آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش فهرست
S3 : 06:14:46 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۰ تا ۲۶ آذر ۱۳۹۵
۱۶:۰۰
۳ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰ و ۲۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بخش اصلی: ۳۵.۰۰۰ تومان
بخش بیرون از ظرفیت: ۳۰.۰۰۰ تومان

کاری از گروه تیاتر مکث

برداشتی آزاد از نمایشنامه "فهرست" اثر تادیویچ روژه ویچ

گزارش تصویری تیوال از نمایش فهرست / عکاس: حانیه زاهد

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از تمرین نمایش فهرست / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› "فهرست" در آخرین روز اجرای خود به سانس فوق العاده رسید

›› اجرای ویژه نمایش "فهرست" برای عکاسان و خبرنگاران

›› جلسه پرسش و پاسخ نمایش "فهرست" در مرکز آفرینش های هنری پیچک برگزار می‌شود

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اماکن خرید بلیت سانس ویژه آخرین روز اجرای نمایش فهرست فراهم شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امکان خرید بلیت سانس های تازه این نمایش، تا روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه فراهم شد.
آیا امکان تمدید نمایش در هفته ی آینده وجود داره؟
۲۱ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام و درود

دوست گرامی این اتفاق اصلا عجیب نیست، چون نمایش از دید مخاطبین تئاتر واقعا خوبه و هر روز هم به طرفدارای نمایش اضافه میشه...و البته این اتفاق برای شما آزار دهنده ست... این رو درست گفتین

این نمایش تنها یک نقطه ضعف داره که اونم ساعت اجرای نمایشه... اگه ساعت اجرا مناسب بود مطمئن باشید بلیتی تا الان باقی نمانده بود و شما بجای حساب و کتاب لایک ها دنبال خرید بلیت ظرفیت اضافه بودین...

شما چجوری تو این همه نمایش تیوال به این موضوع توجه کردین و حیرت زده شدین؟؟ یعنی لایک های فهرست اینقدر مهم شدن!

تا آخرین روز اجرا مطمئن باشید بیشتر ... دیدن ادامه ›› حیرت زده میشین..

و در انتها میدونین عجیب چیه

عجیب اینه که یه عده آدم بیکار نشستن و تعداد دوست دارم های نمایش رو میشمرن (البته این باعث خوشحالیه ماست)
عجیب اینه که وقتی هنوز نمایش شروع نشده بود لایک های دوست نداشتم و کامنت های منفی داشت.
عجیب این چیزاست دوست گرامی... چرا باید تعداد لایک های مثبت یه نمایش اینقدر آزار دهنده باشه
اینقدر که شما عزیزان ناراحت لایک ها و کامنت های ما هستین باور کنید خود گروه نمایش ناراحت نیست... بلکه با انرژی بیشتر کارش رو ادامه میده...

موفق باشین

از صمیم قلب امیدوارم که این‌طور باشه که شما می‌فرمائید اما به ضرس قاطع عرض می‌کنم متأسفانه این‌طور نیست که شما می‌فرمائید!
دوست عزیز ما به هر حال مدتی است که هر روز چند بار تیوال رو و علی‌الخصوص دیوار نمایش تیوال رو چک می‌کنیم،این موج کامنت اولی‌ها و تک نمایش دیده‌ها چندبار تا حالا اتفاق افتاده و هر بار با واکنش منطقیِ منفی کاربران قدیمی‌تر مواجه شده.این‌طور فعالیت‌ها جواب نمیده برادر من...
۱۷ آذر ۱۳۹۵
من هنوز این نمایش رو ندیدم اما مگه امکان داره مثلا بعد از فیلم "پدرخوانده "کاپولا فیلم" مکالمه" اون رو ندید؟!! بعد از مکبث و مخصوصا اتاق ورونیکای جناب اقای ثروتی من خودمو از هیچ یک از کارهای ایشون محروم نمیکنم.
۱۸ آذر ۱۳۹۵
نماینده ی گرامی گروه اجرایی،
بهتر نبود برای حفظ کیفیت و احترام به تلاش گروه اجرایی کمی تحملتون رو در مورد نظرات مخالف هرچند تند بالاتر میبردید و کمی با ملاطفت و با ملاحظه ی بیشتری جواب میدادید! اینطوری که شما پاسخ دادید به دور از شأن گروه و البته اعضای تیوال و مخاطبینتون بود.
۲۳ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در روز دانشجو از آنجا که خودم را هنوز دانشجو می دانم و نه استاد همه چیز تمام که یعنی نقطه تهِ خط؛ اعلام می دارم؛ زین پس تنها و تنها و تنها کار خواهم کرد و دیگر جواب دشمنی ها و آسیب ها را در قالبِ ویس و یادداشت و مقاله و روزنامه نگاری نخواهم داد و دیگر بعد از هشتصد و بیست و هفت ٨٢٧ ویس و هزار و چهارصد و بیست و دو ١٤٢٢ یادداشت و مقاله در ارتباط با آسیب شناسی فرهنگ و هنر ایران که اکثرا به علت کوته فکری و نگاهِ گذرا و نادیده انگاشتنِ مطالب؛ فعلن بایگانی شده اند و شاید صدسال بعد از آنها گرته برداری شود؛ در هر صورت من به وظیفه ام عمل کردم و از پس تعهدی که برای خویشتنم برقرار کردم برآمدم؛ بیش از این اشباع مطالب هستی ام را سردرگم می کند؛ حالا در این روز فرخنده و در این ساعتِ مقدس که اذان ظهر به گوش می رسد با صدای موذن زاده ی اردبیلی اعتراف می کنم که اگر هر لحظه بمیرم از زندگی ام بسیار راضی بودم زیرا کلام نگفته ای را باقی نگذاشتم و رازی را با خود حمل نکردم و دانش و داشته ای را برای خودم نگه نداشتم و خساست نکردم در الطاف و نعمات و استعدادهای خدا که من را به عنوانِ واسطه ای که هنرمند است هدایت کرد در هر لحظه و هر مکان؛ توهم پیامبری و امامت ندارم و لحظه ای احساس نمی کنم انسان برتری هستم؛ اما ایمان دارم یک آدم معمولی صادقم که به ذات خداوندی زیست می کنم و از دمی که او در دهانم دمیده و از روحی که در تنم جاری ست تغذیه می کنم!
قسم به خرمالوهای زمستان که هرچه گفتم و هر اعتراضی که ثبت کردم نه برای خودم که برای عزتِ کشورم بود؛ اگر مصادیقی در گفته هایم به خودم مربوط می شد در حد مصداق و مثال بود و نه برای تبرئه از اتهامات و افتراها؛ باشد که زمان بهترین قاضی ست و نه شاید حالا که حاسدان و تنگ نظران بسیارند در این روزگاران؛ به مادرم در روز میلادش قول دادم که ای ظریفترین گیاه زندگی؛ دیگر با سیاست و دولت و دیگران کار نخواهم داشت که تمام گفتنی ها را گفتم؛ باشد که در فرصتی دیگر آدم ها مغتنم دارند حرف های صادقانه ام را و گرهی از این اجتماع دوست داشتنی باز شود و مردم سرزمینم سلامت و شاد باشند و از این ببعد بتوانم با شعر و تئاتر و سینما و ویدئو آرت و موسیقی و هنرهای تجسمی؛ ذره ای از خستگی و مصائبشان بکاهم و مثل یک برادر سی و چهار ساله کنارشان باشم در رنج ها و شادی ها تا هنر محل التیام باشد برای آنها؛ مثل مساجد و کلیساها مثل تمامی مکان های مقدس و مذهبی که انسان با ایمان در آنجا آرامش می یابد اگر به حقیقت و خداوند رحمان ایمان داشته باشد.

درود مردم ایران

رضا ثروتی - ۱۶ آذرماه ۹۵
امیدوارم هر نمایشی روی صحنه صحبت کند. زیبایی کلام را در صحنه ببینیم و نه در شعر کارگردان. تئاتر شعر نیست. تئاتر در صحنه جان می گیرد پس شکر می کنم که صحنه پاسخی صحیح بر فهرست بوده و هست و بازتاب مخاطب خود پاسخگوی تمام اشعار زیبای جهان است. بی شک تاریخ بسیار خوب از پس شعار ها بر آمده و چیزی جز حقیقت از آن بر آورده نشه است.
به امید بازگشت به عنصر خلاقیت عجایب مخلوقات و نگاهی به گذشته از سوی کارگردان. راه پیشتر سبز بود. اینجا بد نیست به عقب نگاهی بیاندازیم.
۱۶ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسد، سه شنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۷ آذرماه ساعت ۱۶ اجرای ویژه دانشجویان با ۵۰٪ تخفیف بصورت حضوری در گیشه با ارائه کارت دانشجویی و ۳٠٪ تخفیف اینترنتی قابل خریداری است.
مهم: با درخواست مخاطبان و به ویژه دانشجویان گرامی برای تغییر ساعت اجرای این نمایش، زین پس این نمایش به جای ساعت ۲۲ ساعت ۱۶ به روی صحنه می‌رود.
دوشنبه ۱۵ آذرماه ساعت ۱۶ اجرای ویژه دانشجویان با ۵۰٪ تخفیف بصورت حضوری در گیشه با ارائه کارت دانشجویی و ۳٠٪ تخفیف اینترنتی قابل خریداری است.
دوست عزیزم ، این سالن اصلا ردیف 20 ندارد
۱۶ آذر ۱۳۹۵
یه کار فرمالیستی بی نظیر موسیقی بدن افکت . بازی .بازیهای فوق العاده بویژه کارگردانی عالی .
۱۶ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای روزهای جمعه و شنبه ۱۲ و ۱۳ آذر ماه این نمایش ردیف های ۸ تا ۱۱ با تخفیف ویژه و بهای ۲۰.۰۰۰ تومان قابل خریداری است.
امکان خرید بلیت روزهای چهارشنبه تا شنبه ۱۰ تا ۱۳ آذر با تخفیف ۳۰% در تیوال فراهم شد.