آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم لتیان
S3 : 23:47:00 | com/org
بها: ۵,۱۰۰ تا ۷,۰۰۰ تومان
لتیان یک سد است. سدی بر روابط انسانی. رودخانه‌های روابط پشت سدی ایستاده‌اند و راه بن بست است. یک نفر می‌خواهد این سد را بشکند اما خوب می‌داند که شکستن سد به این سادگی نیست. شهر خراب خواهد شد. تکلیف چیست؟
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
داستانی تکراری با راز و رمزهایی که موجبات یک اتفاق را فراهم می سازد شخصیت های داستان در یک خامی مطلق به سر می برند نقاشی که هیچ اثر یا هنری به جز حرافی و مشروب خواری از او دیده نمی شود، پسر بچه ای عکاس که عکاسی او به جز صحنه چند ثانیه ای هیچ کاربردی ندارد، عاشقی بورژوا که فقط در گفتار پول برایش بی معنی است حتی در درگیری با اوباش قدرت نفوذ در پیدا کردن و دستگیری آن ها را ندارد، دختری مطلقه که روزگاری مخالف نظام سرمایه داری بوده و اکنون خود بدون اعتراضی از آن لذت می برد ، شوهر اسبق دختر مطلقه که موجب سقط فرزند او شده و زندگی زناشویی و فرزند را موجب پس رفت روشنفکری و تجدد می داند و اکنون عاشق سینه چاک همان دختر شده که بدون او زندگی برایش جهنم است هیچ کدام در شخصیت های خود قوام نمی یابند که این امر موجب ایجاد تناقض های فراوان در فیلم گردد گویی فقط این القاب بر روی آن ها نصب گردیده تا بیننده بداند با چه افرادی رودر رو است بدون آنکه نقش این عناوین در شخصیت افراد و روند فیلم تأثیر چندانی داشته باشد.
فیلمی نیست که دوباره ببینم اما از دیدنش هم پشیمون نیستم. شاید پلان آخر ارزش دوباره دیدن و داشته باشه و بشه واقعا ازش لذت برد. یک برداشت بدون کات با دوربین روی دست و صورت مبهم و نادیدنی از کاراکتری که فکر میکردی تمام مدت کارهاش قابل پیش بینیه و یکباره غافل گیر میشی.
قاب بندی ها خیلی خوبن و زیبایی طراحی ویلای هوس انگیز و مدرن فیلم رو صدچندان میکنند.
کمی وقفه در دیالوگ گویی بازیگران وجود داره که آزاردهنده ست. و فیلم شدیدا پنانسیل تبدیل شدن به خمیازه رو داره که گهگاه خودش رو با اتفاقات منطقی نجات میده.
انتخاب درست بازیگرها نکته بعدیه که کاملا به چشم میاد و قابل قبوله، در کل قصه فیلم برای من دغدغه تینیجری برای آدمهای ۴۰ ساله ست و کاملا روی دوش امیرجدیدی کشیده میشه.
یکی از خوبیهای این کار حداقل انتخاب تابلو های خوب روی دیوار بود. کمتر فیلمی یه قاب خوب رو دیوار میزنن.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فیلم اگر اکران میشد به خاطر بازیگرانش حتما جزو پرفروش ها میشد (البته بازی ها هم خوب بود)، اما به لحاظ پرداخت داستان ، از نظر من فیلم درنیومده. (یه جورایی از اینکه فیلمو بصورت آنلاین دیدیم راضی تر بودیم تا سینما!) . ولی از اون طرف هم اگر به عنوان "اولین" فیلم بلند کارگردان بهش نگاه کنیم فیلم قابل قبولی بوده.

3 از 5 (با ارفاق).
ورژن دیگه ای از هتریک بود. امیر جدیدی ضعیف.
انتظار بیشتری میرفت
رویا
دقیقا و بهمین دلیل اینم به نوعی از اون ایده گرفته امیر جدیدی فقط حضور داشت و بازیی نکرد.
درود
یکی از بهترین بازی‌های هدر شده‌ی جدیدی بود
به شدت داشت بازی می‌کرد فقط اُکتا زیاد هانکه دیده و پوسته‌اش رو فهمیده
اگر Funny Games یا Caché رو دیده باشین به نظرم داره تلاش می‌شه جنس بازی شبیه به اونها بشه ویا حتا تاحدودی شبیه پسر بچه توی Benny's Video.
البته که اگر موفق نبوده حق با شماست و نقص کارگردان و بازیگره که نتونسته حس رو به شما منتقل کنه
محسن جوانی
درود یکی از بهترین بازی‌های هدر شده‌ی جدیدی بود به شدت داشت بازی می‌کرد فقط اُکتا زیاد هانکه دیده و پوسته‌اش رو فهمیده اگر Funny Games یا Caché رو دیده باشین به نظرم داره تلاش می‌شه جنس بازی ...
دقیقا کارگردان هم در ارائه کاراکتر بازیگر توانا نقش داره
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی ها، طراحی صحنه و لباس و فیلمبرداری کاملا قابل قبوله ولی حیف که توی شخصیت پردازی و قصه ضعیف عمل میکنه

ولی درکل برای من جذاب بود

ارزش یکبار دیدنو داشت مخصوصا اینکه تک تک بازیگرای فیلم بازیگرای موردعلاقه م هستن:)
وقتی می‌خوای ادای هانکه رو دربیاری ولی نمی‌دونی ریشه گردش‌های ناگهانی کجاست
بازی‌های خوبی که در کنار فیلم‌نامه ضعیف تباه شدن
فقط به این فکر می‌کردم که چقدر می‌تونست "سینمایی" باشه ولی "تئاتری" شده بود.
حیف