تیوال نمایش دراماتورژ
S3 : 07:03:31
معنای دقیق دراماتورژ رو می دونیم؟
خرید بلیت
۲۵,۰۰۰ تومان
٪۱۵ تخفیف
  ۱۷ مهر تا ۱۳ آبان
  ۱۹:۳۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: سهند خیرآبادی
: گروه تئاتر ه
: هامون سیدی، صحرا اسدالهی

: سعید هنرآموز
: مهسا اکبری
: گروه تئاتر ه
: فرشاد نصیری
: صادق زرجویان، علی غیاثوند
: صادق زرجویان
: شراره داودی
: امیرحسین نامور
: سبا حیدرخانی
: ندا کاوندی
: سمانه نریمانی
: امیر دلفانی
: صالح رجایی
: محمود یوسفی
مردی برای تست بازیگری به یک پلاتو سر می زند.
سبک:
کمدی
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش دراماتورژ / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
من دیشب این نمایش رو دیدم و طبق انتظاری که از هامون سیدی داشتم دقیقا همون اتفاق افتاد.هامون سیدی هنوز درک درستی از اجرای نمایش نداره و مرتب بازی خوری میکنه و بازی های اضافی میکنه و میخواد بازی پارتنر رو بخوره.ولی بازیگر دختر بازیش کاملا به اندازه درست حرفه ای بود .و کاملا باهاش همزاد پنداری کردم.هامون سیدی کاش ذره ای استعداد و توانایی اش رو خرج این میکرد که تیاتر یه کار تیمیه و باید به اندازه باشه.مدام میخواد بازیگر روبروش رو بکشه پایین .این سومین تیاتری بود که ازش دیدم و این رفتارش توی هرکارش داره بیشتر میشه.تنها وجه مثبت کار بازی به اندازه و درست بازیگر دختر بود.و میزانسن های جذاب
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دراماتورژ کسى هست که نمایشنامه رو دراماتورژى مى کنه!
همیشه این مسئله عنوان می شود که هدف از فراگیری دانش چیست؟
امروزه با پیشرفت علوم و البته به لطف دسترسی به اطلاعات نامحدود، ابراز آگاهی بیش از پیش وجه ی علمی پیدا کرده، و گاهی ابراز آگاهی از این دانش مخاطب را در برزخی میان شک و یقین می گمارد. تا جایی که بزرگترین دانسته های فردی را به چالش می کشد و ضمیر درون را روبروی خودِ آگاه قرار مى دهد. در این بین اطلاعاتى واقعى -نه حقیقى- که خود ساخته ى نیازهاى بدوى انسانى است حقیقتى پیچیده و جدید را به ضمیر ناخودآگاه فردى واریز مى کند و برزخ از اینجا شکل مى گیرد.
نمایش دراماتورژ وام دار ملغمه اى از علوم و دانش هاست که عدم تطابق حقیقت و واقعیت را به خوبى به تصویر مى کشد. این تنافر در چند لایه بین ظاهر و باطن پرسوناژهاى داستان، کشمکشى پویا و تامل برانگیز خلق مى ... دیدن ادامه » کند که ماحصل آن ایجاد یک سوال کلیدى ست که در ابتداى نمایش عنوان میشود، دراماتورژ یعنى چه؟ پاسخ به این سوال مى تواند همانقدر کوتاه باشد که گندم با لبخند آن را ادا مى کند و همانقدر پیچیده که سیامک با رویکرد شخصى خود به آن پر و بال میدهد.
در موازات داستان دراماتورژ مخاطب با سیر هنرمند -آرتیست- شدن مواجه مى شود. در مکتب نوین کنونى و خصوصا در جامعه و برهه ى زمانى حال، داشتن عکس سلفى با مشاهیر و مصاحبه با فلان و درج نام در بهمان جا همانقدر موثر و پیشبرنده است که دانستن و لقلقه ى زبان کردنِ طومارى از ایسم ها و اسم ها!
اگزیستانسیالیسم پیش از ژان پل سارتر و سیمون دوبوار چه نامى داشت؟
شاید شناخت هیچ یک از کلمات سطر فوق در روند زندگى شما موثر نباشد اما بى شک این کلمات صبحانه ى قشر روشن فکر و متفاوت نماى این روزهاى هنر است.
این کلمات بزرگترین سنگر جاهلانیست که نمیدانند اگزیستانسیالیسم پیش از سارتر چگونه معرفى مى شد و یا تیتوس آندرونیکوس اصالتاً از چه کسى است؟
این روزها متن زیباى سهند خیرآبادى عزیز که چالشى بزرگ در خود هنرمند پندارها به ارمغان آورده با جان بخشى توسط هامون سیدى و صحرا اسدالهى، با انرژى بى نظیر و قرائتى شیوا و وروان در عمارت نوفل لوشاتو به عرصه تماشا رسیده، بدون اغراق مى توان خط به خط این خطبه را تلنگرى بر خود دانست و عمیقا به آن فکر کرد، براى رجوع به خود واقعیتان این نمایش را از دست ندهید!

هنرمند بودن است، نه شدن!
على روان بُد
امیر مسعود و حمیدرضا مرادی این را خواندند
آقامیلاد طیبی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش با بازی هامون سیدی و صحرا اسدالهی، کاری از گروه تئاتر ه با تخفیف روزهای نخست امروز شنبه ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید