آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش کمدی الهی، برزخ قسمت اول
S3 : 04:54:36 | com/org
امکان خرید پایان یافته
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
۲۱:۰۰
بها: ۱۰,۰۰۰ تومان

فیلم خانه تیاتر باران با هدف نمایش آثار برتر فیلم تیاتر جهان از شهریور ماه کار خود را هر شنبه ساعت ۲۱ در محل تیاتر باران آغاز می کند.
هدف از این پروژه ارایه بهترین آثار نمایشی جهان در ۱۵ سال گذشته است.
این پروژه هر دو هفته یک بار شنبه ها برگزار شده و علاقمند با مراجعه به تیاتر باران میتوانند بلیط فیلم تیاتر را دریافت و در این برنامه مشرکت نمایند.
در هر اکران جمعی از هنرمندان بزرگ تیاتر حضور خواهند داشت و بعد از پایان فیلم تیاتر درباره آن فیلم تیاتر به گفت و گو خواهند پرداخت . در هر اکران هنرمندان مدعو درباره نمایشنامه، کارگردانی و بازیگری این نمایش ها به گفت و گو خواهند پرداخت.

- اولین فیلم تیاتر که در تاریخ شنبه ۱۳شهریور ماه اکران می شود، " کمدی الهی، برزخ قسمت اول" به کارگردانی رومیو کاستالوچی کارگردانی بزرگ معاصر ایتالیا خواهد بود. این فیلم تیاتر یکی از بزرگترین اثر معاصر تیاتر دنیاست که در ساعت ۹ شب در محل تیاتر باران اکران خواهد شد.

| تیوال تماشای این برنامه را پیشنهاد می کند |
برچسب «پیشنهاد تیوال» بنابر شاخص‌هایی شامل کیفیت اثر اعطا شده و تجاری یا سفارشی دریافت نمی‌شود

راه های ارتباطی با تئاتر باران: سایت اینستاگرام کانال تلگرام

اخبار

›› فیلمخانه باران با استقبال گسترده تماشاگران از کمدی الهی" اثر کاستالوچی در تئاتر باران برگزار شد

مکان

خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تلفن:  ۶۶۱۷۶۸۲۵، ۶۶۱۷۶۸۱۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید