آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش هنر
S3 : 19:08:42 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۸ دی تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۸:۳۰
۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
خرید یک تابلوی نقاشی سبب‌ساز اختلاف بین سه دوست قدیمی می‌شود...

راه‌های ارتباطی با تماشاخانه پالیز: اینستاگرام / کانال تلگرام

سبک
کمدی

گزارش تصویری تیوال از نمایش هنر / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹
تلفن:  ۸۶۰۳۷۵۱۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نمایشنامه در پرداخت به موضوعات روانشناسانه و تحلیل گرایی شخصیت ها بسیار موفق بود و نقطه قوت، اجراها بودند که با صمیمیت و ارتباط بسیار عالی با تماشاگر این موضوعات را منتقل میکردند. بازی هر سه عزیز و خصوصا آقای حسینی بسیار دوست داشتنی بود. اولین نمایشی بود که از آقای رهبانی میبینم و بهشون بسیار تبریک و خسته نباشید میگم. بهره گیری از موسیقی بسیار به جا و مناسب بود. کلیه مدت اجرای نمایش، کشش و جذابیت لازم را داشت و به هیچ عنوان خسته کننده نبود و رو به رکود نمیرفت. در انتها تماشاگر با حالی خوب سالن را ترک میکند. به شدت دیدن این نمایش رو توصیه میکنم و به دست اندکاران نمایش خسته نباشید میگم.
وقتی موضوع و قضیه شخصی میشه، کلمات خیلی حساس میشن.
عاطفه گندم آبادی و محمد لهاک این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک تابلوی #نقاشی سفید همه آن چیزی ست که این مضحکه را ساخته است. مارک با بازی داریوش فرهنگ که من و فرنوش عاشق صدای حرف زدنش هستیم اجرا رو شروع می کنه. از دوستش سرژ میگه ک به تازگی یک تابلو خریده و مارک رو دعوت می کنه اونُ ببینه. سرژ وارد صحنه میشه با یک تابلو نقاشی که تمامن سفیدِ و هیچ اثری از هیچ #رنگ و نقشی نداره. اون برای این تابلو بیست و دو هزار #یورو پول داده و از نظرش این محشره. سرژ یک #هنردوست مدرنیسم و مارک یک هنردوست #کلاسیک هست. نمایش حول محور عصبانیت مارک از به زعم او حماقت دوستش بابت خرید این تابلو و جر و بحث های این دو و دوست دیگرشون ایوان با بازی محشر و نرم محسن حسینی می گذره. این سه تا مرز از بین رفتن #دوستی شان پیش می روند.
نمایشنامه یاسمینا رضا شاید تنها با بازی این سه بازیگر توانا به این زیبایی بر مدیوم صحنه تیاتر می نشست.

خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از یکشنبه ۶ تا سه شنبه ۸ اسفند، با بازی: داریوش فرهنگ، امید روحانی، محسن حسینی، امروز (چهارشنبه) ساعت ۲۱ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به اگاهی می رسد اجرای این برنامه با هنرمندی داریوش فرهنگ، امید روحانی و محسن حسینی تمدید و خرید بلیت روزهای تازه از چهارشنبه ۲ تا جمعه ۴ اسفندماه امروز ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
کار ساده و قشنگی بود و با حضور آقای فرهنگ کلاس خاص خودش رو گرفته بود. چه افتخاری بود حضور بانو صابری دوست داشتنی در سالن.
کاراکتر اقای حسینی فوق العاده بود و کودک درونم خیلی بهشون سلام رسوند.
کم کار نشید دوستان.
موفق تر باشید.
و البته اگر سرعت ادای دیالوگ ها کمی بیشتر بود شاید..کمی بهتر میشد..
متن های فوق العاده سخت کجاش ساده بود
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
منظور از سادگی لزوما چیز بدی نیست اقای هاشمی
بار سنگین هنرمندان نیازی به افزودن دکور عجیب یا حرکات اضافه نداشت. و زیبایی در سادگیست.
عوض کردن صحنه برای سه خانه مجزا با حذف و اضافه تنها یک تابلو اگر ساده و هنرمندانه نیست پس چیه
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چقدر عالی بود و چقدر من از فروتنی این هنرمندان بزرگ لذت بردم.
نمایش.... هنر......ترکیبی از فلسفه...روانشناسی...جامعه شناسی ...و هنر...جدال آینده ...گذشته....و حال...شاید هیچ گاه به ذهنم خطور نمی کرد که می توان انسان ها را نمادی از این ها در نظر گرفت و با انها به عمق این مفاهیم پی برد.....و چه زیبا کارگردان این اثر با انتخاب های به جای بازیگران و بازی های اثرگذار این سه هنرمند توانا ...این مفاهیم را در یک قاب به تماشاگر عرضه می کند......مفاهیمی که بیش از آن که نیاز به act داشته باشند باید در نگاه ها و چشم ها....حرکات چهره ، نحوه بیان دیالوگ ها، تاکید های روی واژه ها، بالا و پایین شدن صداها، حرکات بسیار ریز و موثر بازیگران و به تعبیری بازی های زیر پوستی بازیگران جستجو کرد....و این اتفاق به قدری زیبا و هنرمندانه اجرا شد که شاید برای همیشه این نمایش و بازیگران آن برای من بعنوان نمادهای ( گذشته و حال و اینده) در ذهن من ماندگار شوند
این نمایش چه زیبا پای فلسفه را هم به میان می کشد...تو گویی یکی از بحث برانگیز ترین مباحث فلسفی به زیبایی به اجرا در می آید......و ان چیزی نیست.....جز .....توهم واقعیت......آنچه را که من می بینم و من تصور می کنم واقعیت است ..... فارغ از اینکه ....این واقعیت می تواند وجوه دیگری هم داشته باشد....صفحه ای سفید....که امکان تصور هر آنچه را که مدنظر شماست فراهم می کند......یکی آن را سفید سفید سفید با موج های ناپیدای سفیدی می بیند.....یکی آن را ترکیبی از رنگ های زرد و خاکستری و اوخرایی می بیند و دیگری آن شاهکار نقاشی و هنر مدرن.....
و با تمام چالش ها و دعواها و بحث ها.....در پایان ......وحدت در عین کثرت .....به زیبایی به نمایش در می آید....آن دیگری بدون آن دیگری و آن دیگری معنا نمی یابد.....و وحدت و باهم بودن آن ها است که آن مفاهیم قابل فهم تر می شوند.....
واوووو خدای من چه صحنه هایی ...چه لحظاتی و چه حرکاتی توسط این بازیگران خلق شد.....به نظرم صحنه صحنه این نمایش جای فکر و تامل داره....

در کنار این فضا... ... دیدن ادامه ›› و بازی های زیبا....طراحی صحنه بسیار اثر گذار این نمایش نقش بسیار زیادی را بازی کرد.....طراحی صحنه ای که شخصیت 4 و 5 و 6 و 7 این نمایش بود......و گویی هریک باتو سخن می گفتند....شخصیت چهارم این نمایش...همان تابلوی بحث برانگیز بود.....که خود با تو سخن ها داشت.....دیوارهای کاملا سفید و کاناپه قرمز رنگ......و جا تابلوی نقاشی که به تناسب موقعیت های نمایش...(بسته به اینکه خانه کدامیک از شخصیت ها باشد) با نقاشی های متفاوت پر یا خالی می شد......

این نمایش می تونست از اون نمایش های کسالت بار و خسته کننده باشه که ادم هرچه زودتر انتظار پایان اون رو داشته باشه....اما این اتفاق به لطف تیم اجرایی و بازیگران توانمند تبدیل به نمایشی تامل برانگیز، اثر گذار و زیبا شد.......
واقعاً کار شریفیست به شدت حالم بعد از دیدنش خوب بود و طنازی محسن حسینی بی نظیره و نشان داد میشه به سادگی ها به دور از ابتذال خندید. قلم جادویی یاسمینا رضا بعد از خدای کشتار باز هم جذابه . داریوش فرهنگ و امید روحانی بده و بستان عالی دارند و در پایان وحید رهبانی ممنون برای این حال خوب ..... به شدت دیدنشو توصیه میکنم .
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، با بازی: داریوش فرهنگ، امید روحانی، محسن حسینی، از یکشنبه ۲۲ تا سه شنبه ۲۴ بهمن ، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من این نمایش رو دوست داشتم. اعتمادی که به آقای رهبانی دارم تا امروز بی جواب نمونده و هربار با حس خوب از سالن نمایش بیرون اومدم.
اما اونچه باعث شد بنویسم بروشور خوب این نمایش بود. یادم میاد درباره کابوسنامه ها هم آقای رهبانی همینقدر با وسواس عمل کرده بودن. بروشوری که اطلاعات مفیدی از بازیگرا در اختیارت میذاره. جالب اینکه کارگردان برات یادداشت گذاشته و حتی دلت میخواد کنار یادداشتش برات امضا کنه. جمله های خوب شخصیت ها کنارشون نوشته شده و میتونی یادگاری نگهش داری.
وسواس توی زیبا و بی نقص انجام شدن کار رو میپسندم. این رو در ارتباط با بازی ها و شخصیت پذیری بازیگرا هم حس کردم. و البته دکور کار و موسیقی رو هم دوست داشتم. کار خوب و متفاوتی شده هنر.
ممنونم.
خسته نباشید.
برای من که بروشور و تیزر کار حتی جذابتر از خود نمایش بود :)
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشنامه یاسمینا رضا چیزی فراتر از شاهکار است. خیلی خوشحال شدم که تونستم این نمایش رو روی صحنه ببینم. در کل نمایش قابل قبولی بود. و رفته رفته روند کار بهتر شد. هر چند انتظار بالاتری از داریوش فرهنگ داشتم و به نظرم اشتباهات مکرری در ادای دیالوگ ها داشتند (که انگار از تمرین کم ناشی می شد) اما باز هم دیدن یکی از با سابقه های تئاتر روی صحنه لطف بزرگی بود. امیدی روحانی مسلط بود و شبیه خودش را بازی کرد. هر چند معتقدم بیان و صدای ایشان چندان مناسب بازی روی صحنه نیست. محسن حسینی عالی بود. بدون اشتباه و دقیق. در کل هم بیشتر از دو بازیکر دیگر تونست خودش رو تا پایان نمایش ثابت کنه.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، با بازی: داریوش فرهنگ، امید روحانی، محسن حسینی، از سه شنبه ۱۷ تا جمعه ۲۰ بهمن، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی آقای امید روحانی بسیار بهتر از حد انتظار بود، در کل نمایش هیچ دیالوگی را اشتباه نکردند ولی در 2 3 دیالوگ بازیگران دیگر دیالوگ را فراموش یا با لحن اشتباه بیان کردند. از آقای داریوش فرهنگ انتظار بازی خیلی درخشانی داشتم که اینطور نبود. در کل نمایش قابل قبول بود و از دیدنش لذت بردم. به طرفداران یاسمینا رضا یاسمینا رضا پیشنهاد می شود ببینند قطعا ناامید نخواهند شد.
نمیدونم از یه ربع اولش بگم و پشیمونی از انتخابم یا از آخرش که راضی ترین بودم؛ حالا... اونو که به هر حال میرید و میبینید و لذت میبرید ایشالله. اما خدا کنه قهقهه های بلند و کشدارتون رو انقدر با خودتون نبرید توی سالنها...
دو سه جا در حد لبخند زدن (البته برای من)
ولی بودن دوستانی که یک سوم از زمان نمایش رو بلند میخندیدن.
البته من کلا در تئاتر زیاد نمیتونم بخندم. برعکس سینما که خودم جزو قهقهه زننده هام:)))
دوشخصیتی ام فکر کنم! :)
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
منم کاملا مثل شما لبخندی همراه با تامل داشت نه قهقهه
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
جایی برای صحبت نیست ! دیدیم و لذت بردیم

براستی که هنر ارزشمند ترین مخلوق بشره و دوستی زیباترین صفت

8 از 10
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، یکشنبه ۱۵ و دوشنبه ۱۶ بهمن، با بازی: داریوش فرهنگ، امید روحانی، محسن حسینی، امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پشت این پنجره جز هیچ بزرگ،
هیچی نیست!
قصه اینجاست که باید بود،
باید خواند،
پشت این پنجره ها،
باز هم باید ماند
و نباید که گریست!
باید زیست . . .

#حسین_پناهی
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از پنجشنبه ۱۲ تا جمعه ۱۳ بهمن، با بازی: داریوش فرهنگ، امید روحانی، محسن حسینی، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
جادوی پیرمردها بر روی صحنه...پیرمرد منظورم از لحاظ سن و سال نیست غرض پختگی سه بزرگواری ست که این شب ها در تاتر پالیز میدرخشند ،
مسلما نوشته های یاسمینا رضا نیاز به تعریف ندارند و در خوب نوشته شدن هنر شکی نیست ولی من اعتبار اجرای این نمایش رو به کارگردان خوشفکر و سه بازیگر نازنین این اثر تقدیم میکنم که بدون اغراق کلاس بازیگری تاتر رو به نمایش میذارن...