آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش ماجرای مترانپاژ
S3 : 17:38:03 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۲ تا ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۸:۰۰ و ۲۱:۳۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰، ۳۰,۰۰۰ و ۲۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
باکس وسط
از ردیف ۱ تا ۷: ۴۰،۰۰۰ تومان
از ردیف ۸ تا ۱۴: ۳۰،۰۰۰ تومان
باکس‌های کناری: ۲۵،۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش ماجرای مترانپاژ (سری دوم) / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش ماجرای مترانپاژ (سری نخست) / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
شما که استاد دانشگاهی،
شما که تحصیل کرده ای،
...
میدونی‌ مترانپاژ یعنی چی؟
.
.
.
رضا بهبودی، همیشه عالی است، جوری متن را از آن خود می‌کند، که دیگر نمیتوانی تصور کنی فرد دیگری آن نقش را بازی کند! نمایشنامه پر از طنز موقعیت است، ولی ... دیدن ادامه ›› لحن و طرز بیان بهبودی باعث شده طنز مضاعفی به نمایش اضافه شود، که به عنوان مشتی نمونه خروار‌ می‌توان رجوع کرد به بار دومی که جمله‌های «غشی است»، «روانی است» را ادا می‌کند.
حسی که همیشه از اجراهای حسن معجونی میگیرم، این است که او تئاتری می‌سازد که دلش با آن خوش باشد و از نظر او قابل احترام باشد، نه آن‌چنان تبلیغی برایش می‌کند، نه اجراهای ۳۰روزه و ۵۰روزه برایش می‌بیند؛ اجرایی جمع‌وجور و نقلی، اما همیشه انگار که چون از دل برآمده به دل می‌نشیند.... ماجرای مترانپاژ هم بی‌شک از همین نمونه‌ها است.
«من می‌ترسم خودم، خودم رو لو بدم»

امشب ماجرای مترانپاژ رو با دوستان به تماشا نشستیم.
چیزی که بیش از هر چیز برام جالبه اینه که با وجود این که این نمایش چهل سال پیش نوشته شده؛ هنوز هم تازه است و جذابیت داره. خوشبختانه برخلاف تئاترهای کمدی امروزی، خبری از شوخی‌های سخیف و لودگی نیست و نمایش پیام داره و می‌تونه ذهن مخاطب رو درگیر کنه. بازی آقای بهبودی بسیار درخشان و پر انرژیه. شاید استفاده از چیپس مزمز ایرانی در یک نمایش روسی (اگرچه برای خیلی از دوستان ناخوشایند بود) تعمداً می‌خواست که مخاطب رو به ارتباط نمایش با فضای زندگی خودش وادار کنه.
یه خسته نباشید به گروه
من بشدت لذت بردم از دیدن این تیاتر. نقشها همه خوب از اب درومده بود.چقددددددر دوست داشتم جناب معجونی ام دیشب میدیدم :-( ولی یه چیزی که هر وقت بازی جناب بهبودی رو میبینم تو ذهنم میاد اینه که ی کارگردان چی میتونه به ایشون بگه.خیلی کامله بازیشون ومن عاشق بازیهاشونم
اینقدر این تیاتر رو دوست داشتم که حس نکردم زمان چه جوری گذشت.یهو دیدم تمااااام
در کل همه رو دوست داشتم.
تئاتر خوبی بود.
بازی رضا بهبودی واقعا عالی بود، هنوزم بعضی جملاتش یادم میفته، می خندم.
با دوست عزیزی که گفته بود"عدم شوخیهای مبتذل ،نقطه قوت کار بود"خیلی موافقم.پس میشه بدون شوخیهای رکیک،نمایشی طنز اجرا کرد...البته خوب نمایشنامه خارجی بود!
بازی بازیگر نقش دکتر رو هم دوست داشتم.
آقای هومن کیایی هستن منم با شما هم نظرم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از شنبه ۲۲ تا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت (ساعت اجرا ۱۸:۰۰) و از سه شنبه ۲۵ تا جمعه ۲۸ (ساعت اجرا ۲۱:۳۰)، به نویسندگی: الکساندر وامپیلوف، ترجمه: کیوان سررشته، طراحی و کارگردانی: محمد حسن معجونی و بازی: رضا بهبودی، هومن کیایی، مهتاب ثروتی، حسین حسینیان، مژده دایی، امیر قاسمی و برنا انصاری، هم اکنون آغاز شد.
فرزاد این را خواند
یعنی سه شنبه تا جمعه سانس ساعت ۱۸ ندارید؟
یا امکانش هس اون سانس هم بزارید در آینده؟ دو اجرایی
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
2عدد بلیط ماجرای مترانپاژ جمعه 21ام ساعت 18
ردیف 2/وسط
09029637927
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرزاد
درباره نمایش ماجرای مترانپاژ i
میدونی اگه از خدا عمر دوباره بگیرم چکار میکنم؟
شادی، خوشحالی، رقص، عروسی
دیدن بازی رضا بهبودی در مترانپاژ را به همه علاقمندان،دانشجویان و شیفتگان بازیگری توصیه میکنم.یک بازی برونگرای فوق العاده که طی نمایش بازیگر با تمام وجود روی صحنه انرژی مصرف میکند و نتیجه ای درخشان را در پی دارد. رضا بهبودی 《پادشاه صحنه》بودن بازیگر را به طور استثنایی معنا میکند.
سرمایه کمیاب بازیگری روی صحنه که در این وانفسای زور زدن برای خنداندن تماشاگر با شوخی های جنسی و دیالوگ کردن جوک های تلگرامی، با حضور درخشانش فقط و فقط و فقط تماشاگر را با بازی خودش میخنداند و نه حتا متن.
جادوگر است رضا بهبودی روی صحنه مترانپاژ.
2عدد بلیط ماجرای مترانپاژ جمعه 21ام ساعت 18
ردیف 2/وسط
09029637927
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خیلی خوب،استاندارد و طنزی که تقریبا بدون حشو و زواید نمایش های معمول که از شوخی با موضوعات روز و ...بهره می برند،از خود متن نمایش برمی آمد،رضا بهبودی که دیگه فوق‌العاده بود.
2عدد بلیط ماجرای مترانپاژ جمعه 21ام ساعت 18
ردیف 2/وسط
09029637927
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۱۶ تا چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، به نویسندگی: الکساندر وامپیلوف، ترجمه: کیوان سررشته، طراحی و کارگردانی: محمد حسن معجونی و بازی: رضا بهبودی، هومن کیایی، مهتاب ثروتی، حسین حسینیان، مژده دایی، امیر قاسمی و برنا انصاری، هم اکنون آغاز شد.
صدف اسمعیل پور این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش رو تو اجرای قبلی دیدم
یه متن خوب و بازی عالی رضا بهبودی
حتما پیشنهاد میکنم ببنید.
فضاش هم کمدی اجتماعی انتقادی هست
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی: الکساندر وامپیلوف، ترجمه: کیوان سررشته، طراحی و کارگردانی: محمد حسن معجونی و بازی: رضا بهبودی، هومن کیایی، مهتاب ثروتی، حسین حسینیان، مژده دایی، امیر قاسمی و برنا انصاری، آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید