کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش لچک
S3 : 06:40:35 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۸ تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸
۱۸:۰۰
۴۰ دقیقه
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
پنج مرد در زمان های متفاوت درگیر مسئله ای هستند که برای بیرون رفتن از آن راه حلی ندارند.

گزارش تصویری تیوال از نمایش لچک / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

تهران، خیابان انقلاب (شرق به غرب)، قبل از چهارراه ولیعصر، بن‌بست کیانپور، پلاک ۷
تلفن:  ۶۶۴۰۴۲۳۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به آگاهی می رسد اجرای این نمایش متوقف شده است.
لطفاْ برای دریافت مبلغ بلیت های خریداری شده، شماره کارت بانکی خود را به ایمیل پشتیبانی تیوال support@tiwall.com ارسال فرمایید.
یک واگویی با خویشتن، نه داستان پنج تن که داستان شهری و کشوری. شبیه سوالی که شاید در گذر از کوچه ای هر کجا در ذهن تشکیل شود؛ درون این همه خانه چه میگذرد؟ مردمانی که در کف هرم مزلو جای دارند. داستان اختلاف های پیش آمده و برخاسته از فقر در انواع اشکال خود فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی ... واگویه و فریادی از سویدای جان بر هستی ای که تنها برانداختن پرده به داستان این همه مردمان پاسخ میدهد. مرگ، نجات روحی است که تالم پذیر است و آری همانا تنها مرگ است که دروغ نمیگوید. یک داستان، یا چند پوچی زیستن و زنده بودن، تواتر انسان در اجبار، عشق، خواست و فرجام چونان که دشواری وظیفه باشی به لغت ابزورد به کلام زیستن سیزیف وار و چون داستان به پایان رسید کلاغ هم به خانه نرسید بی پرسش از وجود بی وجود موجودی که ناپیداست در این همه قصه چه میکرد خانه اش کجا بود به کجا میرفت و چرا نرسید. پایان. اسرار ازل را نه تو دانی و نه من وین حل معما نه تو خوانی و نه من هست از پس پرده گفتگوی من و تو چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من.
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی امیر ابراهیم زاده و با بازی سپهر طهرانچی، شایان پناهی، زهرا یوسفی آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید