کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش لرز
S3 : 17:27:41 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۱۸ آذر تا ۱۳ دی ۱۳۹۸
  ۱۹:۰۰
  ۱ ساعت و ۵ دقیقه
 بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
مردی برای رسیدن به هدفش،،خانواده اش را به کوهستان می برد و ..
سبک
درام

گزارش تصویری تیوال از نمایش لرز / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تلفن:  ۶۶۱۷۶۸۲۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یادداشتی برای نمایش لرز
امشب، به تماشای این نمایش نشستم؛ لرز بعد از سبُکی، دومین کاری بود که در این هفته از آقای داریوش علیزاده دیدم. شاید اولین چیزی که در این نمایش به چشم می خورد، هماهنگی عالی اعضای گروه و بازی های درخشان تمامی بازیگران این اثر است. متن و داستانی خلاقانه که با بازی ها و کارگردانی خوب، تبدیل به نمایشی منسجم شده بود. لرز، پایان بندی مناسبی هم داشت و فارغ از کلیشه های موجود بود.
با توجه به نمایش سبُکی و لرز، داریوش علیزاده جزو افرادی است که در آینده نیز به تماشای آثارش خواهم نشست. برای همه عوامل گروه که برای این اجرا زحمت کشیدند، آرزوی موفقیت های روز افزون دارم.
ممنونیم از حضورتون و خوشحالیم که لرز رو انتخاب کردید.
۰۴ دی ۱۳۹۸
مرسی از حضورت
۱۳ دی ۱۳۹۸
@فرنیا احمدوند
خواهش میکنم، موفق باشید خانم احمدوند
۱۳ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
متن و کارگردانی خوب، ایده هایی خلاقانه که از ترکیب ذهنیت نویسندگی و کارگردانی داریوش علیزاده ایجاد می شود و بازی های خوب که تکمیل کننده ی این پازل هستند. سعید دشتی، میثم نوروزی، یکان راست قلم و آذین نظری به خوبی از پسِ درک متن و شیوه ی ارائه بر آمده اند و به گونه ای بر صحنه کلام را جاری می کنند و به ایفای حرکت می پردازند که در هر صحنه بیش از هر چیز تکرار است که از این اجرا دور شده و به اجراهای دیگری که در سالن های دیگر در حال ایجاد کسالت برای مخاطب هستند نزدیک می شود. "لرز" مناسب ترین نام برای این متن و این اجراست. لرزی که گاهی ترس هم با آن در سالن همراه شده و به سراغ ما می آید تا فراموش نکنیم ایستایی و عدم تفکر در مورد هر چیزی که حتی فکر کردن به وجود و یا عدم وجود آن و یا حتی ایجاد تغییری هر چند کوچک در آن در حال حاضر برای ما در بیشترین جای جای جهان یک تابو است که جز به دست خودمان دیگری تلاشی برای بهبودِ فهم ما نخواد کرد. لرز به ما یادآوری می کند که شنیده ها و دیده ها گاهی تمام آن چیزی که باید باشند نیستند و تصمیم برای پرسش از خود در مورد همه چیز، ابدایی ترین قدم ممکن برای ورود به جهانی است که همین نزدیک ما در حال خودنمایی معصومانه ای است که به چشم ما نمی آید.
ممنون از نظرتون،پیشنهاد میکنم نمایش سبکی رو هم ببینید،از کارگردان همین کار،نمایش دیگری از گروه ما،مثل لرز راضی خواهید بود،در فضای متفاوت تر
۰۸ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
اولین نکته خوب این اجرا بازی های خوبش هست و دومی ایده دکور با نورپردازی که خوب در اومده .
گره ها و استخون بندی متن کمی برام گنگ بود و استدلال کافی رو در ابتدا برای همراه شدن بهم نداد. گرچه در ادامه باورپذیر و مستدل بود.
نمایش متفاوت و به یاد موندنی ای بود و بدون عکاس و تاخیر و ...
برای دوست کنار دستیم اما آرزوی پیدا کردن یک نمایش کمدی خوب و دارم که در جاهایی با فراغ بال بتونه راحت به هر چیزی بلند بلند بخنده و بدون مزاحم هر دو دقیقه یکبار نوتیف های مهم موبایلش و چک کنه.
یه خر پلاستیکی تقدیم شون میکردید :)))
۲۹ آذر ۱۳۹۸
اونوقت تکلیف اونایی که تو اون نمایش کمدی کذایی کنار ایشون نشسته‌ن چی می‌شه؟؟ :))
۳۰ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
براستی مرگ گاهی ریحان می‌چیند..
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی داریوش علیزاده و با بازی سعید دشتی، نیکان راست قلم، آذین نظری، میثم نوروزی آغاز شد.
امیر رفاهی و رقیه حیدری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید