمی و بدور از غلو انتقادات خوبی رو هم مطرح میکنه بازیها هم خیلی خوب و کار شده س مخصوصن برادران صولتی که نقش اصلی بار طنز کار رو دوش اونهاس فقط فکر کنم آقای همتی یا دیر به گروه اضافه شدن و تمرین کافی نداشتن یا امشب شب خوبی برای اجرا شون نبود ، دکور و طراحی لباس مکفی بود ولی میتونست بهتر از این هم باشه ، و فکر میکنم نقش مجرم اینترنتی جای کار بیشتری داشت و شاید بهتر بود پایان بندی کامل تری رو شاهد میبودیم
در نهایت به نظرم نمایش در خنده گرفتن از بیننده و زدن اندک تلنگری با بیان چند معضل اجتماعی میتونه کار قابل قبولی باشه
6/5 از 10 فکر کنم عادلانه باشه ولی به شخصه چون امشب باهاش خندیدم 7 از 10 بهش میدم و 3/5 ستاره که نداریم :))) رویا خانم اونوقت میگی نیم تو نمره ها چطوری میدی :))) الان چیکار کنم که فکر میکنم 4 ستاره زیاد و 3 ستاره براش کمه :))))) مشکلااااتی دارم :)))
قیمت 26250 تومن !! هم فکر میکنم منظقی باشه براش ، جدی گفتما ! توی پرداخت بهاش همینجوری یک قرون و دوزای داره :))))
قیمت خیلی جالب بود :)))
۲۵ دی ۱۳۹۷
درود
بله ، در کل به نظر من هم خیلی خوب بود ، مخصوصن بازیها و طنز کار :))
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
طنزش واقعا تمیز بود. شوخی ها خیلی خوب و به اندازه..حتی با سوتی ای که امشب بازیگر داد و یه کلمه ای ممیزی دار استفاده کرد :) هنوز طنزش سه هیچ از بعضی تاترها جلوعه!
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بودن یا نبودن، مسئله این است
الان دیگه بودن یا نبودن مسئله نیست داشتن یا نداشتن مسئله س..
مسئله اصلی اون کارت دانشجویی که شما دارید
۲۴ دی ۱۳۹۷
:)))
یه زمانی ریچ کیدز بودم ببین به کجا رسیدم، لعنت به بینوایان و آلبرتا خانم :)))))
۲۴ دی ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۲۶ تا جمعه ۲۸ دی، به کارگردانی محسن زرآبادی پور و با بازی کرامت رودساز، سیروس همتی، محسن زرآبادی پور، محمد زوار بی ریا و ... آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش با بازی کرامت رودساز، سیروس همتی، محسن زرآبادی پور، محمدزواربی ریا، حسین شفیعی، حمیدعرب، مهدی درگاهی، آرمان مدرسی، لیلا بروفه روزهای یکشنبه ۲۳ تا سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه امروز ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید