تیوال نمایش خرس
S3 : 02:28:20
  ۲۱ مهر تا ۰۹ آذر ۱۳۹۷
  ۲۰:۰۰
  ۴۵ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: آنتوان چخوف
: سروژ استپانیان
: احسان ناجی
: احسان ناجی، سحر پرتوی کیان
: حامد شریفی، مریم جعفری، پوریا عبدی

: احسان ناجی
: موسسه هنرهای نمایشی رویداد
: آرام موسوی

- این نمایش روزهای سه‌شنبه اجرا ندارد.

در یک ملک روستایی بیوه زنی به همراه پیشخدمت‌های خود زندگی می‌کند که روزی سر و کله طلبکاری خشن پیدا می‌شود که به دلیل مشکلات اقتصادی به هر قیمت ممکن می‌خواهد طلب خود را وصول کند.
سبک:
کمدی
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش خرس / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام و خسته نباشید به همه عوامل...
تئاتر خوبی بود و بشدت از اجرای بازیگرا لذت بردم. نمبخوام مقایسه کنم ، اما چند روز پبش تئاتر شیروانی داغ رو دیدم ، پر از بازیگرای شناخته شده که به نظر من بازیهای چشمگیری نداشتن، جالب اینکه تئاتر خرس پر از دیالوگ بود و بازیگراش حتی یه تُپُقم نزدن، ولی بازیگرای مطرح شیروانی داغ چندین مرتبه دیالوگارو اشتباه گفتن...
خلاصه از صمیم قلب بهترین اتفاقارو برای بازیگرای تئاتر خرس آرزو میکنم ، خیلی انرژی گذاشتن و واقعا دوس داشتنی بودن ... بی ادعا و حرفه ای... برخلاف برخی بازیگرا که پرمُدعان و مبتدی ، و فقط به واسطه بازیهای تلویزیونی (اونم بدلیل چهره شون) اومدن تئاتر برای جذب مخاطب.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام و درود. خداقوت میگم به همه‌ی عوامل نمایش خرس. تو روزگاری که سلبریتی هاو سالن های پر زرق و برق چشم تماشاگر عام تئاتر رو پر کرده و حق انتخاب رو با نوعی جبر نمایشی از اونها گرفته، "خرس" بی ادعا و البته با قدرت داره کار خودش رو می کنه و به گواه شب پر تماشاگری که شاهد اجرای این اثر بودم هم تماشاگر حرفه‌ای و هم تماشاگر عام رو راضی و خرسند کرده. در یک کلام اگر می‌خواهید "تئاتر" ببینید "خرس" رو از دست ندید. شما یک نمایش تنظیم شده رو خواهید دید. تنظیم شده برای احترام واقعی به مخاطب.
فرزاد جعفریان، محمد لهاک، امیرمسعود فدائی و میترا این را خواندند
Poorya Abdi این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این متن را برای آن دسته از دوستان مینویسم که به دنبال نمایشی پر مغز در اجرای خرس هستند.

قبل از هرچیز بد نیست بدانیم خرس؛ یکی از وودویل های آنتون چخوف است.

اما وودویل چیست؟
وودویل گونه‌ای برنامه نمایشی سرگرم‌کننده و تفریحی بود که از دهه ۱۸۸۰ تا ۱۹۳۰ در امریکا و کانادا رواج داشت. که کم کم در سرتاسر جهان راه پیدا کرد و جای خود را در روسیه نیز باز کرد. این نوع از نمایش اساساً دارای سرشتی هجایی و طنزآمیز و گهگاهی با آواز همراه است.
جالب است بدانیم وودویل تنها برای سرگرمی نوشته و اجرا میشود از این رو به صورت تعمدی شدیدا از رویدادهای پر مغز دوری میجوید.

آنتون پاولویچ چخوف به قوانین وودویل نویسی احاطه کامل داشت و آنها را به راحتی مراعات می کرد: 1) درهم برهمی محض. 2) هر قیافه ای باید خصوصیات خود و زبان مخصوص خودرا داشته باشد. 3) اجتناب از هرگونه پرگویی ... دیدن ادامه » و روده درازی. 4) حرکت مداوم

به دوستانی که بدون شناخت از ماهیت وودویل، برای یک اجرای پر مغز و آموزنده، میخواهند به تماشای خرس بنشینند، پیشنهاد میکنم منصرف شوند. چون رسالت خرس چیزی غیر از این است.
آقا زنده باشید.. کلی کیف میکنم باهاتون..
۰۴ آذر ۱۳۹۷
منم همین که آقای فدایی گفت
۰۴ آذر ۱۳۹۷
:))
۰۴ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت از شنبه ۳ تا دوشنبه ۵ آذر، به نویسندگی آنتوان چخوف، کارگردانی احسان ناجی، سحر پرتوی کیان و با بازی حامد شریفی، مریم جعفری، پوریا عبدی، آغاز شد.
NetHunter و فرهاد ملکی این را خواندند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۳۰ آبان تا جمعه ۲ آذر، به نویسندگی آنتوان چخوف، کارگردانی احسان ناجی، سحر پرتوی کیان و با بازی حامد شریفی، مریم جعفری، پوریا عبدی، آغاز شد.
محمد لهاک و سایه * این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک کار شریف...
و دلنشین
دمتون گرم چسبید .
امیرمسعود فدائی، امیر، محمد لهاک و سایه * این را خواندند
Poorya Abdi و محمد محمودی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این قدر این نمایش عالی بود که من و همسرم که چند سال یک بار به تیاتر می رفتیم و آن هم با بلیط رایگان (!) رویه خود را عوض کردیم. هر سه بازیگر درخشان بودند. ما عاشق آن مرد طلبکار شدیم که از جان و دل برای ایفای نقشش مایه می گذاشت. متن خیلی خوب بازنویسی شده بود. بعد از تماشای خرس در فرهنگسرای نیاوران، ما به تیاتر دل بستیم و تصمیم گرفتیم علیرغم هزینه بالاترش نسبت به سینما، هر هفته یک اجرا ببینیم. هفته بعد فکر کردیم از یک نمایش ساده (خرس) برویم یک نمایش حرفه ای (آهسته با گل سرخ) با آدم های به نام و بزرگ را ببینیم تا به اصل تیاتر برسیم. متاسفانه به شدت توی ذوق مون خورد. البته علاقه خود به تیاتر را از دست ندادیم، اما به این نکته ساده در زندگی پی بردیم که گاه تجربه کشفی ساده و تصادفی (تماشای خرس بی برنامه قبلی بود و ما هیچ شناخت قبلی نداشتیم) از تجربه ی برنامه ریزی شده ... دیدن ادامه » با کلی ستاره درخشان (سابقه کارگردان آهسته با گل سرخ و اسامی مطرح بازیگران را از پیش مطالعه کردیم)، درخشان تر، لذت بخش تر و عمیق تر می تواند باشد.
لطف عالی مستدام
۳۰ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش خرس یک کمدی روان و پر انرژی بود.متن به واسطه تغییراتی که در آن انجام شده از شوخی های بامزه و خنده داری برخوردار است. یکی از نقاط قوت این نمایش بازی درخشان بازیگر نقش لوکا بود. پوریا عبدی در ایفای نقش لوکا بازی هوشمندانه و قابل توجهی از خود ارایه داده و بی اغراق می توان گفت در تمام مدت حضورش روی صحنه، بازی یک دست و خلاقانه ای دارد.لوکا ، کاراکتر دوست داشتنی این نمایش به واسطه بازی حرفه ای پوریا عبدی انرژی خوبی به کار بخشیده و حضور او مخاطب را مجذوب می کند.با توجه به سابقه بازیگری پوریا عبدی، او را در ایفای این نقش متفاوت هم درخشان دیدم.
امیرمسعود فدائی، امیر، افسانه س و رضا غیوری این را خواندند
Poorya Abdi این را دوست دارد
یک نمایش روان و خوب بود
۰۲ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود و خسته نباشید به عوامل محترم نمایش موفق " خرس "
به شخصه از تماشای این نمایش طنز و اجتماعی و جذاب، لذت بردم. به خصوص بازی پرانرژی و مسلط پوریا عبدی عزیز که در نمایش های قبلی خود نشان داده می تواند نقش های سالمندی رو به خوبی اجرا کند.
نکته جالب دیگر، طرح "دیالوگهای لهجه دار" که برام غافلگیرکننده و جذاب بود.

موفق و پیروز باشید.
امیرمسعود فدائی و امیر این را خواندند
Poorya Abdi این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش خرس این بار اجرای متفاوتی از این نمایشنامه را روی صحنه برده است . کار خوب ، شریف و قابل قبول است و به لحاظ فنی نمره خوبی میگیرد. بازی ها دوست داشتنی است و خانم جعفری با بازی فوق العاده و حرفه ایش پوپوآی متفاوتی را خلق کرده است .
دیدن این نمایش را به تئاتر دوستان پیشنهاد میکنم
وحید هوبخت و امیر حسین زاده این را خواندند
Andishe Fotoohi این را دوست دارد
به تیوال خوش اومدین !!
۲۰ آبان ۱۳۹۷
مخالفم
۲۱ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشنامه بسیار خوب از آنتوان چخوف و بازی روان و مسلط بازیگران این نمایش را تحسین میکنم و طراحی خوب کارگردان به جذابیت و طنز این نمایش کمک بسیار میکند. در این نمایش 3 بازیگر بودند که با همین تعداد هنرمندان خیلی خوب توانستند ما را سرگرم کنند.در کل حتما تماشای این نمایش رو بهتون پیشنهاد میکنم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
اول از همه به همه دست اندرکاران این نمایش تبریک میگم
واقعا نمایش خوبی بود. شاید دومین تاتری بود که میدیدم. خیلی خندیدم جدا عالی بود. من تخصصی در نمایش ندارم اما اون آقایی که نقش مستخدم رو بازی میکرد خیلی خوب بود. حتی بخاطر بازی خوبش عضو تیوال شدم تا اینجا ازش تشکر کنم. البته نمیدونم اعضای گروه اینجا پیامها رو میخونن یا نه. درکل من و خانومم خیلی این نمایشو دوست داشتیم. به همه پیشنهاد میکنم برن این نمایشو ببینن. البته بازیگر خانوم انگار تازه کار بود ولی کل نمایش و مخصوصا مستخدم عالی بود.
به کتفم خورد
جهان و امیر این را خواندند
ماهرو رستمی، فرزاد جعفریان، Poorya Abdi، Marillion، bijan theater و امیر عسگرزاده این را دوست دارند
سلام بهرام عزیز
نظر پر محبتت رو خوندم
کسی که شما اونو شامل لطف خودت دونستی، من بودم
خیلی متشکرم از شما
به هرحال بازی من در نقش لوکا (مستخدم) حاصل تلاش همه ی اعضای گروه هست و همه به یک اندازه تلاش کردیم تا شما سروران گرامی راضی باشید.

به امید دیدار شما ... دیدن ادامه » در نمایشهای آتی
۱۷ آبان ۱۳۹۷
آقا خسته نباشید. بازیتون خیلی عالی بود. حالا نمیدونم تو تاتر قانون چیه ولی بعد از نمایش خیلی دوست داشتیم بیایم جلو و باهاتون صحبت کنیم که سریع همه گروه رفتید پشت صحنه. اگر کارهای بعدیتون هم بگید برای تماشا میایم.
۱۷ آبان ۱۳۹۷
ممنونم از لطف شما
قاعده ی خاصی برای گفتگوهای پس از اتمام نمایش وجود نداره و البته من هم از چنین درخواستی خبر نداشتم که با افتخار سمت شما بیام و گپ بزنیم
شاید اگر جلو میومدین مفتخر بودم که میزبان خوبی برای شما باشم
برای اطلاع از نمایشهای بعدی میتونید ... دیدن ادامه » به وسیله ادرس تلگرام
https://t.me/Poorya_Abdi
یا ID اینستاگرام
@poorya_abdi_
منو دنبال کنید
باز هم سپاس بیکران دارم از شما
۱۷ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مصاحبه مشترک پوریا عبدی و احسان ناجی با باشگاه خبرنگاران جوان

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
احسان ناجی: مطالعه کم سطح کیفی نمایشنامه‌ها را پایین آورده است
یک کارگردان تئاتر از نتایج مطالعه کم جوانان در عرصه نمایش و تئاتر گفت.
احسان ناجی کارگردان نمایش کمدی «خرس»، در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اجرای این اثر اظهار داشت: این نمایش این بار با نگاه متفاوت سعی کرده داستان خرس آنتوان چخوف را با بازنویسی ۴۰ درصد نمایشنامه اصلی اجرا کند؛ یعنی شخصیت‌هایی را در این کار پررنگ کردیم که در متن اصلی کمرنگ بودند. درواقع این نوع کمدی به گونه‌ای است که در موقعیت شکل می‌گیرد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه نمایشنامه خارجی است، اما ما به گونه‌ای ایرانی اش کردیم که برای مخاطب قابل درک باشد و با کاراکتر‌ها همذات پنداری کنند. نکته دیگر این است که روی شوخی و کمدی‌های نمایش حساس بودیم اینکه به هر قیمتی مخاطب را نخنداندیم؛ یعنی با توجه به موقعیت، کمدی ایجاد شده است.

ناجی درباره استقبال مردم بیان کرد: تا کنون استقبال خوبی از نمایش صورت گرفته است و مردم با این نوع کمدی ارتباط زیادی برقرار کردند و برای کار ما به صورت دهان به دهان تبلیغ کردند. هرچند که در بحث تبلیغات شهری کمک چندانی نشد و البته این موضوع تنها مربوط به نمایش ما نیست.

این کارگردان جوان در پاسخ به این سوال که شرایط جوانان در حوزه تئاتر چگونه است، عنوان کرد: این موضوع دو سویه است؛ اول اینکه خود جوانان سطح مطالعه شان کم شده و همین امر سطح نمایشنامه‌ها را هم پایین آورده است. وقتی استاد از دانشجو می‌خواهد که به عنوان مثال نمایشنامه شکسپیر را چندین بار بخواند، اما دانشجو همان یک بار هم بی رغبت می‌خواند؛ این یعنی ضعفی که در پس اجرا‌های امروز بوجود می‌آید.

وی تصریح کرد: از آن طرف هم سالن‌ها به اعتبار چهره سالن خود را اجاره می‌دهند. متاسفانه نه سالن‌های دولتی و نه خصوصی در انتخاب آثار وسواس به خرج نمی‌دهند و فقط جنبه مالی را نگاه می‌کنند. اینکه آیا کاری چهره دارد یا بفروش است مهم و باعث شده کار گروه‌های جوانی، چون ما حمایت نشود.

لوکا ... دیدن ادامه » در نمایش خرس یک کاتالیزور دراماتیک است

در ادامه پوریا عبدی بازیگر نمایش خرس درباره این اثر گفت: من تا به حال به طرف کمدی نرفته بودم؛ چه به عنوان کارگردان چه به عنوان بازیگر و این اولین تجربه نمایش کمدی من است. از این جهت چالش بزرگی برای من بود. شاید جالب باشد که بگویم حتی در تمرین دوم از کارگردان خواستم کسی را به جای من بیاورد، چون حس می‌کردم از پس این چالش برنمی‌آیم. ولی ناجی و پرتوی، کارگردانان نمایش خرس از من خواستند تا تلاشم را بیشتر کنم و خودم را به آن‌ها بسپارم. اکنون بسیار خوشحالم که این فرصت در اختیار من گذاشته شده تا خودم را در ژانر کمدی محک بزنم و امیدوارم مخاطبان نمایش از نتیجۀ تلاش‌های من راضی باشند.

وی افزود: سخت‌ترین کار در فعالیت حرفه‌ای، همکاری با آدم‌های کارنابلد است. اما خوشبختانه بازیگران و عوامل نمایش خرس اکثرا حرفه‌ای و تحصیل کرده در رشته نمایش هستند. وقتی همه کار خود را بلد باشند، روال کار با سرعت و کیفیت بیشتری پیش می‌رود و همین اتفاق فرایند تمرین و اجرا را لذت بخش می‌کند. در واقع می‌توان به همه عوامل اجرا اطمینان و با اعتماد به نفس بیشتری بازی کرد.

این مدرس هنر‌های نمایشی ادامه داد: سه سال است که هیچ نمایشی روی صحنه ندارم و پس از سه سال با نمایش خرس به صحنه تئاتر بازگشته‌ام. در این سه سال نمایش‌هایی را در سمت کارگردان تمرین، ساخته و پرداخته کردم، ولی هرکدام به دلایلی غیر فنی از اجرا باز ماند. اما امسال دست پر به تئاتر بازمی‌گردم و چند نمایش روی صحنه خواهم داشت.

عبدی، توضیح پیرامون نمایش‌های دیگر را به زمان اجرای خود موکول کرد و اظهار داشت: نقش من در نمایش خرس کاراکتر لوکاست. کسانی که این نمایشنامه را خوانده باشند می‌دانند که لوکا در خرس چخوف بسیار کمرنگ است، اما احسان ناجی در دراماتورژی خود این نقش را بسیار کلیدی و تاثیرگذار طراحی نموده است. در این نمایش لوکا نقش یک کاتالیزور دراماتیک را ایفا می‌کند و کنش‌های دراماتیک را از پس یکدیگر به واکنش و کنش دراماتیک جدیدی تبدیل می‌کند.

گفتنی است؛ نمایش «خرس» از آثار مشهور آنتون چخوف به کارگردانی احسان ناجی و سحر پرتوی کیان از ۲۱ مهرماه لغایت دوم آذرماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه است.

منبع:
https://www.yjc.ir/00SC7u
امیرمسعود فدائی، محمد لهاک و امیر این را خواندند
بهرام لطفی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پوریا عبدی : لوکا در نمایش خرس یک کاتالیزور دراماتیک است .

نمایش خرس از آثار مشهور آنتون چخوف به کارگردانی احسان ناجی و سحر پرتوی کیان از ۲۱ ام مهرماه لغایت دوم آذرماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه است. به همین جهت گفتگویی با پوریا عبدی؛ بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر که یکی از بازیگران این کمدی خرس است، ترتیب دادیم.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه ، بازیگر نمایش خرس گفتگوی خود را اینگونه آغاز کرد که؛ من تا به حال به طرف کمدی نرفته بودم، چه به عنوان کارگردان چه به عنوان بازیگر و این اولین تجربه نمایش کمدی من است. از این جهت چالش بزرگی برای من بود. شاید جالب باشد بگویم؛ حتی در تمرین دوم از کارگردان خواستم کسی را به جای من بیاورد، چون حس می‌کردم از پس این چالش برنمی‌آیم. ولی ناجی و پرتوی، کارگردانان نمایش خرس از من خواستند ... دیدن ادامه » تا تلاشم را بیشتر کنم و خودم را به آنها بسپارم. اکنون بسیار خوشحالم که این فرصت در اختیار من گذاشته شده تا خودم را در ژانر کمدی محک بزنم و امیدوارم مخاطبان نمایش از نتیجۀ تلاشهای من راضی باشند.

پوریا عبدی در ادامه افزود؛ سخت ترین کار در فعالیت حرفه‌ای، همکاری با آدمهای کارنابلد است. اما خوشبختانه بازیگران و عوامل نمایش خرس اکثرا حرفه‌ای و تحصیل کرده در رشته نمایش هستند. وقتی همه کار خود را بلد باشند، روال کار با سرعت و کیفیت بیشتری پیش می‌رود و همین اتفاق فرایند تمرین و اجرا را لذت بخش می‌کند. در واقع می‌توان به همه عوامل اجرا اطمینان کرد و با اعتماد به نفس بیشتری بازی کرد.

این مدرس هنرهای نمایشی ادامه داد؛ سه سال است که هیچ نمایشی روی صحنه ندارم و پس از سه سال با نمایش خرس به صحنه تئاتر بازگشته‌ام. در این سه سال نمایش‌هایی را در سمت کارگردان تمرین، ساخته و پرداخته کردم ولی هرکدام به دلایلی غیر فنی از اجرا باز ماند. اما امسال دست پر به تئاتر بازمی‌گردم و چند نمایش روی صحنه خواهم داشت.

عبدی، توضیح پیرامون نمایش‌های دیگر را به زمان اجرای خودشان موکول کرد و ابراز داشت؛ نقش من در نمایش خرس کاراکتر لوکا هست. کسانی که این نمایشنامه را خوانده باشند می‌دانند که لوکا در خرس چوف بسیار کمرنگ است اما احسان ناجی در دراماتورژی خود این نقش را بسیار کلیدی و تاثیرگذار طراحی نموده است. در این نمایش لوکا نقش یک کاتالیزور دراماتیک را ایفا می‌کند و کنشهای دراماتیک را از پس یکدیگر تبدیل به واکنش و کنش دراماتیک جدیدی می‌کند.

نمایش خرس از ۲۱ام مهرماه اجراهای خود را آغاز نموده و تا ۲ام آذرماه ۱۳۹۷ در فرهنگسرای نیاوران واقع در خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، روی صحنه خواهد بود.

http://theaterfestival.ir/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B9%D8%A8%D8%AF%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%D8%B3-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86/
محمد لهاک، فرزاد جعفریان، امیر و محمد رضایی مقدم این را خواندند
بامداد و بهرام لطفی این را دوست دارند
۲۱ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
«خرس» میزبان اهالی رسانه
نمایش خرس به کارگردانی احسان ناجی و سحر پرتوی کیان، شنبه پنجم آبان میزبان اهالی رسانه، خبرنگاران و عکاسان خواهد بود.

به گزارش رسیده، نمایش خرس به نویسندگی آنتون چخوف از ۲۱ مهر ماه اجراهای خود را در فرهنگسرای نیاوران آغاز نموده و تا ۲ آذر ماه روی صحنه خواهد بود.
بازیگران این نمایش؛ حامد شریفی، مریم جعفری و پوریا عبدی هستند.
این نمایش نگاهی نو به نمایشنامه خرس دارد که بازنویسی متن را احسان ناجی انجام داده است. سایر عوامل: طراح صحنه و لباس: احسا ناجی دستیار کارگردان: عاطفه رحمان پور مجری طرح: موسسه هنرهای نمایشی رویداد.
این نمایش از ٢١ مهرماه لغایت ٢ آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران- سالن گوشه هر شب در ساعت ٢٠ اجرا می شود.

منبع:
https://banifilm.ir/خرس-میزبان-اهالی-رسانه
امیر، محمد لهاک، میترا، شادی اسدپور و محمد رضایی مقدم این را خواندند
بهرام لطفی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از شنبه ۲۸ مهر تا جمعه ۴ آبان، به نویسندگی آنتوان چخوف، کارگردانی احسان ناجی، سحر پرتوی کیان و با بازی حامد شریفی، مریم جعفری، پوریا عبدی، آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو و محمد لهاک این را خواندند
Poorya Abdi این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید