تیوال کنسرت داوید پرز (فرانسه) - کلاس گزینگ (آلمان)
S3 : 11:46:48
امکان خرید پایان یافته
  سه‌شنبه ۰۵ شهریور
  ۲۱:۰۰
 بها: ۹۰,۰۰۰ تا ۱۸۰,۰۰۰ تومان


: داوید پرز (فرانسه)‌
: کلاوس گزینگ (آلمان)

کنسرت‌های دیگر سومین جشنواره بین‌المللی بداهه‌نوازی:

شب اول:‌ کنسرت فرانچسکو کافیسو (ایتالیا) – هاکون کورنشتاد (نروژ)

شب دوم: کنسرت سهیل پیغمبری (ایران) – استفان هاسل باخر “شا” (سوییس)

شب سوم: کنسرت سیمون ویرش (سوییس) – مونا مطبوع ریاحی (ایران)

شب چهارم:‌ کنسرت آندرس هاگبرگ (سوئد) – یوری هونینگ (هلند)

شب ششم: کنسرت آدام پیرونچیک (لهستان)‌ - مارکوس اشتوک هاوزن (آلمان)

 

داوید پرز:
بداهه‌نوازی برای من فراتر از تنها نواختن موسیقی است. یک شیوه زندگی است. یک جهانبینی است. نوعی مراقبه است و انگیزش برای اینکه در لحظه حاضر باشی به اتفاقات پیرامونت متصل. این موقعیت خاص ذهنی را همواره سعی می‌کنم هنگام اجرا به‌دست آورم و حفظ کنم.
الهام از مجاری گوناگونی می‌آید، ولی به نظرم دو وجه مهم‌تر دارد. یکی توجه به ریشه‌هایت، استادانت، میزان تمرین‌هایت، آداب زندگی، انسان‌ها و هنر است و وجه دوم که در تکنوازی نیز خود را نمایان می‌کند و آن مخاطب و فضای حاکم بر مکانی است که در آن می‌نوازی. هنگام اجرا همواره سعی می‌کنم با مخاطب ارتباط داشته باشم و حس و حال آنها با من در حال تبادل باقی بماند و از آن جدا نشوم.
خیلی خوشحالم که بنا است با شما و در این مکان زیبا و در کشوری که برای اولین بار به آن سفر می‌کنم، تجربه‌ای جدید را داشته باشیم.

کلاوس گزینگ:

از همان لحظه ای که دو نت یا آکورد با نیتی جستجوگرانه در امتداد هم نواخته می‌شوند، نوید یک آوا یا نغمه داده می‌شود. برای من هر آنچه راز در موسیقی نهفته است در این لحظه به‌خصوص است. حال از آنجا به کجا میرویم؟

درباره جشنواره

سومین دوره جشنواره بین‌المللی بداهه‌نوازی این بار با محوریت تکنوازی سازهای بادی برگزار می‌شود. هنرمندانی برجسته از ایران، اطریش، آلمان، ایتالیا، نروژ، سوییس، سوئد، لهستان، هلند و فرانسه طی ۶ شب به هنرنمایی خواهند پرداخت. هر روز دو هنرمند به روی صحنه خواهند رفت و پیش از آن نیز یک استعداد جوان ایرانی به مدت ۱۰ دقیقه به اجرا خواهد پرداخت. هنردوستان با تهیه هر بلیط، می‌توانند در کل اجراهای هر شب حضور داشته باشند.

جشنواره علاوه بر اجراها، بخش های متنوعی دیگری از جمله اکران فیلم های مستند، ملاقات با هنرمندان و کارگاه های آموزشی نیز دارد که علاقه‌مندان میتوانند برنامه آن و نحوه حضور را در صفحه اختصاصی اینستاگرام جشنواره دنبال نمایند. در شب آخر جشنواره علاوه بر ۲ اجرای اصلی، کنسرت اختتامیه نیز برگزار می‌شود که در آن موضوع دوره بعدی جشنواره معرفی می‌گردد. 

 


ردیف ۱ تا ۴: ۱۸۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۵: ۱۷۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۶: ۱۶۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۷: ۱۵۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۸: ۱۴۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۹: ۱۳۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۰: ۱۲۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۱: ۱۱۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۲: ۱۰۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۳: ۹۰.۰۰۰ تومان
سبک:
جز
شهر:
تهران

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.