کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایشگاه آثار نقاشی حجتالله شکیبا
S3 : 05:50:50 | com/org
۲۴ اسفند تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰

همزمان با فرارسیدن نوروز ۱۳۹۸ در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران آثاری از  حجت‎الله شکیبا، نقاش و عکاس معاصر جمعه ۲۴ اسفند در معرض دید عموم قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، حجت‎الله شکیبا که بیشتر با خلق نقاشی‌هایی با موضوع ایران باستان شناخته ‌شده است با سبک هایپررئالیسم فعالیت می‎کند. این هنرمند برجسته همچنین سابقه همکاری با علی حاتمی، کارگردانی ایرانی، را داراست. تابلوی شهر قدیم مشهد در مجموعه تلویزیونی «هزاردستان» از آثار شکیبا است. همچنین بازسازی تمام تابلوهای کمال‌الملک در فیلم «کمال‌الملک» از جمله «تالار آینه»، و نیز  پرتره‌ای از لیلا حاتمی در فیلم «دلشدگان» از آثار این نقاش ایرانی است. 
گفتنی است تاکنون نمایشگاه‌های متعددی از آثار این هنرمند شهیر ایرانی در ایران و جهان برگزار شده‌ است. همچنین حجت‎الله شکیبا آثار متعددی را منتشر کرده است که از جمله آنها می‎توان به «نقاشی‌های شکیبا» (با مقدمه دکتر جواد مجابی)، «مجموعه سه رنگ عشق»، «مجموعه نرگس خاتون»، «مجموعه ایرانشهر»، «کتاب خیام»، «کتاب ایراندخت»، «نقش عکس در هنر ایران» و ... اشاره کرد.
شایان ذکر است نمایشگاه آثار نقاشی حجت‎الله شکیبا به مناست فرا رسیدن ایام نوروز همه  تا ۳۰ فرودین ماه سال ۹۸ در گالری شماره یک  بر پاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه به جز روز های تعطیل رسمی درج شده در تقویم، در روزهای عادی از ساعت ۱۰ الی ۲۰ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

دسته‌بندی
نقاشی

اخبار

›› اثر نقاشی استاد جمشید مشایخی از چهره همسرش به خانواده اش اهدا شد .

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید