آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش چشم‌ ها
S3 : 20:37:39 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۲ بهمن تا ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
۱۸:۰۰
۵۵ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
همه ما یه رازی داریم که حتی به خودمونم نمی گیمش... به من بگو کسی شبیه خاطره بد تو هست؟

شماره هماهنگی: ۰۹۳۸۷۲۶۲۰۲۵

گزارش تصویری تیوال از نمایش چشم ها / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› "چشم‌ها" برای نخستین بار برای ناشنوایان اجرای حرفه‌ای دارد/ افتتاح "چشم‌ها" با حضور پوران درخشنده

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۲ تا جمعه ۴ اسفند، با بازی: شبنم قلی خانی، الهه شه‌پرست و مهدی ماهانی، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار خیلی خوبی بود،دوست داشتم،و اولین باری بود که تائتر میدیدم،خسته نباشید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از چهارشنبه ۲۵ تا جمعه ۲۷ بهمن، با بازی: شبنم قلی خانی، الهه شه‌پرست و مهدی ماهانی، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
موضوع بسیار جالبی داشت،شجاعانه انتخاب شده،تجاوز به یک زن،و تغییر سرنوشتش،صحنه اخر شوکه شدم،انتظار همچین پایانی رو نداشتم،مردی به اجبار اینکا را کرده،ولی باز میتونست که انجامش نده،سرنوشت این دختر سرنوشت خیلی از دختران دنیاست،برای همینه که مکان اسم نداره و اسم شخصیتهای نمایش رو نمیشنویم،از هوشمندی مارگردان این اثر خوشم اومد ،نمایش رو هم دوست داشتم،دکور نور حتی موسیقی همه در اختیار کار بودن،و رفته رفته جذب شدم و شوک اخر و بعدش فکر و اندیشه و سکوت،خسته نباشید
دیشب به تماشای چشمها نشستم،من از کار خوشم اومد،کار تعریف شده ای بود ،کارگردانی خیلی خوب،استفاده به جا از صدای باران و خود باران روی صحنه نور پردازی خوب،بازیهای قابل قبول،ومهمتر از هرچیز باید به خانم محمودزاده بابت جسارت و شجاعتشون برای انتخاب این موضوع تبریک گفت،کار شریفی بود خسته نباشین
خرید بلیت سانسهای ویژه روزهای تازه این نمایش، از پنجشنبه ۱۹ تا شنبه ۲۱ بهمن، با بازی شبنم قلی خانی، الهه شه‌پرست و مهدی ماهانی، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسد اجرای این نمایش در روز دوشنبه ۱۶ و سه شنبه ۱۷ بهمن‌ماه با هدف کمک به زلزله زدگان عزیز غرب کشور خواهد بود و همچنین خرید بلیت روز پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه اجرای ویژه ناشنوایان گرامی با ۳۰٪ تخفیف همینک آغاز شد.
زهره مقدم این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب این نمایش را دیدم. اوایلش نتونستم ارتباطی با نمایش برقرار کنم اما اواسط کاردیگه علاقمندشده بودم ببینم عاقبت چی میشه. آخرش برام غیرمنتظره بود. برای من نمایش غم انگیزی بود. از جهت داستانش میگم. ماجراهائی که ارتباطی به جنگ دارند همیشه غم انگیزند. بازی خانمها بنظرمن خوب بود. من از نمایش خوشم اومد. و چقدر خوب که نمایش سر وقتش شروع شد.
ممنونم خانم عراقی عزیز از توجه و حسن سلیقه تان
امیدوارم لذت برده باشین و سپاسگذارم که نظرتون رو اعلام کردید
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
متشکرم خانم محمودزاده.
موفق باشید.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار فوق العاده ای بود پیشنهاد میدم کسی این کار رو از دست نده
تشکر میکنم از بازیگران و همینطور کارگردان این کار خانم بهار محمودزاده که کاری به یاد ماندنی رو ساختند...
خسته نباشید.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، با بازی:شبنم قلی خانی، الهه شه‌پرست و مهدی ماهانی، از یکشنبه ۸ تا جمعه ۱۳ بهمن، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به نویسندگی: مسعود هاشمی نژاد، کارگردانی: بهار محمودزاده و بازی: شبنم قلی خانی، مهدی ماهانی، الهه شه‌پرست، هم اکنون آغاز شد.
مژگان عراقی این را خواند
هاله عابدین و جواد حیدری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید