تیوال نمایش مادرد
S3 : 02:50:59
  ۰۱ تا ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
  ۱۷:۰۰ و ۱۸:۳۰
  ۳۰ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: میثم فرهمندیان
: محمد شیرین زاده
: سحر محمدی، نیلوفر امیری

: نیلوفر امیری
: سیاوش فرهادی
: موسی قنادزاده
: احسان زهری
: محمد شیرین زاده

- توجه: این نمایش یک اجرای محیطی است، هر اجرا فقط ۴ تماشاگر دارد.

سارا وحیدی زندانی بند نسوان، امروز بعد از چهار سال ملاقاتی دارد.

مکان

خیابان شریعتی، خیابان پلیس، میدان پلیس

گزارش تصویری تیوال از نمایش مادرد / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
- نمایش مادرد
- به طور خاص یک " تیاتر محیطی " بدلیل نوآورانه بودن و خاص بودن حال و هوای آن ، بخصوص در ایران ، برای من جذابیت خاص خودش رو داره و یکی از سبک هایی که همیشه دنبالش هستم همین جور تیاتر ها هستن ( که زیاد هم نیستن )
- بنظرم نمایش مادرد اجرای خوبی بود ، که میتونه بهتر هم باشه
- چند نکته رو بنظرم باید اینجا ذکر کنم :
- اول اینکه بنظرم همونطور که ابتدای کار کارگردان محترم با یک برگه توضیحاتی رو به شرکت کنندگان ارائه دادن ای کاش این توضیح هم داده میشد که بهتره شما در روند اجرای این نمایش شرکت داشته باشید ؛ چون من تا آخر مطمین نبودم میشه تو روند اجرا نقش فعالی داشت ( تیاتر محیطی لزوما تیاتر تعاملی هم نیست ؛ هرچند تعاریف مختلف و متفاوتی وجود داره ) و در پایان بهمون توضیح دادن که اگر تعامل می کردید بازیگر هم بر اساس صحبت شما سناریوهای مختلفی رو ... دیدن ادامه » دنبال می کرد ؛ البته توضیحاتی داده شد ولی من از اول منتظر بودم تا ماجرا روشن بشه بعد وارد تعامل بشم ولی تقریبن لحظات آخر مشخص شد که زندانی چرا در زندان هست . (‌که البته همونطور که اشاره کردم ظاهرن قرار بوده بر اساس تعامل مخاطب سناریوهای مختلفی اجرا بشه . )‌
- دوم اینکه بنظرم بهتر بود بازیگر نقش زندانی کمی هیجان بیشتری به خرج می داد و با هدایت کلامی خودش مخاطب رو وادار به تعامل در نمایش می کرد ؛ از نوع هیجان لحظه ی آخر که بعد از اون وقت ملاقات تموم شد و به بیرون منتقلش کردن .
- و سوم هم این که کاش بدلیل زمان کوتاه نمایش ، بازیگر نقش زندانی در شرایطی که مخاطبان وارد تعامل و مشارکت نمی شدند زودتر و سریع تر یک سناریو رو اجرا می کرد تا وقت برای تعامل مخاطب از اون لحظه به بعد باقی می ماند .
- باقی موارد اما همگی جالب و عالی بوند ؛ از طبیعی جلوه دادن همه ی قسمت های نمایش گرفته ، مثل گرفتن اطلاعات و وارد کردن در دفتر ملاقاتی زندانی ها و ارائه ی برگه ملاقات با سربرگ زندان ، تحویل گرفتن وسایل قبل از ورود به زندان و همین طور چادر سر کردن خانم ها برای ملاقات :)) ، تا بازی خوب دو بازیگر مجموعه و رفتار محبت آمیز کارگردان عزیز مجموعه .
- در مجموع به دلیل نوآورانه بودن نمایش و خلاقیت جناب آقای " محمد شیرین زاده " و دیگر عوامل مجموعه ، هم بهشون تبریک می گم و هم اینکه ایشون رو تو لیست کارگردانانی می ذارم که دوست دارم کارهای جدیدشون رو دنبال کنم .


پ . ن : من هیچ تخصصی در زمینه هنر ندارم و فقط نظرهای شخصی خودم رو نوشتم ؛ ممنون که خوندید :)‌

- هشتمین نمایشی که در سال 97 دیدم
- یک نمایش نوآورانه و جالب
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش محیطی، از جمعه ۲۶ تا چهارشنبه ۳۱ مرداد (دو سانس ۱۷ و ۱۸:۳۰)، با بازی سحر محمدى و نیلوفر امیرى آغاز شد.
سحرناز قاسم نژاد این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مکان اجرایى به علاوه اتمسفرى که توسط بازیگران شکل مى گیرد کاملن اثرگذار است.دیدن این اجرا تجربه جدیدى است که به دیگران هم تماشاى اون رو توصیه مى کنم.
میترا، محمد لهاک، عاطفه گندم آبادی و امیر این را خواندند
شاهین این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تجربه ی دیدن این اجرا تجربه ی منحصر به فردیست چرا که در آن به واسطه ی در هم آمیزی متن، بازی و اجرا، محیط زندان و بافت فضایی وابسته به آن مکان خاص شما را وارد حوزه ای از تآتر تجربی خواهد کرد که در آن مواجه مستقیم ببینده / تماشاگر نه فقط با شخص اجراگر که با یک اتمسفر کلی خواهد بود و مخاطب می تواند بعد از اجرا نیز این تجربه را در ذهن خود ادامه و به حضور تآتری خود امتداد دهد. با آرزوی موفقیت برای گروه اجرا.
عاطفه گندم آبادی، محمد لهاک، روشنک و میترا این را خواندند
شاهین این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از دیدنِ این تئاتر بی نهایت لذت بردم. بازیگر بشدت فضای نمایش را درک کرده بود و مکانِ اجرا با فضای داخلِ نمایش تطبیق داشت.براتون آرزوی موفقیتِ روز افزون دارم
امیر، عاطفه گندم آبادی، جهان و میترا این را خواندند
شاهین این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این برنامه با بازی سحر محمدى و نیلوفر امیرى با ظرفیت محدود ۴ نفر در دو سانس ۱۷ و ۱۹ برای روزهای دوشنبه ۱ تا چهارشنبه ۳ مرداداماه فردا ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
زهره مقدم، محمد لهاک و شاهین این را خواندند
bahar parsafar این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید