آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش لورم ایپسوم
S3 : 12:37:05 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۵ مهر تا ۰۳ آبان ۱۳۹۸
۱۹:۰۰ و ۲۳:۰۰
۴۰ دقیقه
بها: ۲۸,۰۰۰ تومان

» کنداکتور سومین دوره رپرتوار عصر تجربه

توجه: ساعت اجرای این نمایش از تاریخ ۱ تا ۳ آبان ساعت ۱۹:۰۰ خواهد بود.

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
hirbods
درباره نمایش لورم ایپسوم i
لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری است.
پاراگرافهای جدا جدا و نامرتبط (اما جذاب) به هم بهمراه موسیقی بلند و نامرتبط تر و میکروفونی کوتاهتر از محل قرارگیری معمول که صدای اجراگر رو نامفهوم و من تماشاگر رو عصبی می کرد و رقص واره های بی ارتباط به کلیت نمایش بهمراه اجرای بی نقص علی باقری ، مفهوم لورم ایپسوم (در تیاتر) را به زیبایی القا می کرد.
تجربه ی نویی بود و به قول استاد:
نو نفس باشید.
خرید بلیت روزهای پاینی این نمایش، از چهارشنبه ۱ تا جمعه ۳ آبان، به کارگردانی امیر امیری و با بازی علی باقری، تویک زادوریان، آغاز شد.
لازم به ذکر است ساعت اجرا در این روزها ۱۹:۰۰ است.
میترا این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش از سومین رپرتوار عصر تجربه، به کارگردانی امیر امیری و با بازی علی باقری، تویک زادوریان، امیر امیری فردا (پنجشنبه) ساعت ۱۲ با تخفیف روز نخست آغاز خواهد شد.
میترا و پویا زند این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید