آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش در انتظار نمایش
S3 : 11:04:05 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۵ تا ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
۱۹:۳۰
۱ ساعت
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

چه حیف که «در انتظار نمایش» جمله‌ای فلسفی ندارد که بتوانیم تیتر کنیم و شما آن‌را در  بخش «دیالوگ‌های ماندگار» تیوال بنویسید. اما چندتایی دیالوگ جذاب مثل «من سَم رو ترجیح می‌دم، کثافت‌کاریش از چیزای دیگه کمتره» در کار هست.  این نمایش نیمه کمدی، قصه‌ی سه زوج استثنائی‌ست. سه روایت نامعمول (و شاید نامعقول) که با ربط و بی‌ربط، کنار هم زندگی می‌کنند.
«در انتظار نمایش» سه نمایش کوتاه از سه نمایشنامه‌نویس کمتر شناخته شده اما کاربلد را به شما تقدیم می‌کند.  شما حق دارید که بپرسید: چرا این نمایش را به اجرا برده‌اید؟ جواب ما این است: چون مطمئنیم که می‌توانیم شما را ۶۰ دقیقه سرگرم کنیم و بدون جملات فلسفی برای‌تان قصه بگوییم. چرا که ما قصه رو ترجیح می‌دیم،  کثافت‌کاریش از چیزای دیگه کمتره.

سبک
رئال

گزارش تصویری تیوال از نمایش در انتظار نمایش / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› تماشاخانه تازه تأسیس «صحنه آبی» میزبان اجرای تئاتر «در انتظار نمایش» به کارگردانی رسول فاتحی و میلاد اسلامی‌زاد است.

آواها

مکان

خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان زرتشت، کوچه نوربخش پلاک ۱۹- طبقه همکف، موسسه فرهنگی هنری صحنه آبی
تلفن:  ۸۸۹۳۸۷۴۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
با سلام و احترام
سه اپیزود که شاید بنا به فرمایش دوستان بی ربط از اجرایی همزمان بود دو اپیزود درخشان و جذاب کافه و تماشاگر تئاتر بسیار دوست داشتنی تمرین شده و قابل قبول بود اما اپیزود دیگر در بازی و نحوه اجرا دارای اشکالاتی در فرم اجرایی و بازی بازیگران بود
درمجموع کار رو دوست داشتم و به نظرم از حدود یک اجرای کلاسی کارگاهی بسیار بالاتر بود
زهره مقدم
درباره نمایش در انتظار نمایش i
کار رو دوست داشتم. کلا کارهای متفاوت برام جالب هستند. ایده در انتظار نمایش و ضد تئاتر توی متن خیلی خوب اجرا شد و اکت بازیگران اون اپیزود بسیار خوب بود. فضای سالن صحنه آبی من رو یاد سالن های پایین شهر توی فیلم ها انداخت که نهایتا سه یا چهار نفر مست و پاتیل تو سالن نشستند و آخر شب در حال چرت زدن هستند ولی قهرمان فیلم اون ته سالن داره به اجرای استندآپ از ته دل میخنده !

فکر میکنم این سالن باید وضعیت صندلی هاشو تغییر بده و جایگاهی که در حال حاضر برای مخاطبان در نظر گرفته رو اصلاح کنه.
یه کار دانشجویی متوسط رو به خوب که ارزش دیدن داره ... :))
البته کلی هم میخندین :))
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی رسول فاتحی و میلاد اسلامی‌زاد از یکشنبه ۵ تا سه‌شنبه ۷ اسفندماه همینک آغاز شد.