تیوال نمایش آقا دلبر
S3 : 10:23:55
  ۲۷ تیر تا ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
  ۱۹:۱۵
  ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: سید علی موسویان
: (به ترتیب الفبا) هدی آهنگر، الهه پورجمشید، محمد زوار بی‌ریا، حسین شفیعی، سروش طاهری، میر نادر مظلومی، اسماعیل یوسف پور

: رضا ایزدخواه، الهام قندهاری، اواصدرواثقی، محمد علی عسگری، هومن نخبه زعیم، حسین ملامحمدمهدی
: سید علی موسویان
: هدی آهنگر
: رامین عبدالهی، رامین شاهین کار، ارسلان خواجه میری
: مرتضی برزگرزادگان
: محمد محب الهی، نسرین درویشی
: کورش برزی
: الناز پیکری
: سمیه زمانی
سبک:
کمدی
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش آقا دلبر / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

پایین تر از میدان حسن آباد، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، تماشاخانه سنگلج
تلفن:  ۵۵۶۳۰۸۷۱، ۵۵۶۲۵۴۴۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
شب اخر این نمایش رو دیدم و چه حیف که تنها بودم. کمدی ساده و دوست داشتنی دربرگرفته اجراهای سنتی ایرانی و با گریزی به حریم سلطان ناصرالدین شاه ایران.بازی ها با جان و دل بود و دلنشین. امیدوارم باز هم اجرا برید.
نمایش آقا دلبر را نه یکبار و دوبار بلکه سه بار و هر بار در معیت جمعی از دوستان خوبم به تماشا نشستیم. یک نمایش خوب و جذاب که هرمرتبه آپدیت تر از مرتبه قبلی بود و این را من که سه بار به تماشای آن نشستم خوب متوجه شدم. شاید به جرات بتوانم بگویم که در بین تمام نمایش های طنزی که در چندسال اخیر دیده بودم آقادلبر به لحاظ کلی یک سروگردن از بقیه بهتر و بالاتر بود و چه بلحاظ سبک داستانی و چه بلحاظ شوخی ها و میزان درگیر کردن مخاطب با نمایش موفق تر از سایر نمایش های طنزی بود که اخیرا دیده بودم . مسئله دیگر نوع سوژه بود که در این مورد خاص استقاده از بازیگران توانا و همچنین استفاده از لهجه ها و نوع بیان کلمات و همچنین اجرای بدون نقص آنها از ویژگی های دیگر این کار بود که جا دارد از همینجا به همه عوامل این کار از کارگردان و نویسنده گرفته تا عوامل پشت صحنه تبریک بگویم ... دیدن ادامه » . یک تبریک ویژه هم به دوست هنرمندم الهه پورجمشید که در طول این سالها هرتاتری از او دیده ام بی نقص و تمیز و درست بوده و در این کار هم یکی از نقش های خوبش را ایفا کرد.
به امید موفقیت شما دوستان در عرصه هنر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز پایانی این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی سید علی موسویان و با بازی هدی آهنگر، الهه پورجمشید، محمد زوار بی‌ریا و ... آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بسیار دیدنی و شاد و خنده داری بود...دیدن این نمایش رو به همه توصیه می کنم...تشکر می کنم از همه عوامل نمایش
میترا، امیر و محمودرضا رئوفی این را خواندند
هدا آهنگر و S-S این را دوست دارند
سلام ببخشید این نمایش بدرد پسر ۱۱ ساله میخوره؟
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش کمدی زیبا که علاوه بر اینکه خنده روی لب میاره حقیقتی هم بیان میکنه.بسیار بسیار انرژی خوبی گرفتم بازم دلم میخواد ببینمش
محمد لهاک، میترا، امیر، عاطفه گندم آبادی، محمودرضا رئوفی و Elaheh این را خواندند
هدا آهنگر و S-S این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امشب نمایش رو دیدم واقعا لذت بخش بود حتما توصیه میکنم اگه علاقمند به تاترهای شاد و البته با تم ایرانی هستین این نمایش را نگاه کنید .
جهان، عاطفه گندم آبادی، r 0 y a، سارا ایرانی، محمودرضا رئوفی و Elaheh این را خواندند
هدا آهنگر و S-S این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عصای قورتکی‌مون رو گذاشتیم بیرون در و به قدر کفایت خندیدیم. از بامزه‌های رسته خودش بود که تو سنگلج اجرا می‌شد. ای کاش بروشوری هم تو کار بود. (یه افشین هاشمی درون هم داشت نمایش)
نمایش سانس بعدش افرا ، هم بااینکه اجرای اول بود اما بد نبود ... البته از تپقای زیادش اگر صرف نظر کنیم
۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانم یغمایی آب و رنگ و لفت و لعاب این نمایش برای بچه ۱۱ ساله هم جذاب و گیراست ولی در مورد فحوای نمایش با مریم خانم موافقم. به شخصه ترجیح می‌دم وقتی تو شرایطی قرار می‌گیریم که ذهن بچه‌ها پر از سوالات مختلف و البته تازه و مبهم می‌شه موقعیت جوری باشه که ... دیدن ادامه » بتونن بلافاصله به‌راحتی بپرسن و تا جای ممکن به‌راحتی جواب بدم خب سالن نمایش ذاتا مناسب چنین اقدامی نیست.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
تئاتر کمدی فوق العاده ای بود. زمانی که خود واقعیت می نشینه و فرقی نداره که چه کسی کنارت نشسته راحت به هر گفت و گویی که میان بازیگران رد و بدل می شه از ته دل می خندی. حرف هایی که واقعیت های اجتماع است شاید یواشکی بارها بهش فکر کردی و پنهونی با دوست هات می نشستی ... دیدن ادامه » و درموردش می گفتی و می شنیدی و می خندیدی، اما جسارت قلم آقای موسویان باعث شد حقیقت تلخ تاریخ که هنوز هم به شکل دیگری تجربه اش می کنیم بر روی صحنه آورده شه و یواشکی هامان را کنار بگذاریم و بلند بلند بخندیم و یادمان برود حتی برای لحظه ای در کجای این سرزمین گرفتار چه دل مشغولی هستیم. خدا قوت هنرمندان عزیز این سرزمین پر غصه.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید