آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش مرده خور
S3 : 06:07:05 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۴ تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
۱۹:۳۰
۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان
سه دوست در جایی ترسناک گیر میکنند..

شبکه‌های اجتماعی تماشاخانه سپند: اینستاگرام
با خرید بلیت اجراهای این تماشاخانه و ارائه‌ بلیت همان شب، از ۱۰٪ تخفیف کافه رستوران «خانه فیروزه» در محوطه مجموعه بهره‌مند می‌شوید.

سبک
کمدی

گزارش تصویری تیوال از نمایش مرده خور / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹، تماشاخانه سپند
تلفن:  ۸۶۰۳۷۸۰۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
واقعا عالی بود. تبریک می گویم به همه عوامل کار. باز ی ها فوق العاده بود. تئاتری که موضوع و محتوایش شما را جذب می کند و تا آخر همراه می برد و اصلا خسته نمی شوید. به نویسنده کار تبریک می گویم و چقدر خوشحالم که در شبی که برای دیدن کار رفتم آقای نوری زاده هم حضور داشتند. درست زمانی که نگران بودم نمایشنامه به کلیشه بیفتد و پایانی تکراری داشته باشد خیلی عالی تئاتر تمام شد. و آن دیالوگ های آخر که هنرپیشه ها با تماشاگر ها صحبت می کنند و یکی می گوید: بلندشین برین، دعوا تموم شد و دیگری می گوید اصلا نفری سی هزار تومن دیگه بدین که فوق العاده بود! واقعا خسته نباشید. منتظر کارهای بعدی این گروه عالی هستیم. موفق باشید.
Saeed Moradi و شیرین پناهی این را خواندند
مانا غلامپور این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا 2ساعت خندیدم تقریبا زمین رو گاز زدم از شدت خنده !
البته بودند کسایی که فقط لبخند زدند ولی در کل کار شاد و فان ، با بازی خوب .داستان کمی کلیشه ای بود ولی بازی با نمک بازیگران جبران کرده بود .من اولین اجرا رو رفتم .
به قول خودشون 2 ساعت به هییچی فکر نکردم و خندیدم ممنوم از بچه ها
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید