تیوال نمایش ادامه دارد
S3 : 01:39:54
  ۱۸ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد
  ۲۱:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: مهدیه حسینی
: فرهاد خوشه
: (به ترتیب اجرای نقش)میلاد اکبرنژاد، مهتا پناهی، رازگل معتمدی

: حسن جودکی
گروه نور صحنه و لباس
: لیلا طاهرپسند
: شاهین رحمانعلی
: حسین طاهربخش
: شاهین رحمانعلیه
گروه خبر رسانی
: مریم رودبارانی
: سحر ابراهیمی
: مسعود انعامی
: حمید شیرزاد
گروه کارگردانی
: میثم فرهومند
: سحر طباطبایی
: حمید باباخانی
زن و مردی در آپارتمانی روایتگر رابطه ای هستد که به مرور روشن خواهد شد.

گزارش تصویری تیوال از نمایش ادامه دارد / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» فرهاد خوشه با «ادامه دارد...» به تماشاخانه انتظامی می‌آید

» فرهاد خوشه با«ادامه دارد...» به تماشاخانه انتظامی می آید

آواهای وابسته

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، بام خانه هنرمندان
تلفن:  ۸۸۳۱۰۴۵۷، ۸۸۳۱۰۴۵۸


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
اول: کاش واقعاً بدونیم چی میخوایم! اصلاً میخوایم؟ نمیخوایم؟ اگه میخوایم چرا درستش نمیکنیم؟ اگه درست نمیشه چرا تمامش نمیکنیم؟ اگه تمامش کردیم چرا رهایش نمیکنیم؟ ....
دوم: به نظرم در روایت زندگی این زوج چیزی بیش از موضوع اصلی ( جدایی، دروغ و تظاهر به ادامه زندگی) هم وجود داشت. رابطه هردو با هم بعد از جدایی بسیار خوب است. شوخی و خنده و سر به سر گذاشتن تا حسادت به وارد شدن یه آدم تازه به زندگی همسر سابق. حتی یکی از طرفین (که فرقی هم نمیکند واقعاً کدام یکی باشد) بی میل به معاشقه نیست .... یعنی میتوانیم دوست باشیم همخونه باشیم باهم خوش بگذرانیم و نیاز جنسی و نیاز عاطفی همدیگه رو برطرف کنیم ولی فقط اسمش رابطه زناشویی نباشه! یعنی "تکلیف" نسبت به هم نداشته باشیم! .... با چه چیز "خانواده شدن" مشکل داریم؟ مسوولیتش؟ تعهدش؟؟ از خود گذشتگی اش؟؟؟ .... به نظرم ... دیدن ادامه » بد نباشد برای نمایش هایی از این دست که ما به ازای بیرونی فراوانی هم دارد، جلسه نقد و تحلیلی با حضور یک جامعه شناس یا روانشناس هم برگزار شه... بهرحال نمایشی است که آدم را به فکر فرو میبره و همین یعنی نویسنده و کارگردان به هدفشون رسیده اند.
چون اجراهای اولیه بود که من رفتم بازیگران هنوز به قول معروف روی کار سوار نشده بودند و به نظرم در روزهای آینده کار زیباتر میشه.متن زیبا و شگفت آوری بود.پیشنهاد می کنم ببینید.فقط می تونم خیلی خلاصه بگم وقتی دو نفر همدیگه رو دوست دارند ازدواج روابطشون رو پیچیده می کنه. دخالت خانواده ها رو افزایش میده. جوری که انگار برای خانواده امون زندگی می کنیم و نه خودمون.و درنهایت باعث میشه که آدم با وجود اینکه فرد مقابل رو دوست داره ترجیح بده دور از اون دوست داشتن باشه. یعنی در واقع اون چیزی که ما ایرانی ها از ازدواج برای خودمون ساختیم این بلا رو سرمون میاره.امیدوارم دیگران هم این نمایش رو ببینند و نظرشون رو بگن.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۲ تا دوشنبه ۲۳ اردیبهشت، به کارگردانی فرهاد خوشه و با بازی میلاد اکبرنژاد، مهتا پناهی، رازگل معتمدی آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید