آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم‌تئاتر هفت قصه از هفت پری زمینی برای تو
S3 : 12:33:24 | com/org
هفت قصه از هم جدا و در عین حال پیوسته درباره هفت زن
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
این اثر هفت قصه نمایشی کوتاه است که در قالبی بین سینما و تئاتر ساخته شده و به مخاطب ارائه می شود. مشخصا این اثر به آسیب شناسی و روانشناسی خانواده و مسائلی از زنان در حیطه زندگی اجتماعی و خانوادگی در دوران نوجوانی و میانسالی مپردازد و اثری اجتماعی است.

در این دوره از رپرتوار مونوگهان نظر به پیشامد پاندمی کرونا و برگذاری کارگاه های بازیگری و نویسندگی در طول سال کمتر به شکل حضوری و اغلب بصورت تصویری از بچه های دو دوره قبلی کارگاه ها استفاده شده و این اثر شکل گرفته است در این دوره موضوع هر کدام نمایش ها از دل مصاحبه های متعدد با هنرجویان بازیگری زن در دوره های مختلف شکل گرفته و هفت قصه، فیلم نوشت، نمایشنامه را پدید آورده است .
هفت هنرجوی بازیگری به عنوان نماینده از گروه های هنرجویان کارگاه های بازیگری ما پس از دو سال منتخب و با قطعات اثر حاضر به مرحله ضبط نهایی رسیدند. سه نویسنده زن هفت اپیزود هم برگزیدگان نویسندگان کارگاه نویسندگی وناگهان هستند که طی ۵ سال کار متناوب در این تجربه ما را همراهی می کنند.


- مناسب برای مخاطبان بالای ۱۶ سال.

دسته‌بندی
بزرگسال
سبک
درام
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام چجوری میشه خرید
علی بلوریان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید