تیوال کنسرت آندرس هاگبرگ (سوئد) - یوری هونینگ (هلند)
S3 : 11:46:03
امکان خرید پایان یافته
  دوشنبه ۰۴ شهریور
  ۲۱:۰۰
 بها: ۹۰,۰۰۰ تا ۱۸۰,۰۰۰ تومان


: آندرس هاگبرگ (سوئد)
: یوری هونینگ (هلند)

 

کنسرت‌های دیگر سومین جشنواره بین‌المللی بداهه‌نوازی:

شب اول:‌ کنسرت فرانچسکو کافیسو (ایتالیا) – هاکون کورنشتاد (نروژ)

شب دوم: کنسرت سهیل پیغمبری (ایران) – استفان هاسل باخر “شا” (سوییس)

شب سوم: کنسرت سیمون ویرش (سوییس) – مونا مطبوع ریاحی (ایران)

شب پنجم: کنسرت داوید پرز (فرانسه) – کلاوس گزینگ (آلمان)

شب ششم: کنسرت آدام پیرونچیک (لهستان)‌ - مارکوس اشتوک هاوزن (آلمان)

 

آندرس هاگبرگ:
حضور در لحظه، ارتباط و و شکستن مرزها
برای من موسیقی همواره با بداهه نوازی عجین بوده. وقتی می‌نوازم و با جریان موسیقی همسو می‌شوم، لحظه ناب حال و زنده بودن را حس می‌کنم. همنوازی را هم می‌توان به گفتگویی تعبیر کرد که در آن با زبان، لغات و دستور زبانی مشخص با دیگران وارد گفتمان می‌شوید؛ اما آن چیزی که بیان می‌کنید توسط لحظه، محتوا، شخصیت شما و عقبه شما شکل می‌گیرد. به همین دلیل حضور در لحظه و برقراری ارتباط باید در محیطی شکل بگیرد که در آن مجاری گوناگونی نیز باز باشند مثل پذیرا بودن حضور موسیقی‌دانی که با او به گفتگو می‌نشینی، مخاطب، مکان و آکوستیک آن، فضای بین اصوات، جسم و ذهن. در این جریان است که می‌توانید صدای تنفس موسیقی را بشنوید.
من با هنرمندان زیادی از فرهنگ‌های گوناگون به گفتگو نشسته‌ام و در آن مولفه‌هایی چون کنجکاوی، دقت و حتی مقاومت را تجربه کردم که اتفاقا جملگی آن‌ها به نوعی هم‌افزایی پیش‌بینی نشده می‌انجامند. هر روز برای همه ما پنجره‌هایی به سوی افق‌هایی جدید باز می‌شود و با کمک موسیقی سعی می‌کنم تا در آن مسیر انسان شدن را طی کنم.

یوری هونینگ:
از همان روزی که تصمیم گرفتم کارنامه هنری خود را آغاز کنم، اینکه بتوانم جهان موسیقایی خودم را بسازم مهم‌ترین هدفم بود. با توسعه توامند‌ی‌ام در آهنگسازی و تحقیق در حوزه های مختلف توانستم به‌تدریج لهجه خود را پیدا کنم و اکنون پس از دو دهه هم آغوشی با موسیقی جز، کلاسیک، عربی و پاپ فکر میکنم سرانجام موفق شدم. حال به نظر می‌آید که مهم‌ترین محتوای موسیقی‌ام، آمالم است.

درباره جشنواره

سومین دوره جشنواره بین‌المللی بداهه‌نوازی این بار با محوریت تکنوازی سازهای بادی برگزار می‌شود. هنرمندانی برجسته از ایران، اطریش، آلمان، ایتالیا، نروژ، سوییس، سوئد، لهستان، هلند و فرانسه طی ۶ شب به هنرنمایی خواهند پرداخت. هر روز دو هنرمند به روی صحنه خواهند رفت و پیش از آن نیز یک استعداد جوان ایرانی به مدت ۱۰ دقیقه به اجرا خواهد پرداخت. هنردوستان با تهیه هر بلیط، می‌توانند در کل اجراهای هر شب حضور داشته باشند.

جشنواره علاوه بر اجراها، بخش های متنوعی دیگری از جمله اکران فیلم های مستند، ملاقات با هنرمندان و کارگاه های آموزشی نیز دارد که علاقه‌مندان میتوانند برنامه آن و نحوه حضور را در صفحه اختصاصی اینستاگرام جشنواره دنبال نمایند. در شب آخر جشنواره علاوه بر ۲ اجرای اصلی، کنسرت اختتامیه نیز برگزار می‌شود که در آن موضوع دوره بعدی جشنواره معرفی می‌گردد. 

 


ردیف ۱ تا ۴: ۱۸۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۵: ۱۷۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۶: ۱۶۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۷: ۱۵۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۸: ۱۴۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۹: ۱۳۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۰: ۱۲۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۱: ۱۱۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۲: ۱۰۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۳: ۹۰.۰۰۰ تومان

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.