تیوال نمایش رویای یک شب نیمه تابستان
S3 : 08:45:08
خرید بلیت
۴۰,۰۰۰، ۴۵,۰۰۰، ۵۵,۰۰۰ و ۶۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف
  ۳۱ تیر تا ۳۱ مرداد
  ۲۰:۰۰ و ۲۲:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
 بها: ۴۰,۰۰۰، ۴۵,۰۰۰، ۵۵,۰۰۰ و ۶۰,۰۰۰ تومان

: ویلیام شکسپیر
: مصطفا کوشکی

بازیگران به ترتیب ورود
: آزاده صمدی، آذین نظری
: محمد صادق ملک، رامین سیاردشتی
: سجاد باقری
: غزل شجاعی، روشنک گرامی
: مجید نوروزی، امیر مهدی ژوله، سجاد تابش
: شهروز دل افکار
: الهه شه پرست
: مصطفا کوشکی، هومن کیایی
: محمد هادی عطایی، علیرضا کی منش
: خاطره حاتمی، صبا ایزدپناه
: غزل شجاعی

: باقر سروش
: حسن جودکی
: مصطفا کوشکی
: شیما میرحمیدی
: سارا اسکندری
: علی کوزهگر
: بهرنگ عباسپور، گروه بمرانی، علیسنا رضانیا
: محمد صادق زرجویان
: میثم انتظاری
: هستی حسینی
: بابک احمدی
: شادی آزموده
: الناز شهبازی
: مجید قادری
: مصطفی طباطبایی، امیرحسین باباییان

: آزاده صمدی، محمد صادق ملک، سجاد باقری، غزل شجاعی، مجید نوروزی، شهروز دل افکار، الهه شه پرست، مصطفا کوشکی، محمد هادی عطایی، خاطره حاتمی، غزل شجاعی

یادداشت کارگردان
نمایش رویای یک شب نیمه تابستان در سال ۹۵ اجراهای خود را با تعداد ۱۶۳ اجرا پشت سر گذاشت و با بیشترین تعداد اجرا و تماشاگر (بر اساس تعداد صندلی) به یکی از موفق ترین نمایشهای اجرا شده در ایران تبدیل شد.
در طول اجراها به دلیل مشغله ها و مصدومیت ها در لیست بازیگران و گروه موسیقی این نمایش تغییراتی به وجود آمد.
 بر این اساس در دوره جدید اجرا عمومی که به دلیل ماه محرم که پیش روست تعداد محدودی اجرا خواهد داشت، تصمیم گرفته شده از تمامی عزیزانی که در نمایش حضور داشته اند دعوت بشود و به صورت چرخشی در نمایش حضور داشته باشند و به شکل یک ضیافت این دوره از اجرا در تهران بروی صحنه برود.
امیدواریم که شاهد حضور شما عزیزان باشیم.

 
» برگه نمایش کوریولانس، که در همین سالن به کارگردانی مصطفا کوشکی روی صحنه است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

چهار عاشق شیدا برای فرار از قوانین کشور و رسیدن به عشق خود به جنگل گریخته اند و در آنجا اسیر جن ها و پری ها می‌شوند

باکس روبرو وسط: ۶۰.۰۰۰ تومان
باکس های روبرو کنار:۵۵.۰۰۰ تومان
باکس های کناری: ۴۵.۰۰۰ تومان
خارج از ظرفیت: ۴۰.۰۰۰ تومان
سبک:
کمدی
شهر:
تهران

اخبار وابسته

» «رویای یک شب نیمه تابستان» مسافر مجارستان شد

» «رویای یک شب نیمه تابستان» بار دیگر در مستقل تهران

ویدیوهای وابسته

مکان

تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش، یکشنبه ۶ و دوشنبه ۷ مرداد‌ (در دو سانس ۲۰:۰۰ و ۲۲:۰۰)، به کارگردانی مصطفا کوشکی و با بازی آزاده صمدی، خاطره حاتمی، شهروز دل افکار، امیر مهدی ژوله، رامین سیار دشتی، الهه شه‌پرست، غزل شجاعی و... امروز (یکشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش به کارگردانی مصطفا کوشکی و با بازی آزاده صمدی، خاطره حاتمی، شهروز دل افکار، امیر مهدی ژوله، رامین سیار دشتی، الهه شه‌پرست، غزل شجاعی و... از امروز (دوشنبه ۲۴ تیرماه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
ای کاش هر تاریخی که برای خرید بلیط باز میشه، اسم همه ی بازیگر ها رو بنویسید.
۲۴ تیر
درود بر شما
احتمالا ملاحظه نفرمودید، بالای بخش خرید به صورت پررنگ نوشته شده است نا ۱۰ مرداد تیم بازیگری چه کسانی هستند... تیم بازیگری پس از این تاریخ نیز به محض مشخص شدن درج خواهد شد (که ممکن است همین تیم باشد یا تغییر کند)
۲ روز پیش، شنبه
بله، ولی دقیقا فردای باز شدن هر روز شما بالای هر بخش مینویسید. یعنی ممکنه بلیط ها روز اول فروخته بشن و در نهایت جایی که مد نظر ما بوده برای روز دوم باقی نمونه و خریداری نشه. اگه همون روز که بلیط روز جدید باز میشه نام بازیگر ها رو بنویسید ممنون میشیم.
۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش به کارگردانی مصطفا کوشکی و با بازی آزاده صمدی، خاطره حاتمی، شهروز دل افکار، امیر مهدی ژوله، رامین سیار دشتی، الهه شه‌پرست، غزل شجاعی و... از چهارشنبه ۱۹ تیرماه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
حمید عاشوری این را خواند
حمید رضا این را دوست دارد
خسته نباشین
کاش بازیگران هر سانس رو مثل دو روز اول اعلام کنید
چون تعداد بازیگرا زیاد و مختلفه ما بتونیم همون سانسی رو بخریم که بازیگرای مورد نظرمون بازی میکنن
۱۹ تیر
درود بر شما
نام بازیگران محترم اجراهای دوشنبه ۳۱ تیر تا پنج شنبه ۳ مرداد، در برگه اصلی و همچنین برگه فروش (بالای سانس‌ها) اعلام شده است.
با سپاس
۱۹ تیر
سلام و خسته نباشید خدمت شما
لطفا بازیگران هرسانس رو قبل از بلیط فروشی ذکر کنید که بشه بهتر تصمیم گرفت. مثلا دیروز بلیط فروشی شروع شد ولی بازیگران دو روز اول فقط معلوم بود و برای سانس های جدید یا باید چشم بسته بلیط می گرفتیم یا این که منتظر می شدیم تا اسامی ... دیدن ادامه » رو بزنید که اینجوریم ردیف های جلو همه پر میشن
ممنون از زحماتتون
۲۲ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی مصطفی کوشکی و با بازی آزاده صمدی، خاطره حاتمی، شهروز دل افکار، امیر مهدی ژوله، رامین سیار دشتی، الهه شه‌پرست، غزل شجاعی و... از امروز شنبه ۱۵ تیرماه ساعت ۱۲ آغاز شد.
خریدم البته ژوله جان نیست
۱۵ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی مصطفی کوشکی و با بازی آزاده صمدی، خاطره حاتمی، شهروز دل افکار، امیر مهدی ژوله، رامین سیار دشتی، الهه شه‌پرست، غزل شجاعی و... از شنبه ۱۵ تیرماه ساعت ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سارا
درباره نمایش (برگه وابسته) i
آبروی آتن به بزرگش هه... آبروی بزرگش به عروسی شه... آبروی عروسی ش، به عروسش هه... آبروی عروسش، به رقصش هه... آبروی رقص ش به دِلِنگ دولونگ شماست. پس آبروی آتن به دِلِنگ دولونگ شماست. آبروی آتن به دِلِنگ دولونگ شماست ؟!!!!!»
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
XOR
درباره نمایش (برگه وابسته) i
بازی های یکدست و روان، طراحی صحنه خلاقانه، موسیقی زنده گوشنواز، طراحی لباس و گریم خوب ویژگی های بارز این نمایش بودند. ممنون و خسته نباشید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پوریا کوچه باغی
درباره نمایش (برگه وابسته) i
یک ساعت و نیم لذت ببرید !!! لحظات شاد... بازی های خوب مخصوصا "اکت" های خوب... و برعکس اکثر کارهای کمدی، این نمایش بوی ابتذال نمیده شاید به دلیل آنکه نویسنده اثر شکسپیر ه. هدف از این نمایش طنز فاخری که شما را به فکر فرو ببره نیست(هر چند شکسپیر مبارزه با خرافه و عادات غلط یه جامعه را نقد کرده) ولی کمدی قابل اعتنایی خواهید دید...
سلام. میخواستم نظرمو بذارم دیدم جناب پوریا جان کلام را گفته. موافقم.
۰۶ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آریو راقب کیانی
درباره نمایش (برگه وابسته) i
ماه زدگی

نمایشنامه "رویای یک شب نیمه تابستان" از جمله آثار شکسپیر است که زبان آن کمدی میباشد و غالب مضامین هجو آن، از نقش کارکردی مغازله های کنایه آمیز و ایهام آور بین شخصیت های داستان شکل گرفته است. به نظر می رسد بنا به همین نگرش شکسپیر، نمایش "رویای یک شب نیمه تابستان" با طراحی و کارگردانی مصطفی کوشکی عناصر داستانی اش را همچون نمایشنامه پیرامون سه داستان "عروسی تیسیوس و هیپولینا"، "رقابت چهارگانه عشقی بین لایسندر و هرمیا و دمیتریوس و هلنا" و در نهایت "شیطنت ها و جنگ ها و نزاع های بین پریان" روایت میکند و بنا به تشخیص کارگردان به جزء داستانی دیگر نمایشنامه یعنی "تمرین نمایش پیراموس و تیسبی" کمتر پرداخته میشود.

طراحی صحنه در این نمایش بی آنکه بخواهد ترسیم گر کاخ و جنگل و طبیعتی باشد که اصلی ترین موقعیت های نمایش ... دیدن ادامه » در آن در حال رقم خوردن است، پیوند تنگاتنگی بین آسمان، زمین و زیر زمین برقرار میکند تا به طور ناخودآگاه صفت حسادت را با شیره عشق آورش به طور یکسان در آن فضا عطر افشانی کند. پریانی که میخواهند رویای آدمیان را در اختیار خود قرار بگیرند و از زمین و آسمان قصد شستشوی مغزی ساکنان زمین را دارند، گاهی خود دچار حقه خودشان می شوند. طراحی صحنه ای که زمین را به آسمان می برد و آسمان را به زمین، المان قابل تغییر بر اوضاع را، ماه فرض میکند تا بر کاتئات حاضر در این فضا نتابد و تاریکی های ذهن ساکنان روان پریش خود را روشن ننماید. دکور ماه به عنوان یک المان متغیر به محل جلوس و تخت پادشاهی دوک آتن ( تیسیوس ) و تفریحات سرخوشانه "پوک مهربان" با بازی بی نظیر علیرضا کیمنش و محل خواب گرم و نرمی برای لایسندر و دیمیتریوس تبدیل میشود، تا آنهایی که نشان دهند در ظاهر مهتاب را دوست دارند، تاریکی های حاکم بر ذهن خود را بیشتر می پسندند. در طراحی صحنه این نمایش معنای وجودی ماه به مرور زمان برای دعوت شدگان چهار روز دیگر "عروسی تیسیوس و هیپولینا" کهنه میشود و قرص ماه رنگ خود را در این اتمفسر میبازد. چگونه ساکنان این فضای محدود بدون حضور ماه و تاثیر آن بر روح و جسمشان دچار چنین جنون ماه زدگی شده اند؟
طراحی صحنه نمایش "رویای یک شب نیمه تابستان" در جایی دیگر نیز نقش کارکردی در راستای انتقال معنا از خود نشان میدهد و آن استفاده از درب های گردان در چند جهت مختلف است که نه نشان میدهد ورود پرسوناژها از کدام سمت است و نه خروج آنها به کدام سمت. پرسوناژهایی که با این دکور نه تنها به دنبال یکدیگر میگردند و چه بسا از دست یکدیگر فرار میکنند، بلکه با پریشان احوالی شان مدام به دور خودشان می چرخند، آنهم در مکانی که اشباح رنگ سفید را بر کم نور ترین شب های ماه و بر فضای خیال انگیز حاکم نمایش در پس زمینه مقیمان زمین، نقاشی کرده اند. کارکترها همچون ماه سرگشته ای هستند که مدار زمینی خود را گم کرده اند.
شخصیت پردازی کارکترهای این نمایش در شاعرانگی، دیوانگی و عاشقانگی چیزی را تقلا میکند که به زعم خودشان عقلانی است و در واقع این پریان هستند که با نگاه از بالا به پائین شان، خیال بافی ها و توهم های آدمیان را به مضحکه گرفته اند و مشخصا رویاهای جنون آمیز آدمیان چه در هپروت و چه در بیداری هیچگاه شاید به حقیقت نخواهد پیوست و آن چیزی نیست جز ترس از دست دادن. به واقع که در شب ماندن خاصیت این نمایش است برای آدمیزادگانی که خود را پنهان میکنند در نبرد بین خواستاری و گریزانی از عشق که نه میخواهند بر خواسته خود فائق شوند و نه مغلوب. ماه این نمایش خیلی وقت است که برای وصلت عاشقان و معشوقان بی ثمر شده است.

http://www.hamdelidaily.ir/index.php?year=1395&month=05&day=30&category=12&;#

http://www.hamdelidaily.ir/?newsid=16988


یزدان منصوریان
درباره نمایش (برگه وابسته) i
تماشای «رویای یک شب نیمه تابستان» در یک عصر گرم «کاملاً تابستانی» تجربه دلپذیری بود. بازیگران این نمایش برای خلق یک اثر خلاقانه و پرشور بسیار تلاش کردند و به نظرم در این کار دشوار نیز موفق بودند و خوش درخشیدند. برای همه متولیان این نمایش ارزشمند آرزوی موفقیت و پیروزی دارم. برقرار و بهروز باشند.
MHHF
درباره نمایش (برگه وابسته) i
از نظر عوامل موجود در تئاتر و به اندازه هم خودم بررسی خواهم کرد
بازی : بازی در این تئاتر آزار دهنده نبود و البته عالی هم نبود واژه خوب و دوست داشتنی برای بازی بازیگران بسیار عالی بود(یک نکته در انتها در بازی مجدد خواهم افزود)
دکور: فوق العاده از دکور استفاده کرده بوده و نوع فضاسازی که دکور به همراه نور ایجاد می کرد در نوع خودش بسیار جذاب بود و همین باعث گیرایی بیشتر تئاتر میشد
نور: استفاده از نور در راستای فضاسازی دکور خیلی خوب بود و به فضاسازی کمک میکرد
متن : بسیار متن خوب، سبک و همه فهم شده بود به گونه ای که من بیننده عادی تئاتر هم متوجه عبارات آن شدم
موسیقی: قبل از شروع تئاتر بسیار اذیت کننده ولی پس از شروع کاملاً همسو با اجرا
بازی: درسته بازی ها در حد عالی نبودند ولی بازیگران توانسته بودند نقش های خود را در حد اجرا کنند که بقیه عوامل تئاتر نابود ... دیدن ادامه » نشود

در کل: پیشنهاد میکنم حتماً حتماً بروید چون حال خوبی خواهید گرفت
mona.a
درباره نمایش (برگه وابسته) i
ای کاش گزینه خیلی خیلی دوست داشتم هم بود.عالی بود.همه چیز عالی بود.خیلی وقت بود هیچ تاتری انقدر حالمو خوب نکرده بود.یه کمدی به تمام معنی درست و کامل.حتی ذره ای آزاردهندگی کلمات و حرکات مبتذلی که این روزها توی تاترهای کمدی میشنویم و میبینیم تو این نمایش وجود نداشت و با این وجود در بوجود آوردن حال خوب و نشوندن خنده به لبها و دلهای تماشاگرا عالی و بسیار موفق بود.بسیار از تیم اجرا ممنونم.
roya1990
درباره نمایش (برگه وابسته) i
این نمایش بی نظیییییییییییییر بود....نمایشنامه،طراحی صحنه، بازی ها، گریم، موسیقی همه چی عالی بود....به تمام عوامل این نمایش خسته نباشید و خدا قوت میگم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی سیمایی
درباره نمایش (برگه وابسته) i
اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد این نمایش ببینم طراحی صحنه جالب نمایش بود که در تیزر های نمایش دیدم.. از طرفی اصلا یادم نبود که نویسنده نمایش کیه.. رفتم و امشب نمایش دیدم . نمایش در این اوضاع داغون کمبود نمایش خوب با اختلاف خودش رو از بقیه جدا کرده و واقعا همه چیز رو با هم چفت کرده که در نهایت یه نمایشی ببینین که از همه چیزهایی که در ذهنتون در حال گذر جداتون کنه و مدتی رو به خوبی بگذرونین.. من از اون دست ادم هایی هستم که خیلی سخت میخندم و البته به اندازه بقیه تماشاچیا نخندیدم . اولین چیز که براتون جلب توجه میکنه طراحی صحنه اس و کم کم میفهمین که قضیه چیه چرا صحنه اینطور طراحی شده و این گودال ها برای چی ایجاد شدن که بسیار ایده خوبیه و واقعا چند وقتی بود که طراحی صحنه با این کیفیت ندیده بودم. بعد از طراحی صحنه متن بسیار خوبیه که با چاشنی شوخی های +18 به کیفیت ... دیدن ادامه » کار اضافه کرده و از اون دست نیست فقط در شوخی ها غرق بشه که بهتون بربخوره . بازی ها هم تقریبا یک دست و همه خوب از کار در امده و با توجه به متن غیرمتعارف نمایش باید گفت که خیلی خوب تونستن به نقش برسن و یک به یک با بازی خوبشون به بقیه هم کمک کردن که سطح خوبی از بازی رو خلق کنن.. موسیقی زنده هم خوب با نمایش تلفیق شده و بهتر شدن نمایش کمک کرده. در نهایت وقتی قبل نمایش داشتم میرفتم فکرم مشغول اتفاقی بود و بسیار ناراحت از این بابت و از طرفی به جز طراحی صحنه هیچ پیش زمینه ای طبق معمول از نمایش نداشتم ولی وقتی نمایش شروع شد همه چیز فراموش کردم و وقتی از نمایش برمی گشتم حال خوبی داشتم.. یهویی یادم افتاد که نگفتم طراحی گریم(خانم اسکندری) هم واقعا خوب بوده و به کیفیت کار بسیار اضافه کرده.

نکته اساسی ممنون که تخفیف 50% دانشجویی گذاشتین که باعث شد امروز بیام و نمایش ببینم.. :دی
سید ساجد متولیان
درباره نمایش (برگه وابسته) i
رویای یک شب نیمه تابستان یکی از نمایشنامه های کمدی مهم شکسپیر است که مصطفی کوشکی کارگردان نمایش سعی کرده هم در فرم و هم در محتوا اجرایی نوآورانه و متفاوت از این اثر داشته باشد.

نظر من راجع به اجزای مختلف نمایش:

- دکور و طراحی صحنه:
ایده بکارگیری حفره ها در کف و سقف و درهای چرخان، ریتم اجرا را سریع تر و هیجانی تر کرده که با فضای کلی نمایش نیز هماهنگ است و یکی از مولفه های بصری مهم نمایش محسوب می شود.

- گریم و طراحی لباس:
گریم ها به خصوص گریم بازیگران نقش جن و پری جذابیت بصری کار را بالا برده و تصویری باورپذیر از مردمان آتنی را به نمایش گذاشته است. در لباس ها از عناصر نمادین نیز با ظرافت استفاده شده است. رنگ و طرح لباس هیپولیتا تداعی کننده سرکشی و طغیانگری اوست یا کیسه های متعدد آویزان شده به لباس فیلوستراته تداعی کننده پرطمطراق و ملانقطی بودن این شخصیت است.

- موسیقی:
استفاده از موسیقی زنده که ریتم و بلندی صدا را همگام با وقایع نمایش تغییر می دهند ایده خلاقانه ای است که خوب جواب داده است (این رو از همراهی تماشاگران در دست زدن ها تقریباً میشه فهمید).

- بازی ها:
بازی ها اندازه و هماهنگ است. این که با این میزان از تحرک و جابجایی در صحنه، بازیگران دیالوگهای خود را رسا و بدون تپق ادا میکنند جای تحسین دارد. از بین بازی ها، بازی «شهروز دل افکار» (دیمیتریوس) و «علیرضا کیمنش» (پاک) را بیشتر دوست داشتم.

- ... دیدن ادامه » کارگردانی:
در مصاحبه سایت ایران تئاتر با مصطفی کوشکی خواندم که او صر کرده تا سالن مناسب را برای اجرایش پیدا کند و تمرین کار نیز زمان قابل توجهی برده است. بنظرم او مزد زحماتش را گرفته و کار آنجور که باید در آمده و به دل مخاطب نشسته است.

از نظر محتوایی به ویژه از منظر روانشناسی تحلیلی، شکسپیر مانند بقیه آثارش هملت، شاه لیر، مکبث، اتللو و... روایتگر بخشی از داستان رشد روانی و فردیت انسان است. شکسپیر را شاید بتوان جزو معدود نویسندگانی دانست که با ظرافت و زیبایی تصویری از کهن الگوهای (Archetype) روان انسان را در آثارش ترسیم می نماید. ماجرای این نمایش همانند اسم آن مانند رویایی است که فردی در حال رویت آن در خواب است. در این رویا، برآیند کلی داستان در جهت تصادم نیروهای متعارض روان با یکدیگر (که هر یک از شخصیت ها نماد یکی از آنها هستند) و تمایل آنها به یکپارچگی است. کهن الگوهای حاکم (تسیوس)، زن وحشی یا آمازون (هیپولیتا)، دلقک (پاک)، معصوم (هرمیا)، عاشق (دیمیتریوس و لیساندر) را می توان مشاهده کرد (برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توان به کتاب یونگ شناسی کاربردی اثر رابین رابرتسون نشر بنیاد فرهنگ زندگی مراجعه کرد).

تماشای این کار را به کلیه دوستان علاقمند به تئاتر توصیه می کنم.

به گروه نمایش «رویای یک نیمه شب تابستان» هم خداقوت میگم.
دلم برای کیمنش و بیان خاصش تنگ شده بود خوشحالم که در این اثر خوش درخشیده
۰۹ مرداد ۱۳۹۵
با نظر شما موافقم همه چیز خوب بود و مهم این که نمایشنامه شکسپیر بود اما کمدی در حد متوسط بود و در کل تماشاگر عام بارضایت بیشتر ی سالن را ترک می کند .و البته این نظر کاملا شخصی می باشد .
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد رحمانی
درباره نمایش (برگه وابسته) iعکسی متناسب با محتوای نمایش« رویای یک شب نیمه تابستان »
لینک عکس : http://uupload.ir/files/gnwe_eshghe-to.jpg
محمد جانم نمایش را ندیده ام اما هر پست تو عزیز در تیوال اتفاق فرخنده ای است

عشق معجزه ای است
که مرا خالی می کند از من
و لبریز می کند از تو
...
۰۶ مرداد ۱۳۹۵
به یاد گرده ی گل عشق...
به به
۲۹ مرداد ۱۳۹۵

متشکرم از توجهتون خانم میراخورلی گرامی
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شیرین
درباره نمایش (برگه وابسته) i
این نمایشنامه شکسپیر رو خیلی وقت پیش خوانده بودم و به نظرم یکی از بهترین نمایشنامه های شکسپیره. همچنین در ژانر خودش که کمدی باشه بسیار فوق العاده اس. ار روزی که نمایشنامه رو خوندم منتظر بودم اجرای این نمایش رو ببینم. پیشنهاد می کنم از دست ندین.

دیشب اجرا رو دیدم و تبریک و خسته نباشید میگم به این گروه عالی. نمایش رویای یک شب نیمه تابستان با توجه به متنش برای اجرا یک کار سنگینه. ولی گروه بسیار خوب از عهده این اجرا برآمده بودند.هم بازی ها خوب بود هم طراحی صحنه هم گریم های فوق العاده بازیگران.خوشحالم که گروه نمایشی به متن نمایشنامه تقریبا" وفادار باقی مانده بودند و فقط چند تغییر کوچک انجام داده بودند.
با توجه به اینکه نمایش در تئاتر مستقل تهران برگزار میشد انتظار داشتم که با توجه به سنگین بودن این اجرا مشکلی در اواسط اجرا پیش بیاد ( با توجه به تجربه ... دیدن ادامه » های قبلیم از تماشای اجرا در این سالن) اما خوشبختانه همه چیز به درستی انجام شد و کاملا" رضایت داشتم. مشکلات تئاتر مستقل تهران تقریبا" برطرف شده.

به دوستانی که نمایش رو چه می بینند و چه وقت نمی کنند ببینند پیشنهاد می کنم حتما" متن این نمایشنامه رو هم بخونند. چون واقعا" یک کار فوق العاده از شکسپیره. پیشنهاد می شود!
وحید عمرانی
درباره نمایش (برگه وابسته) i
یک کمدی سرگرم کنندۀ خوش ساخت با دکور، طراحی صحنه و لباس خلاقانه و جالب توجه. همراه با بازی هایی شیرین.
حمید عباسپور
درباره نمایش (برگه وابسته) i
عالی بود این نمایش/یکی ازبهترین نمایش های امسال بود/تبریک به مصطفا کوشکی از این تیم خوب
وحید عمرانی، سارا صفاری، Elaheh Eli و امیر مسعود این را خواندند
حمید عباسپور این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی عطاپور
درباره نمایش (برگه وابسته) i
واقعا نمایشی جذاب و متفاوت و دیدنی بود....خیلی لذت بردم چون طراحی صحنه , دکور متحرک و شیوه ی اجرای متن این نمایشنامه پر از خلاقیت و ابتکار و نو آوری بود......پر از حرکات موزون و شگفت آور , موسیقی شاد و کوبنده , دیالوگ های خنده دار و بامزه , پرسوناژ های یونانی و آمازونی دوست داشتنی ..... خلاصه هر چی بگم کم گفتم......دیدن این نمایش رو از دست ندید....فقط ای کاش هر جایی اجرا می شد به غیر از تیاتر مستقل تهران.
بنظرت تماشاگر عام هم از دیدنش لذت میبره؟ میخوام چن تا از فامیل ها رو با خودم ببرم که بعضیاشون اولین بارشون هست و دوست دارم طوری باشه که تو ذوقشون نخوره و علاقه مند بشن... متن امروزی هست یا با زبان فاخر ادبی دیالوگ برقرار میکنن؟ رقص و اوازها که زیاده از حد ... دیدن ادامه » و خسته کننده نیستن؟
۳۱ تیر ۱۳۹۵
سلام و خسته نباشید خدمت شما
لطفا بازیگران هرسانس رو قبل از بلیط فروشی ذکر کنید که بشه بهتر تصمیم گرفت. مثلا دیروز بلیط فروشی شروع شد ولی بازیگران دو روز اول فقط معلوم بود و برای سانس های جدید یا باید چشم بسته بلیط می گرفتیم یا این که منتظر می شدیم تا اسامی ... دیدن ادامه » رو بزنید که اینجوریم ردیف های جلو همه پر میشن
ممنون از زحماتتون
۲۰ تیر
دوستان سلام
یک بلیط روز افتتاحیه سانس اول باکسAردیف اول ( دوشنبه ٣١تیر سانس ساعت هشت) مازاد دارم
همراهی ام رفته مسافرت
اگه لازم داشته باشه در خدمتم.
یا همینجا یا در اینستا (msinaie) دایرکت بذاره
سپاس
۳ روز پیش، جمعه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید