آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش جنایات قلب
S3 : 19:20:44 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۸ دی تا ۰۷ بهمن ۱۳۹۸
۱۹:۳۰
۱ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
این نمایش داستان سه خواهر را روایت می‌کند که هر کدام به نوعی درگیر چالش های احساسی عمیقی هستند که موانع بزرگی را در زندگی برایشان ایجاد کرده و هر کدام از شخصیت های نمایش درگیر درونیات متناقض و به نوعی سرکش و تمایلات عجیب و بعضا جنایتکارانه هستند.

گزارش تصویری تیوال از نمایش جنایات قلب / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
Parya
درباره نمایش جنایات قلب i
موضوع جالبی داشت و بازی ها هم خیلی خوب بودن. فقط برعکس اکثر کارهایی که معتقد بودم زمانشون اگه کوتاه تر بود بهتر بود در مورد این تئاتر فکر میکنم اگه زمانش کمی طولانی تر بود بهتر میشد چون هرکدوم از خواهر ها کلی ماجرا و مشکل داشتن و هدف این بود که ما با شخصیت و گذشته هرکدومشون هم آشنا بشیم ولی زمان یکساعته کار برای این منظور کم بود که اگه طولانی تر بود میشد بیشتر به عمق کاراکترها رفت. دکور کار هم کاملا سنجیده و مناسب چیده شده بود و چیزی کم یا اضافه نبود. لباس ها و گریم هم خوب بودن. در مجموع نقطه قوت این نمایش رو بازی خوب بازیگرانش میدونم و به نظرم ارزش دیدن داشت.
جنایات قلب، مرا به یاد سه خواهر چخوف انداخت البته با تفاوتهایی. یکی از تفاوتها، اجرای زنانه جنایات قلب بود، اجرایی درباره حس و حال سه زن سه خواهر و خیال مادرشان که سالها پیش خود را حلق آویز کرده بود. نمایشنامه از بت هنلی، که به خاطر نوشتن همین نمایشنامه، برنده جایزه پولیتزر شده. متنی با شخصیت هایی قابل قبول و دراماتیزه شده و مثل دیگر آثار هنلی درباره مسایل زنان. سه زن از سه نسل با تفاوتهای بسیار که به خاطر خواهر بودنشان ، سرانجام باهم خوشند و دل آرام. بازیها ، روان و قابل باور و پر از انعطاف است و شخصیت پردازیهای درام درخشان است.
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی دلارا نوشین و با بازی آزاده اسماعیل خانی، تینا بخشی، علیرضا مویدی و ... امروز (دوشنبه) ساعت ۱۲ با تخفیف روزهای نخست آغاز خواهد شد.
حسین تاجیک این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید