تیوال کنسرت سهیل پیغمبری (ایران) - اشتفان هاسل باخر شا (سوییس)
S3 : 12:33:32
امکان خرید پایان یافته
  شنبه ۰۲ شهریور
  ۲۱:۰۰
 بها: ۹۰,۰۰۰ تا ۱۸۰,۰۰۰ تومان


: سهیل پیغمبری (ایران)
: اشتفان هاسل باخر "شا" (سوییس)

 کنسرت‌های دیگر سومین جشنواره بین‌المللی بداهه‌نوازی:

شب اول:‌ کنسرت فرانچسکو کافیسو (ایتالیا) – هاکون کورنشتاد (نروژ)

شب سوم: کنسرت سیمون ویرش (سوییس) – مونا مطبوع ریاحی (ایران)

شب چهارم:‌ کنسرت آندرس هاگبرگ (سوئد) – یوری هونینگ (هلند)

شب پنجم: کنسرت داوید پرز (فرانسه) – کلاوس گزینگ (آلمان)

شب ششم: کنسرت آدام پیرونچیک (لهستان)‌ - مارکوس اشتوک هاوزن (آلمان)

 

سهیل پیغمبری:
بداهه‌نوازی برای من در خالص‌ترین حالت خود، نزدیک‌ترین پدیده به «رویای شفاف» است. در رویای شفاف، فرد از این واقعیت که در حال رویا دیدن است، آگاهی‌ دارد. گرچه او توانایی کنترل محیط فیزیکی اطرافش را ندارد، اما به صورت آگاهانه بر رویای خود مسلّط است. تا آنجا که حتی می‌تواند پردازش رویایش را به میل خود تغییر دهد و در آن دخل و تصرف کند. به همین دلیل است که در رویای شفاف بسیاری از فانتزی‌ها و غیرممکن‌ها مجال تحقق می‌یابند.
اگرچه برای من به‌عنوان یک نوازنده‌ به اشتراک گذاشتن عین به عین تجربیات رویایم با مخاطب امری دشوار است؛ اما از سوی دیگر تعاملی که به تدریج بین ما شکل می‌گیرد رویاهایی را می سازند که علی‌رغم تفاوت و تنوع‌شان برای هر مخاطب، همگی به واسطه ریسمانی از نغمات و اصوات به هم متصل‌اند.
شا:
همواره تلاش می‌کنم تا موسیقی ای را خلق کنم که توازنی مطلوب بین عقل و دل برقرار کند. آنچه که شنونده را به اعماق غرایز حسی اش ببرد اما در عین حال بتواند به آنان که موسیقی را خوراکی برای ذهن میدانند هم تلنگری بزند!
ولی از همه مهمتر برایم لذتی است که در نواختن خفته است. اینکه در حین بیرون کشیدن نغمات و ضجه‌های غلیظ اما حساب شده از سازت بتوانی کماکان بی پروا و آزاد باقی بمانی. نت‌هایی را بنوازی که پی در پی مثل موج بیایند و گوش‌های‌ات را به خلسه ببرند.

درباره جشنواره

سومین دوره جشنواره بین‌المللی بداهه‌نوازی این بار با محوریت تکنوازی سازهای بادی برگزار می‌شود. هنرمندانی برجسته از ایران، اطریش، آلمان، ایتالیا، نروژ، سوییس، سوئد، لهستان، هلند و فرانسه طی ۶ شب به هنرنمایی خواهند پرداخت. هر روز دو هنرمند به روی صحنه خواهند رفت و پیش از آن نیز یک استعداد جوان ایرانی به مدت ۱۰ دقیقه به اجرا خواهد پرداخت. هنردوستان با تهیه هر بلیط، می‌توانند در کل اجراهای هر شب حضور داشته باشند.

جشنواره علاوه بر اجراها، بخش های متنوعی دیگری از جمله اکران فیلم های مستند، ملاقات با هنرمندان و کارگاه های آموزشی نیز دارد که علاقه‌مندان میتوانند برنامه آن و نحوه حضور را در صفحه اختصاصی اینستاگرام جشنواره (show.of.hands) دنبال نمایند. در شب آخر جشنواره علاوه بر ۲ اجرای اصلی، کنسرت اختتامیه نیز برگزار می‌شود که در آن موضوع دوره بعدی جشنواره معرفی می‌گردد. 

 


ردیف ۱ تا ۴: ۱۸۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۵: ۱۷۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۶: ۱۶۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۷: ۱۵۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۸: ۱۴۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۹: ۱۳۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۰: ۱۲۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۱: ۱۱۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۲: ۱۰۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۳: ۹۰.۰۰۰ تومان

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.