برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایش ماریون
S3 : 02:00:41
امکان خرید پایان یافته
  چهارشنبه ۰۱ تا ۰۳ آبان
  ۲۳:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: حامد اصغرزاده
: فاطمه وفایی، تینا یونس‌تبار، فرید عباسپور، اسماعیل کمالی‌دهقان

: هانی عبدالمجید
: محمدرضا محمدی‌فیروز
: حامد اصغرزاده
: ضحا اصغرزاده
: سروش آقاجانی (استودیو هنری آن)
: شیده غفاریان
: حسن محمدی
: هادی محمدقلی‌پور
: میثم عادلی

» کنداکتور سومین دوره رپرتوار عصر تجربه

 

» توجه نمایید «جانمایی نهایی تماشاگران طبق نمایه صندلی‌های مشخص شده در تیوال نخواهد بود. جانمایی تماشاگر توسط کارگردان انجام می‌شود.»

نزدیک به دو سال است که «گروه تئاتر است» بروی پروژه‌ای پیرامون مفهوم انقلاب و با عنوان کلّی «دانتون» پژوهش می‌کند. بخشی از تجربه‌های این پژوهش با نام «پارت اول: صحنۀ زندان» تا امروز چندین بار با شاهدان به اشتراک گذاشته است. «پارت دوم: ماریون» بخش دوم از این پژوهش است که با مخاطبان به اشتراک گذاشته می‌شود تا شاهدِ آن باشند. شاهد کسی است که به هیجان و هراس اجراگران شهادت می‌دهد.

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

شهر:
تهران

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.