آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم کارگر ساده نیازمندیم
S3 : 06:11:19 | com/org
بها: ۱,۵۰۰، ۱,۸۰۰، ۲,۰۰۰ و ۲,۵۰۰ تومان  |  جزییات
کیفیت ۴۸۰: ۱.۵۰۰ تومان
کیفیت ۷۲۰: ۱.۸۰۰ تومان
کیفیت ۱۰۸۰: ۲.۰۰۰ تومان
کیفیت ۱۰۸۰ (HQکیفیت بالا): ۲.۵۰۰ تومان
بعضیا فکر می‌کنن همه چیو با پول می‌تونن بخرن… و می‌خرن… متأسفانه!

گزارش تصویری تیوال از نشست فیلم کارگر ساده نیازمندیم / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› نشست «کارگر ساده نیازمندیم» / سرمایه‌گذاری بر دغدغه‌ها

آواها

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به نظر من کاراکتر آقا جهان، نماد نظام سرمایه داری است که طبقه کارگر رو زیر پاهاش له می کنه و یا بدون پرداخت تمام حق و مطالبات اونها، از اونها استفاده ابزاری می کنه برای پیش بردن اهداف قدرت طلبانه و یا سود مالی.
همینطور نگاه ابزاری به زن ها و تبعیض شدید جنسیتی، بازم فکر می کنم یکی دیگه از نشونه های نظام سرمایه داریه.
و اینکه چطور بیزینس های کوچک رو با انواع روش های مخصوص به خودش، چنان بدهکار خودش می کنه که ناچار به پذیرش نابودی و اعلام ورشکستگی می شن. این رو توی بدهکار بودن رحمت و محبوب، دو مغازه دار همسایه، به آقا جهان می شه دید. این یه مقدار منو یاد سیستم بانکی در آمریکا می اندازه که مردم طبقه متوسط و ضعیف، همیشه بدهکار بانک هستند و اسم مدرن این بدهکاری "کردیت" است.
به نظرم انتخاب مونس توسط جهان برای خودش، اینو نشون می ده که چطوری در سیستم سرمایه داری، شرکت های غول آسا، دنبال جوان ترین و بهترین استعدادها برای کار و یا تحقیقات دانشگاهی می گردند و برای پیدا کردن نابغه ها حتی شده خانه به خانه هم می گردند و با پول اونها رو می خرند، و البته با پولی ناچیز، که برای شرکت ها سود هنگفتی داره و برای کارمند، حقوق مکفی!
امیرمسعود فدائی و علی جباری این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آقای هادی به نظر علاقه ای زیاد به ساخت فیلمها با پرداخت دست مالی شده و سطحی دارند. واقعاذ فیلم بدی بود شخصیت پردازی نداشت همه کارکترهای به شدت تیپیکال بودند با شعارهای گلدرشت اجتماعی، کنشها اکثرا بدون تعمق بود چون فرآیند شک گیری این کنش ها اغلب پرداخت نشده بود و واقعا دیگه بعضی فیلمسازها با سرهم کردن پشت سر هم بحرانها روی سر کاراکترها شورشو درآورند تا مثلا فیلم اجتماعی تلخ و گزنده بسازن با مقادیر زیادی داد و بیداد و به هم پریدنها و فحش دادن زیادی بدون ذره ای ظرافت و عمق بخشیدن به کاراکترها و اما آقای کارگردان چطور فکر کردید یکتا ناصر میتواند نقش زنی جنوبی با دختری دم بخت را بازی کند حالا چون ایشون همسر شماست باید هر طور شده نقشی در فیلم شما داشته باشد.
سعید زادمهر، زهرا پوررضا، پ.ر، روح اله و محمد لهاک این را خواندند
شیرین این را دوست دارد
چهار بلیط این فیلم برای تاریخ دوشنبه 18 بهمن در سینما ایوان شمس(ابتدای بزرگراه کردستان) سانس 23 موجود است. درصورت تمایل از طریق تلگرام پیام دهید 09102125927
۱۵ بهمن ۱۳۹۵
من با یکتا ناصر خیلی مشکلی نداشتم. ولی در کل به نظرم فیلم بدی بود. با صحنه های اضافه و تکراری. مدام تکرار سکانس ها دیوانه کننده بود.تنها نکته مثبت فیلم بازی خوب بهرام افشاری بود.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
با سلام واحترام
من فیلم رو خیلی دوست داشتم اینکه یک نفر سلیقه ما نیست یا اینکه اغراق آمیز به ضعم ماست کاملا شخصی است تصور من از فیلم روایت مهاجرانی است که در اندازه های متفاوتی با فرهنگ کلان شهر ها درگیر میشن و ........
اتفاقا از پس روایت خوب برآمد اما شاید این نوع روایت مورد پسند شما نبوده
۰۱ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فیلم خوبی بود نه خیلی مقداری از جنایات و مکافات الهام گرفته بود خیلی سطحی داستان کلیشه ایه طوری داشت همین داستان پیش پا افتاده که کارگرا تو چه وضعیتی هستن و سعی در داشتن زندگی شرافتمندانه و بلند پروازانه دارن.
موسیقی متن بدی نداشت
مثلا 6 از 10 خوبه براش
روح اله این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امتیاز: ۳ الی ۴
بیشتر فیلم تلویزیونی بود، حاصل سالوادور ساختن و فیلمهای اجتماعی ساختن همینه، فیلم در ۵ دقیقه آخر جنایی هم می‌شود.
به حق چیزهای ندیده!
navidjahan این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید