آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | تئاتر مستقل تهران
S3 : 13:19:02 | com/org
 

مصطفا کوشکی و هستی حسینی مدیران و موسسان این مجموعه فرهنگی هنری هستند که به صورت غیررسمی در آذرماه ۱۳۹۴ خورشیدی هم‌زمان با هفته تئاتر لهستان و اجرای نمایشی از کمپانی «زار» در ایران افتتاح شد و در بهمن ماه همان سال با اجرای نمایش «باد شیشه را می‌لرزاند» به کارگردانی مشترک مصطفا کوشکی و هستی حسینی به صورت رسمی افتتاح شد.
تئاتر «مستقل تهران» یک سالن بلک باکس با قابلیت چینش صندلی به شکل پرتابل و چند سویه است.
کمپانی تئاتر «مستقل تهران» در عرصه هنرهای نمایشی به صورت سالانه دست به تولید آثاری می‌زند و این نمایش‌ها را در تئاتر «مستقل تهران» به اجرا در می‌آورد و در کنار این تولیدات، در آموزش رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی مانند طراحی صحنه، نمایشنامه نویسی، کارگردانی، طراحی نور، طراحی صدا، موسیقی و بازیگری نیز فعال است.

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
برنامه نمایش نامه خوانی های بام تاتر مستقل کجا اعلام میشه؟
پویا فلاح این را خواند
محمد لهاک (آقای سوبژه) این را دوست دارد
درود بر شما
پیرو استعلام از مجموعه محترم تیاتر مستقل، اطلاع رسانی ها در پیج اینستاگرام کافه مستقل و پیج تئاتر مستقل تهران اعلام می شود.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
 

زمینه‌های فعالیت

تئاتر

امکانات

کافه
کافه
سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی
پلاتو
پلاتو
سالن اجرا
سالن اجرا

تماس‌ها

02166979741
mostagheltheater
mostagheltheater

مکان

تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰