آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش هوشنگ لاک پشته
S3 : 06:47:23 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۴ شهریور تا ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۸:۰۰
۴۵ دقیقه
بها: ۱۵,۰۰۰ تومان
نمایش هوشنگ لاک پشته راجع به لاک پشتی است که یک روز یک آدامس به پنجره‌ی پشتش می‌چسبد و در دریا شنا می‌کند تا از دیگر موجودات زیر آب کمک بخواهد و سپس ...

توجه: نمایش «شگفتی» از ۱۴ تا ۱۹ مهر، برای نوجوانان ۱۰ سال به بالا، به جای نمایش «هوشنگ لاک پشته» از همین گروه اجرایی به روی صحنه خواهد رفت.- از همراه داشتن فرزندان زیر ۴ سال خودداری نمایید.
دسته‌بندی
کودک و نوجوان

گزارش تصویری تیوال از نمایش هوشنگ لاک پشته / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

عکس‌های پایه

نمایش هوشنگ لاک پشته | عکس نمایش هوشنگ لاک پشته | عکس نمایش هوشنگ لاک پشته | عکس نمایش هوشنگ لاک پشته | عکس

اخبار

›› نمایش «هوشنگ لاک‌پشته» به کارگردانی الکا هدایت از ۲۴ شهریور در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می‌رود.

›› اجرای نمایش «هوشنگ لاک‌پشته» در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - سالن گلستان

›› آغاز اجرای «هوشنگ لاک‌پشته» با استقبال خانواده‌ها

›› پوستر «هوشنگ لاک‌پشته» منتشر شد/ اجرا در کانون

آواها

مکان

بلوار کشاورز، خیابان حجاب، روبروی سالن ورزشی حجاب، درب ورودی شرقی پارک لاله، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان (لطفا از مسیر خط کشی رنگین کمان مراجعه نمایید.)
تلفن:  ۸۸۹۶۶۱۱۹ - ۸۸۹۸۰۷۲۱ (ساعت پاسخگویی از ۸ تا ۱۶)

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دیروز با دختر 4 سالم این نمایش رو دیدیم.یکی از بهترین تئاترهای کودک بود که تا به حال دیده بودیم. دخترم جذب شد و با اینکه سنش کمه کاملا متوجه داستان و پیامش شد. نکته مثبت این نمایش نسبت به اکثر نمایشهای کودک فعلی این بود که چیزی برای ترسیدن بچه های کوچیک نداشت!!
امیرمسعود فدائی و صبا صالحیان این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت پنجشنبه ۲۵ مهر از روزهای پایانی این نمایش کودک و نوجوان، به کارگردانی الکا هدایت و با بازی آوا درویشی و آوا شریفی و ... آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، یکشنبه ۲۱ مهر، به کارگردانی الکا هدایت و با بازی آوا درویشی و آوا شریفی و ... روز چهارشنبه (۱۷ مهر) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
لازم به ذکر است، نمایش «شگفتی» از ۱۴ تا ۱۹ مهر، برای نوجوانان ۱۰ سال به بالا، به جای نمایش «هوشنگ لاک پشته» از همین گروه اجرایی به روی صحنه خواهد رفت و پس از آن دوباره اجراهای نمایش «هوشنگ لاک‌پشته» از سرگرفته خواهد شد.
میترا و سوگل ایران پور این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آفرین میگم به این تیم پر انرژی و با اندیشه
پیشنهاد میکنم حتما کودکان خودتون رو به دیدن نمایشی با دغدغه ی محیط زیست ببرید.قطعا اثر مستقیم و خوبی داره.چقدر خوب و حساب شده بود.
تذکر شما پیش از اجرای نمایش که خوراکی خورده نشه برای خواهرزاده ی من کاملا تاثیرگذار بود و همینطور محتوای متن.فقط با اینکه میدونم بخاطر راحتتر رسیدن صدا به گوش تماشاگر مرتب تهویه خاموش میشد اما از شما میخوام این کارو نکنید.طاقت بچه ها کم هست و کلافه میشن تو گرما

بازم تشکر میکنم و به دوستان توصیه میکنم حتما کودکان خودتون رو به دیدن این اجرا ببرید.
ممنونم از محبت شما . اولا که به تماشا نشستید و دوما این که برای ما نوشتید ... بسیار ارزشمنده برامون .
۰۵ مهر ۱۳۹۸
سلام خدمت دوستان . تا اومدم بلیط بگیرم نوشت تکمیل ظرفیت. الآن باید چیکار کنم. میشه راهنمایی کنید...
۲۴ مهر ۱۳۹۸
الان دیدم پیام شما رو،نمیدونم هنوز اجرا دارن یا نه اما حضوری نخرید بلیط،واستید برای اجراهای بعدی،حضوری کانون بلیط نمیده وقتی ظرفیت پر باشه
۰۱ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید