کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایشگاه دیجیتالخانه تاریک
S3 : 07:17:12 | com/org
جمعه ۱۷ تا ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰

افتتاحیه: جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵ الی ۲۰

دومین نمایشگاه انفرادی نقاشی های دیجیتال و مجسمه های ۳ بعدی علی رحیمی، جمعه ۱۷ آبان در گالری دانشگاه هنر تهران افتتاح می شود و تا چهارشنبه ۲۲ آبان ادامه خواهد داشت.
علی رحیمی نقاش، انیماتور و مجسمه ساز است که از سال ۱۳۷۹ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده و پس از تجربه موفق نمایش آثارش در نگارخانه نامی خانه هنرمندان در تابستان سال ۸۹، این دومین نمایشگاه انفرادی وی به حساب می آید.
حضور در بینال های مختلف و داوری برخی از جشنواره های داخلی از دیگر فعالیتهای وی به حساب می آید
در بخشی از بیانیه این نمایشگاه  با عنوان ((تاریکخانه دیجیتال)) که به قلم علی رحیمی نوشته شده، آمده است:
فرآیند حاشیه سازی برای آثار هنری و توجه به حواشی و داستان زندگی هنرمندان دهه هاست که به صورت یک اپیدمی در جوامع هنری و در بین عموم رشد کرده است و تقریبا به صورت یک امر بدیهی از سوی همگان تلقی می شود، از سوی دیگر هنر مدرن و دیجیتال خود بستری مناسب برای این موضوع پدید می آورد‌. البته در هنر هیچ گونه قاعده و قانون مدونی وجود ندارد تا با پیروی از آن به درجات بالاتری رسید زیرا با امری بسیار انتزاعی مواجه هستیم که می توان از آن به عنوان آخرین فصل در مناقشات فلسفی یاد کرد و تا مدت ها نیز به این منوال خواهد ماند.
در این نمایشگاه ۴۸ اثر در قالب نقاشی دیجیتال و ۱۵ اثر در قالب مجسمه در معرض بازدید عموم قرار خواهد گرفت.

دسته‌بندی
نقاشی

مکان

تهران، خیابان انقلاب، روبه روی تئاتر شهر، کوچه بالاور
تلفن:  ۶۶۷۳۳۴۰۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید