تیوال نمایش داستانی بدون ازمرلدا
S3 : 12:44:58
  ۰۷ تا ۲۹ تیر ۱۳۹۷
  ۲۰:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: اشکان ضابط محبوب
: امیر علی ابراهیمی
: امیر علی ابراهیمی، یاسمن آریانی، نغمه اسلامی، سینا آذربایجانی
: اشکان ضابط محبوب

: نغمه اسلامی، نیلوفر فرهادی، سینا آذربایجانی
: احمد لشینی، بهرام سروری نژاد، بهناز بستاندوست، بهرام ابراهیمی
: اشکان ضابط محبوب
: امیر علی ابراهیمی
: سینا آذربایجانی
: نیلوفر فرهادی
: فاطمه درگی نژاد
: نگین جدید
: نیلوفر حیدریان
: بنیامین خطاط، اشکان ضابط محبوب
فیلیپ روی مبل خانه خوابیده که ساعت ۳ پس از نیمه شب درب خانه اش به صدا در میاید و فردی خودش را لویی معرفی میکند، فیلیپ به وی میگوید اشتباه آمده که ناگهان زنی از اتاق خواب فیلیپ بیرون میاید و میگوید همسر وی است...

گزارش تصویری تیوال از نمایش داستانی بدون ازمرلدا / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸
تلفن:  ۶۶۹۷۹۴۶۸، ۶۶۹۷۹۴۷۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
حظ کردم.
یک متن عالی بدون باگ. هر 15 دقیقه یکبار جاخوردن از داستانی که از ریتم نمیفته.
نیمه اول که تموم شد داستان به یکباره شباهت غیرمنتظره ای با آخرین اپیزود وست ورلد پیدا کرد! که باعث شد درود و صلوات دوباره ای برای سازندگان این اثر داشته باشم و از این تریبون تشکر ویژه ای از کارگردان خوب این نمایش که بازی بسیااار خوبی هم در این اجرا داشت.
همینطور خانم جوان زیبای بازیگر این نمایش که میمیک و تن صدای بسیار زیباشون در کنار استعداد خوبی که دارن بازی شون رو به یاد موندنی میکنه.
نورپردازی برای نشون دادن توهم بیمارگونه کاراکتر اصلی و بازی ای که با تماشاگر میکرد عالی بود و تک تک موسیقی های انتخاب شده روی کار کاملا به جا و تاثیر گذار. مخصوصا ترک سانسور شده ردیوهد :)
با وجود امکانات کم نمایش هایی که عموما در سالنی مثل مشایخی اجرا میرن، توجه و سلیقه به کار ... دیدن ادامه » رفته در طراحی صحنه، طراحی لباس و اکسسوری ها بسیار جالب توجه بود.
وقتی حتی در آثار بودجه مند تلوزیون ایران عموما با چمدان های خالی و تورفته مواجهیم ، توجه به جزییات یک کیف تا حدی که با نگاه کردن به محتویاتش کاملا میشد حدس زد که اون مدل لباس ها قطعا مال شخصیت زن همین نمایشه و نه صرفا لباس هایی که باهاش بشه اون صحنه رو رد کرد، بطری شراب که درسته آب آلبالوش کف کرده ! اما دقیقا شبیه بطری شراب انتخاب شده، لیوان و شات های شیشه ای واقعی ، طراحی زیبای پوستر و ارایه بروشور و و و نشان از کلاس کاری بالای این گروه بی نام و نشان و احترامیه که در درجه اول برای خودشون و همینطور مخاطبشون قایل هستند.
و اما این نمایش سه بازیگر داره. نفر چهارم نقشی در کار نداره به جز...و این سه بازیگر یک نفس و از دل و جان این اجرا رو درآوردند.
درود، احسنت و خسته نباشید.
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی اشکان ضابط محبوب و کارگردانی امیر علی ابراهیمی و با بازی امیر علی ابراهیمی، یاسمن آریانی، نغمه اسلامی، سینا آذربایجانی آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید