تیوال نمایش جشن سالگرد
S3 : 01:39:07
امکان خرید پایان یافته
  ۲۵ تیر تا ۱۸ مرداد
  ۲۰:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: آنتون چخوف
: داریوش مودبیان
: سارا ابراهیمی، بهادر باستان حق، سعید پارسا، احسان صاحب الزمانی، جعفر عباس زاده، کورش قهرمانی، کمند کبیری، آفرین نوری نژاد، نگار نیکنامی و داریوش مودبیان

: داریوش مودبیان
: سعید عسکری
: مهرناز عباسی
سبک:
کمدی
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش جشن سالگرد / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

خیابان اندرزگو (قیطریه)، شرق به غرب، روبروی بلوار کاوه، خیابان احمدی، پ۲۸
تلفن:  ۲۲۳۹۰۳۲۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی داریوش مودبیان و بازی سارا ابراهیمی، بهادر باستان حق، سعید پارسا، احسان صاحب الزمانی، جعفر عباس زاده، کورش قهرمانی، کمند کبیری، آفرین نوری نژاد، نگار نیکنامی و داریوش مودبیان (روزهای سه‌شنبه ۲۵ تا پنج‌شنبه ۲۷ تیرماه) با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز شد.
کارهای استادانی همچون داریوش مودبیان. وقتی با اثر خاص چخوف ترکیب شود ، هرچه باشد دیدنی ست
۲۶ تیر
" هر چه باشد دیدنیست؟!! "
امتیاز 4/4 رو معلوم نیست از چند نفر گرفته، یا اصلا بعیده که این رای رو تماشاچی داده باشه.
نمایشنامه و کارگردانی بسیار ضعیفی بود که با وجود تلاش و انرژی گذاشتن بازیگرها، باز هم چیز خوبی نشده بود. ما پنجشنبه 3 مرداد نمایش رو دیدیم.
امتیاز ... دیدن ادامه » من: 2
امتیاز همراهم: 3
۰۳ مرداد
این نمایش رو جمعه 3 مرداد به همراه دوستانم برای دیدن انتخاب کردیم. زمان جایگیری تماشاگران در سالن عده زیادی دسته جمعی به تماشای کار آمده بودند. متاسفانه سه کودک خردسال به همراه داشتند و بسته های بزرگ چیپس و پفک! سر و صدای بسته های چیپس و پفک و کودکان وقت ... دیدن ادامه » اجرا زیاد بود با این حال بازیگران توانای این تاتر به خوبی اجرا رو ادامه میدادند. وقتی تذکر دادیم به تماشاچیان، بی ادبی کردند (شایسته نیست نوشتن کلماتی که بکار بردند) . نکته جالب اینکه حتی بزرگسالشون هم چیپس میخورد زمان اجرا و حق خودش میدونست این رفتار رو. شرایط سالن به گونه ای بود که مجبور شدیم علیرغم اجرای خوب بازیگران، 15 دقیقه اول سالن رو به همراه دوستانم ترک کنیم. آقای مودبیان عزیز پیشنهاد تماشای این کار رو برای روز دیگری به ما دادند ولی در هرصورت وقت و انرژی ما به هدر رفت. انتظاری که می رفت این بود که مسئول سالن اجازه ورود کودکان و بسته های خوراکی رو از ابتدا نمیداد. مدیریت سالن و مدیریت تماشاچی های غیرحرفه ای بسیار ضعیف بود و بنده شخصا این سالن رو برای دیدن هیچ نمایشی در آینده انتخاب نخواهم کرد. نتیجه جمعه عصر برای من و دوستانم به هدر رفتن وقت، هزینه و آرامش خاطر بود.
۰۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید