آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه حیرت در آن
S3 : 15:08:50 | com/org
۲۴ خرداد تا ۲۱ تیر ۱۳۹۸
۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰

روزهای تعطیل گالری: شنبه ها

افتتاحیه: جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۱

«برای من سال‌هاست که حال و هوا و جو اثر خارج از بحث‌های تئوریک اهمیت خاصی دارد. یقین دارم اگر از جلوه اولیه یک تصویر ذهنی آغاز کنم انتقال آن" آن" به تصویر میسر می‌شود. این تصویر از واقعیت زندگی جاری آغاز می‌گردد.
من ترجیح می‌دهم همیشه در جوار واقعیت حرکت کنم. در این رابطه اگرچه واقعیتی دگر گونه یا نو شکل می‌گیرد اما گمانی از واقعیت بیرونی را با خود حمل می‌کند و چه بسا نقاشی من تصویر فشرده  و لایه لایه‌ای از واقعیت‌های پراکنده باشد.
من از سادگی‌ها مدام در حیرتم. حیرت درک حقایقی که در درون این اتفاقات ساده نهفته است‌. بازتاب این تحیر، ‌انگیزه شکل‌گیری کارهای این دوره من است. من تلاش کردم نشان دهم حیرت چگونه در یک اثر متجلی می‌شود. البته دیگر به نسبیت تصمیم‌ها، حس و تصویر ذهنی (ایماژ) خودم در مقابل ذهنیت و حافظه نقاشی- و چالش مابین این دو در پروسه‌ی کار واقفم.»

دسته‌بندی
نقاشی

عکس‌های پایه

نمایشگاه حیرت در آن | عکس

اخبار

›› گالری دیلمان میزبان مجموعه «حیرت در آن»

›› گفتگو با دکتر بهنام کامرانی منتقد و کیوریتور پیرامون نقاش کمتر شناخته شده ایرانی

مکان

تهران، شریعتی، بالاتر از ظفر، خیابان پورمشکانی (کودکان غزه)، شماره ٥٠
تلفن:  ۰۲۱۲۲۸۷۵۶۳۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید