آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت
S3 : 11:54:07 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۹ خرداد تا ۰۶ تیر ۱۳۹۸
۲۰:۴۵
۱ ساعت
بها: ۴۰,۰۰۰، ۳۵,۰۰۰ و ۳۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
از ۱ تا ۳: ۴۰،۰۰۰ تومان
از ۴ تا ۶: ۳۵،۰۰۰ تومان
از ۷ تا ۱۰: ۳۰،۰۰۰ تومان
انسان پوچ، آری می‌گوید و هرگز دست از تلاش برنمی‌دارد.


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۲ سال خودداری نمایید.

شبکه‌های اجتماعی تماشاخانه سپند: اینستاگرام
با خرید بلیت اجراهای این تماشاخانه و ارائه‌ بلیت همان شب، از ۱۰٪ تخفیف کافه رستوران «خانه فیروزه» در محوطه مجموعه بهره‌مند می‌شوید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› استقبال و تحسین هنرمندان از نمایش "مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت"

›› اجرای «مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت»

›› نمایش "مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت" در پردیس تئاتر سپند به روی صحنه خواهد رفت

›› آغاز پیش فروش بلیت نمایش «مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت»

›› حامد رحیمی نصر نمایش «مرگ خنده‌دار یک دوچرخه‌سوار استقامت» را در تماشاخانه سپند به روی صحنه می‌برد.

ویدیوها

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹، تماشاخانه سپند
تلفن:  ۸۶۰۳۷۸۰۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
همه ما دوچرخه سواریم .هممون با دوچرخه هایی که بهمون دادن داریم پیر میشیم و اخرشم پای همین دوچرخه ها میمیریم.بعضیا میپذیرن و لذت میبرن و بعضیها پیرمیشن و میمیرن.
Negin Fooladi و امیر مسعود این را خواندند
حمیدرضا مرادی، آقامیلاد طیبی و بابک مولانا این را دوست دارند
یادِ
"تو همین کوچه به دنیا اومدیم
تو همین کوچه داریم بزرگ می شیم
یه روز هم
ته این کوچه بن بست می میریم" افتادم.
پس همیشه همه داستانها تکرار میشن و این دنیای لعنتی همان دنیاست. فقط ظاهر آدمها هست که تغییر می کنه. بیاید قدر بودنمان و قدر دوچرخه هامون رو بدونیم و فقط و فقط لذت ببریم.
۰۴ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت از آن آثاریست که وزن اجرا با وزن نوشته تناسب ندارد و این بدین معنی نیست که بازیگران و کارگردان در اجرای وظایفشان موفق نبوده اند. متن و موضوع این نمایش آنقدر عمیق و فکورانه طراحی شده است که مجریان را به زانو در می آورد . داستان دنیایی ترسناک را نشانمان می دهد که درونش غوطه وریم . ابرقدرتان بازی مان میدهند و ما چون بازیچه ها در بازیشان زندگی میکنیم ، برنده میشویم ، قهرمان میشویم ، مبلغ میشویم ، شکست میخوریم و از شکست لجمان می گیرد حال آنکه نمی دانیم همه با هم از پیش باخته ایم . درود به عوامل نمایش تلخ مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت
در مورد اینجا میشه انقدر نوشت که کاراکتر ها در فضای کامنت ها جا نشه، از حرف دل شروع می کنم تا به پارامتر های مهم این اجرا برسم.
تا حالا به این فکر کردین که ما با رفتارمون ممکنه چقدر دیگران رو اذیت کنیم؟ یا اینکه چه تاثیر بدی در زندگی شون بذاریم؟ چقدر در زمان رفتار هامون به این اهمیت میدیم که چه بلایی در زندگی سر طرف مقابل میاد.
من داشتم به این چیزا فکر می کردم وقتی از سالن بیرون اومدم و انقدر اشک ریخته بودم که یقه لباسم خیس شده بود. دست و پاهام انقدر سست شده بودن که حتی نتونستم برای تشویق بازیگران درست بایستم. چرا؟ چون موضوع این نمایش یکی از بزرگترین دردهای جامعه ما رو بیان میکنه. درد هایی که هرچند برای من پیش نیومده باشن ولی بعنوان عضوی از این جامعه از دیدن هموطنان دردمندم، من هم با اونها هم درد میشم.
بارها نوشتم و باز هم میگم که پیغام یک نمایش تئاتر خیلی مهم تر از نور و دکور و صحنه ست. که این اجرا در پارامتر های صحنه، لباس، صدا، نور و سالن به شدت عالی بود.
میشه از بازی تک تک بازیگران تعریف کرد، میشه از کارگردان این اجرا ممنون بود و از اینکه انقدر خوب تونستن مفاهیم مهمی رو به ما برسونن تشکر کرد.
میشه گفت که هر کسی یک برداشت خاص خودش رو پس از اتمام هر اجرا از سالن بیرون میبره، و من از تمامی دست اندرکاران این اجرا به خاطر چیزی که دیشب به وجود و فکر من اضافه شد تشکر می کنم.
مراقب خودتون باشید، مراقب اطرافیان باشید، مراقب کسانی باشیم که حرف ها و اقدامات ما روی اونها تاثیر میذاره.
این اجرا ورای اون هست که نیاز ... دیدن ادامه ›› به توصیه داشته باشه. اما وظیفه خودم بعنوان هنردوست میدونم و امیدوارم دوستان هم این موضوع رو با درک بالای خودشون اجرایی کنن که باید از اجراهای خوب حتما حمایت کرد.
هنوز قشر زیادی از این جامعه برای یکبار حتی نمایش تئاتر ندیدن.
"پیغام یک نمایش تئاتر خیلی مهم تر از نور و دکور و صحنه‌ست" باهاتون شدیدن موافقم. این حجم از تاثیرگذاری در یک نمایش واقعن حیف هست که تماشا نشه. حتمن علاقه پیدا کردم که تماشایش کنم. متشکرم.
۳۱ خرداد ۱۳۹۸
سپاسگزارم جناب یزدی
۰۱ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
وقتی تفنگ دست یه دیوونه می افته همه می ترسند...
من کلیت قصه را و آن مفهومی که در باب تباه کردن زندگی دیگران با یک فضولی، و این که شوخی نکنیم با هرچیزی، را خیلی خیلی دوست داشتم. بازی ها پخته بود . بازیگر خانم رو من ماه پیش تیاتری دیده بودم از ایشان به اسم من زن هستم که اصلا خوب نبود و این جا خیلی خوب بودندو کارگردانی کار به نظر بازی های متفاوتی نشان می دهد.
چرخ هایی که سالهاست بی دلیل می چرخند .... شاید بهتر است برای زنده موندن یک جماعتی بگذاریم تا بچرخند...
توی فضای تماشاخانه یک دوچرخه را سر و ته آویزان کرده اند خیلی باحال و خوشگله
۲۹ خرداد ۱۳۹۸
درود , اگر با این مفهوم ارتباط برقرار کردید و دوست دارید بهتون پیشنهاد میکنم فیلمهای سه گانه انتقام و مخصوصا فیلم old boy از سینمای کره جنوبی رو از دست ندید که شاهکاره این ژانر هستند
۰۳ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
قرار است قصه ای بشنویم که اخرش را میدانیم. مرگ
مردن کسی که دوچرخه سوار است. و قرار است خنده دار بمیرد. از همینجا جرقه جذابیت نمایش زده میشود.
مرگی انقدر بی ارزش و بی اهمیت که خنده دار جلوه خواهد کرد...
پس ساکت و متمرکز میشینیم تا قصه برایمان تعریف شود.

اسم طولانی و با فکری که در کنار طراحی عالی پوستر نمایش نشان از توجه و خوش سلیقگی سازندگان آن دارد، از جذابیت هایی است تنها نگاه کردن بهشان ترغیب کننده و خودبخود تبلیغات محسوب میشود. و خوشبختانه بعد از دیدن نمایش احساس فریب خوردگی ... دیدن ادامه ›› نخواهید کرد!

متاسفانه فضای دالان مانند سالن سپند بعضی جاها کار دست اجرا میدهد اینجا هم مقداری توی ذوق میزد که کمبود فضای سبز حیاط خانه را در طراحی صحنه بیشتر نشان میداد.

از نکات جالب ابتدایی پخش تیزر در زمان ورود بود که هم برای زودتر نشستن افراد و دیدنش ترغیب کننده بود و هم سرگرمی افرادی که به موقع رفتن و سرجاشون نشستند.
داستان در ابتدا من رو یاد فیلم حوض نقاشی انداخت و فضای صمیمی و خوبی داشت.
طرح و ایده کلی کار مقدار زیادی شعار و سیاست زده و "رو" بود و این ضعف نوشته ست.
تقریبا ۳ تا از ۶ کاراکتر بدون هیچ قصه و پرداخت خاصی و چندین اتفاق بدون نتیجه گیری و سرانجامی از پی هم در امد و شد بودند که در متن جمع نشده بودند.
کلیت نمایش اما خوب بود و بعد از دیدن قصه ظهر جمهه خانم ادبی به دل نشست.
موفق تر باشید عزیزان
چقدر جالب اتفاقا من و دوستم درباره حوض نقاشی کلی حرف زدیم.
دقیقا منم قصه ظهر جمعه را دیدم بعد نشستم به تماشای این کار....
۲۹ خرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به شخصه خط اصلی داستان رو خیلی دوست داشتم و به نظرم متن خاص و جالبی بود، فقط نقش اقبال و خواننده ی آبادانی رو درک نکردم اصلن
بازی بوشور و آتاک ( فکر کنم این بود اسماشون ! ) خیلی خوب بود ، فقط کاش صحنه چالش اصلی پر رمق و باورپذیر تر اجرا میشد
عرض درود و خسته نباشید دارم خدمت دوستان
حدود 3 ستاره
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی حامد رحیمی نصر و بازی علی نیکزاد، میثاق جمشیدی، سپیده جعفری، بابک مولانا، حامد رحیمی نصر (روزهای یکشنبه ۱۹ تا جمعه ۲۴ خردادماه) با تخفیف روزهای نخست، امروز ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
مهدی مدق این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید