کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش رویای ناتمام
S3 : 21:29:25 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۲۰ آبان تا ۰۵ آذر ۱۳۹۷
  ۱۸:۰۰
  ۱ ساعت و ۵ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
برای روزهایی که فاصله هنوز معنا داشت.

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش رویای ناتمام / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بازی ها نسبتا خوب بود اما کار برای من زیادی رمانتیک بود. قصه ایراد داشت و روند بعضی اتفاقات و دلیلشون مشخص نشد. نیاز به اینهمه دستکاری در دکورتون نبود. اون نشیمن ها تاثیر زیادی در نوع اجرا نداشتن و خیلی وقت ها جایجایی هاتون در حد چند سانتی متر بود که دوباره برمیگردوندین سر جاش و فقط ذهن تماشاگر و بهم میریخت.
دغدغه عاشقانه دانشگاهی در حد رمان های مودب پور تا یه سنی روی آدم ها جواب میده و به عنوان اجرای تئاتر حرفه ای نمیتونه جوابگو باشه.
اما نکته ای که در اجراتون توجهم رو جلب کرد نوع حساب و کتاب کردن و بی اختیار شمردن های شخصیت عاشق بود که در نهایت به دلیلی که ما نمیفهمیم چرا عشقش رو از دست میده..
بله عشق حساب کتاب نمیخاد. این خوب بود.
رمان های مودب پور :)))
چقدر عذاب کشیدم سر خوندن کتاب های مودب پور. تموم هم نمیشدن
۰۶ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
رویای ناتمام، داستان عشق است و خواستن، گزینش میان خوشوقتی و خوشبختی، بودن یا داشتن، پس زدن ندای دل به سود نهیب مغز، دریغ و اندوه از دست دادن، زبان بسته شدن از دیدار یار، سرخوشی شنیدن "آری"، بی چارگی آوار جدایی، ...
نمایش همه این دریافتها و کنش و واکنشها را به سادگی و زیبایی و بدون داوری به صحنه می آورد. بازیها میان خوب و خیلی خوب در نوسان است. رفت و آمد بازیگران در صحنه کوچک سالن، کمی نیاز به پرداخت بیشتر دارد. با رویکردی آسانگیرانه و برای پرشمار بودن صحنه های گوناگون(خانه، دانشگاه، کافه و ...) دکور مینیمال پذیرفتنی بود. صحنه آغازین به استواری دیگر صحنه ها نبود؛ به ویژه ناهماهنگی بازیگر با ترانه.
با شادباش به گروه و آرزوی کامیابی و بختیاری در کارهای پیش رو
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت روزهای تازه، پنجشنبه ۱ و جمعه ۲ آذر، به کارگردانی کوروش کلانتری و با بازی میثم احمدی، مرتضی سالاری، آرین طالبی، هستی اسماعیل زاده، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، یکشنبه ۲۷ و دوشنبه ۲۸ آبان، به کارگردانی کوروش کلانتری و با بازی میثم احمدی، مرتضی سالاری، آرین طالبی، هستی اسماعیل زاده، امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، شنبه ۲۶ آبان، به کارگردانی کوروش کلانتری و با بازی میثم احمدی، مرتضی سالاری، آرین طالبی، هستی اسماعیل زاده، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۹ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دیدن این نمایش رو شدیدا توصیه می کنم ...
دیالوگ ها فکر شده هستن و با واسواس و دقت انتخاب شدند.
جدا ارزش دوبار دیدن رو داره، طوری که من با یکی از رفقایی که اولین تئاتر عمرش رو میدید رفتم، اصرار داشت باز هم یه شب دیگه «رویای ناتمام» رو ببینه ...
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، چهارشنبه ۲۳ و جمعه۲۵ آبان، به کارگردانی کوروش کلانتری و با بازی میثم احمدی، مرتضی سالاری، آرین طالبی، هستی اسماعیل زاده، امروز (شنبه) ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد.
محمد لهاک و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
زهرا پوررضا و علیرضا شیخ الاسلامی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی کوروش کلانتری و با بازی میثم احمدی، مرتضی سالاری، آرین طالبی، هستی اسماعیل زاده، فردا (سه شنبه) ساعت ۱۹ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
علیرضا شیخ الاسلامی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید